Şimdi Ara

Lg 42LM640S 107cm UsbMovie Wi-Fi 400Hz SMART Uydu Alıcılı 3D LED TV + 4 Gözlük 1899 tl (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
2
Favori
57.554
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Eyup2006

Bende hızlıal.comdan 1582 tl ye aldım 1 haftadır bekliyorum arkadaşa söyledikleri gibi banada cuma günü göndereceklerini söylediler yılan hikayesine döndü resmen

şikayetvar.com da hergün nerdeyse birkaç tane şikayet aldığını görünce hızlıal dan siparişimi iptal ettim, umarım seninki gelir, güncel bilgileri buradan paylaşırsan sevinirim. Bende 640S yerine 42LS5600 aldım 1142 tl ye electroworldden, birde blu-ray player alırım değme keyfime

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu fiyata vermek istemediklerinden ağırdan alıyorlar sanırım herkesin sipariş iptali yapmasını bekliyorlar ben sonuna kadar götürcem hocam bu işi gerekirse hukuki yollara başvururum
  • Ben lg türkiyeden getirdemedim yahuuuu :))) sanırsam stoklarda yok o üründen .s
  • Arkadaşlar bende bu televizyondan almayı düşünüyorum. Uygun fiyat veren site olduğunda buraya yazalım derim ben.
  • Ürün 660s ile kağıt üzerindeki özellikler olarak birebir aynı. 400HZ,3D,SMART,DAHİLİ WİFİ,USB,PASİF GÖZLÜK VS. Sadece kutu içeriğinden magic mouse kumanda çıkmıyor. Çerçeve olarak 660s çok daha şık kalıyor 640s'in yanında. Birde görüntü olarak incelendiğinde 640s renkleri biras daha sönük kalıyor en canlı ayarında çalıştırsanız bile, beyaz renkleri sarımsı gibi veriyor. Fakat özellik ve fiyat performansına soktuğunuzda 1700-1900 TL arası alınabilecek bir ürün.
  • lg 42ml640s kullanicisiyim dahili wifi var kullaniyorum yanliz ekran klavyesni kullanmak kumandadan zor oluyor 3d full hd super otesi ps3 de kullaniyorum hicbir.sikauetim yok dahili uydu alicisi pek kullanisli degil ozel hd alicimi kullaniyorum daha guzel sonuc veriyor 1799 tl ye aldim soulariniz vars cevaplarim kasasida gauet guzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1550 tl aldım hızlıal dan bugün teslim alıcam.
  • Alirsin. İzleme mesafesi nedir 42' in

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinanscalisal -- 24 Eylül 2012; 10:44:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar şuan en uygun fiyat 1699 + 50 tl kargo ücreti alınıyor kredi kartına taksit imkanıda var Akakce de birinci sırada teknokurdu.com da daha ucuzu varmı LG Türkiye garantili paralel ürün almak mantıklı değil
  • Bir aksilik olmazsa ürün yarın elime geçecek inceleme yapıp sizinle paylaşıcam
  • benimde dün kargoya verilmiş yarın elimde olucak normalde cuma kargoya verilecekti kısmet o fiyata beklemye değer 1550 tl bu fişayat ancak 1 yıl sonra düşer.
  • 1550 ye hızlıaldan nsıl aldınız acaba ogrenebılırmıyız
  • birkaç saatliğine düşmüş o fiyata ama arkadaşlara gelen giden birşey yok tipik hızlıal mağduru olmazlar inşallah.
  • Benim LM640 az önce geldi 1800Tl ye almıştım
  • Alan arkadaşlara hayırlı olsun...
    Şöyle resimli bir inceleme bekliyorum halen daha, özellikle çerçeve tasarımını çok merak ediyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: canciger

electroworde bugün gördüm logitech kablosuz klavye mause ile çok güzel kullanılabiliyor magic kumanda dan daha kullanışlı fiyatı 65 tl civarı..

illa logitech olması gerekmiyor.. bende bikaç yıl önce 25tl ye aldığım linkteki A4 tech klavye mouse seti vardı LG lm660s ile çok güzel çalışıyor..

http://www.akakce.com/klavye-mouse-seti/en-ucuz-a4-tech-7300n-mini-fiyati,545864.html

• quote:

Orijinalden alıntı: enkog

birkaç saatliğine düşmüş o fiyata ama arkadaşlara gelen giden birşey yok tipik hızlıal mağduru olmazlar inşallah.

valla kargoya vermişler yolda kaza bela olur gelmez kutu içinden başka birşey çıkarsa birşey diyemem yarın yazarım kutudan ne çıktığını :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: isok

quote:

Orijinalden alıntı: canciger

electroworde bugün gördüm logitech kablosuz klavye mause ile çok güzel kullanılabiliyor magic kumanda dan daha kullanışlı fiyatı 65 tl civarı..

illa logitech olması gerekmiyor.. bende bikaç yıl önce 25tl ye aldığım linkteki A4 tech klavye mouse seti vardı LG lm660s ile çok güzel çalışıyor..

http://www.akakce.com/klavye-mouse-seti/en-ucuz-a4-tech-7300n-mini-fiyati,545864.html

kardeş electroword de baktığım logitech klavyede bazı harfler kullanılamıyordu sorun klavyeden mi yoksa tv yazılımında mı sende de bu sorun var mı tüm harfleri kullanabiliyomusun

• quote:

Orijinalden alıntı: hitechh

1550 ye hızlıaldan nsıl aldınız acaba ogrenebılırmıyız

hızlıal da günün indirimi diye 1582 tl düşmüştü avantajix tende yüzde 1,80 para iadesi ile 1550 tl amış oldum.
  • Aklıma takılan bir soru: Bu televizyonu sihirli kumanda ile kullanmak mı daha rahat ve kolay olur? Yoksa touchpad li kablosuz bir klavye ile mi?

(Not: Bu tv ile sihirli kumanda vermediklerini biliyorum, benimki merak!)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.