Şimdi Ara

Lg 42LM640S 107cm UsbMovie Wi-Fi 400Hz SMART Uydu Alıcılı 3D LED TV + 4 Gözlük 1899 tl (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
2
Favori
57.553
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ihtiyacı olan varsa bir üst model şuna kliksa da çok ucuza sipariş verebilirisiniz.

http://www.kliksa.com/UrunDetay/tv-goruntu-sistemleri/led-lcd-televizyon/900187800

47lm660s 2389+200 tl bonus
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafasc

quote:

Orijinalden alıntı: beyazgolge38

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Escapetolife

Bu goruntulerden hangisi 640s ? Birinde sifir cerceve var digerinde eski tip kalin. İkiside ayni urunun fotosu hb den.
     Lg 42LM640S 107cm UsbMovie Wi-Fi 400Hz SMART Uydu Alıcılı 3D LED TV + 4 Gözlük 1899 tl

Lg 42LM640S 107cm UsbMovie Wi-Fi 400Hz SMART Uydu Alıcılı 3D LED TV + 4 Gözlük 1899 tl

Üstteki 640S

Az kalsın kasayı görmeden alma gafletinde bulunuyordum. Kapalı kutu açtırdım kasayı gördüm geri koyun dedim bıraktım çıktım. Bu modelin kasasının 660S ile uzaktan yakından alakası yok. Sadece 620S in biraz inceltilmiş hali.

Bende 47" olan 615S i 1999 TL ye aldım.

640s üstteki değil alttaki

Üstteki 640S arkadaşım. Gittim mağzada inceledim. Alttaki 660S ve 640S ile uzaktan yakından alakası yok.

bende her akşam evde izliyorum.kesinlikle üstteki değil

• kablosuz klavye mouse seti sorunsuz çalışıyor.
    kablosuz internet bağlanıyor
    Gözlükler kuş gibi. 4 tane yetmezse çok ucuza bulunabiliyor
    sihirli kumanda yok. kurmaya gelenler 165 tl ye temin ederiz dedi
    çok ince zarif şık bir tv.
    optik digital ses çıkışı bence avantaj

bu konuyu komple okumadım. ama daha önce soranlar cevap alamadıysa diye yazayım dedim
  • Saturn den 1799 a aldım ürünü güzel ürün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fotoğraflı bir inceleme gelir mi?
  • Mkv formatlarını destekliyor fakat dts ses formatını denemedim en kısa zamanda deneyip paylaşırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keos_267

Mkv formatlarını destekliyor fakat dts ses formatını denemedim en kısa zamanda deneyip paylaşırım :)

denemeye gerek yok dts sesi çözer.
  • Bende özellikle media markta sordum DTS yi çözüyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu goruntulerden hangisi 640s ? Birinde sifir cerceve var digerinde eski tip kalin. İkiside ayni urunun fotosu hb den.

Üstteki 640S

Az kalsın kasayı görmeden alma gafletinde bulunuyordum. Kapalı kutu açtırdım kasayı gördüm geri koyun dedim bıraktım çıktım. Bu modelin kasasının 660S ile uzaktan yakından alakası yok. Sadece 620S in biraz inceltilmiş hali.

Üstteki 640S arkadaşım. Gittim mağzada inceledim. Alttaki 660S ve 640S ile uzaktan yakından alakası yok.

bende her akşam evde izliyorum.kesinlikle üstteki değil

Arkadaşım sen bi mağzada 660S i incele sonra karar ver bakalım hangisi 660S. Bende her gün 660S izliyorum. Sırf çerçevesi için bu modeli aldım.

• şuan en uygun nerede 640s?
  • quote:

Orijinalden alıntı: omardaing

Bende özellikle media markta sordum DTS yi çözüyor.

DTS i çözüyorsa çok iyi ev sinema sistemimin hakkını vermiş olur en azından.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Üstteki 640S

kardes yanlıs anlama da alttaki 640s ustteki 620s..bu televizyonların arasında 660s yok. sen biraz daha dikkatli bak evdeki televizyonuna. 1 aydır 640s kullanıyorum bende.

• slm bende de bu modelden var fakat facebookta video açmak istediğimde flash yüklü değil diyor. yüklemeye gelincede desteklemiyor diye uyarı alıyorum. bu sorunu nasıl çözebilirim yardım pls.
  • 42LM640 S MODELİNDE ENTEGRE WİFİ MEVCUT MU ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: star1999

Dongle Wifi Non (En Option) yazıyor 640S için.
    Bu iş biraz karışık galiba ben tam anlamadım.
    http://www.lg.com/fr/compare/compare.lg?category=/fr/televiseurs

http://www.lg.com/fr/televiseurs/lg-42LM640S

AKSESUARLAR
    3D gözlük
    Uzaktan kumanda
    Magic Uzaktan Kumanda
    Wifi dongle------Hayır (İsteğe bağlı)
    Opsiyonel aksesuarlar Kamera Skype
    Opsiyonel aksesuarlar Klip Sinema 3D
    Opsiyonel Aksesuarlar Wallmount
    4
    Evet (Klasik)
    Evet (Opsiyonel)
    Hayır (İsteğe bağlı)
    Evet
    Evet
    VESA 400 x 400 (Opsiyonel)

• Evet mevcut.
  • arkadaşlar merhaba 42lm640s televizyonum var ayarlardan ağ bağlantısını arattırıyorum görüyor fakat bağlanamıyor nedeni nedir acaba teşekkürler
  • Arkadaşlar merhabalar , Yorumlarınızı okudum gerçekten Çok faydalı bilgiler edindim , Ben 15 gündür TV almaya çalışıyorum , 42 LM 620 , 640 , 660 ve 760 döndümdurdum. 760 Pahalı gerek yok . 42LM620s i almak üzereydim teknosa daki arkadaşın demesine göre içindeki uydu alıcısı normalmiş 42 LM660 S in alıcısı HD uydu alıcısıymış . 42 LM640 s HD mi normal mi uydu alıcısı . Şuan 42 LM640 S almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senerlaz

Arkadaşlar merhabalar , Yorumlarınızı okudum gerçekten Çok faydalı bilgiler edindim , Ben 15 gündür TV almaya çalışıyorum , 42 LM 620 , 640 , 660 ve 760 döndümdurdum. 760 Pahalı gerek yok . 42LM620s i almak üzereydim teknosa daki arkadaşın demesine göre içindeki uydu alıcısı normalmiş 42 LM660 S in alıcısı HD uydu alıcısıymış . 42 LM640 s HD mi normal mi uydu alıcısı . Şuan 42 LM640 S almayı düşünüyorum.

kardeş hd ben kendi uydusunu kullanıyorum trt 1,atv,a haber bunlar hd yayınlar yakşamlar
  • benimasıl sorum.42LM620 s ile dahiliuydu alıcılarıkonusunda 42LM640s in farkı var mı.Aradaki Fiyat farkı 200 tl. karar veremiyorum
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.