Şimdi Ara

Lg 42LM640S 107cm UsbMovie Wi-Fi 400Hz SMART Uydu Alıcılı 3D LED TV + 4 Gözlük 1899 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
2
Favori
57.555
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler sitenin açılışında koskoca reklam var aynı model 1699 diye niye 200 tl fazla veriyorsunuz anlayamadım?
    http://www.benimevim.com.tr/?urun-12102-Lg-42LM620S-LG-Led-Tv--4-Gozluk-Hediye-.html

edit: çok özür dilerim 620s miş o pardon pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enkog -- 16 Eylül 2012; 17:33:58 >
  • MediaMakrt da1899 TL world karta 10 taksit. LG Türkiye garantili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoze78

MediaMakrt da1899 TL world karta 10 taksit. LG Türkiye garantili.

Hızlıaldaki de lg tr garantili.
  • Yaw hala kullanan biri çıkmadı biri desinki kullanıyorummm alın beaaa
  • bir kaç ay sonra 660s bu fiyata alabilirsiniz. 640s haziranda 2500 alan var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escapetolife

Bu goruntulerden hangisi 640s ? Birinde sifir cerceve var digerinde eski tip kalin. İkiside ayni urunun fotosu hb den.
     Lg 42LM640S 107cm UsbMovie Wi-Fi 400Hz SMART Uydu Alıcılı 3D LED TV + 4 Gözlük 1899 tl

Lg 42LM640S 107cm UsbMovie Wi-Fi 400Hz SMART Uydu Alıcılı 3D LED TV + 4 Gözlük 1899 tl

Üstteki 640S

Az kalsın kasayı görmeden alma gafletinde bulunuyordum. Kapalı kutu açtırdım kasayı gördüm geri koyun dedim bıraktım çıktım. Bu modelin kasasının 660S ile uzaktan yakından alakası yok. Sadece 620S in biraz inceltilmiş hali.

Bende 47" olan 615S i 1999 TL ye aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafasc

quote:

Orijinalden alıntı: Escapetolife

Bu goruntulerden hangisi 640s ? Birinde sifir cerceve var digerinde eski tip kalin. İkiside ayni urunun fotosu hb den.

Üstteki 640S

Az kalsın kasayı görmeden alma gafletinde bulunuyordum. Kapalı kutu açtırdım kasayı gördüm geri koyun dedim bıraktım çıktım. Bu modelin kasasının 660S ile uzaktan yakından alakası yok. Sadece 620S in biraz inceltilmiş hali.

Bende 47" olan 615S i 1999 TL ye aldım.

evet 640s her ne kadar 660s ye benzese de çerçevesi aynı değil, daha kalın.

keşke 620s yi alsaydınız 47" mediamarktta 2099 tl idi 615 ile arasında baya fark var.

• hatta abartarak 615s yi imkanınız varsa geri verip 620s yi almanızı öneririm. şimdi lg sitesinden baktımda baya bir özellik farkı var. 100 liraya değer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker1041

hatta abartarak 615s yi imkanınız varsa geri verip 620s yi almanızı öneririm. şimdi lg sitesinden baktımda baya bir özellik farkı var. 100 liraya değer.

Modellerin özelliklerine fazlasıyla hakimim. 660S i sadece çerçevesi için tercih edecektim geri kalan özellikler pek kullanacağım özellikler değil..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ilker1041

hatta abartarak 615s yi imkanınız varsa geri verip 620s yi almanızı öneririm. şimdi lg sitesinden baktımda baya bir özellik farkı var. 100 liraya değer.

Modellerin özelliklerine fazlasıyla hakimim. 660S i sadece çerçevesi için tercih edecektim geri kalan özellikler pek kullanacağım özellikler değil..

ne bileyim arada bir smart tv yi kullanıp nete girmek isteyebilirdiniz. neyse güle güle kullanın.

• Kullanışlı olacağını sanmıyorum. PC netbook ve cep telefonu web ihtiyacımı fazlasıyla görüyor zaten. TV otursun oturduğu yerde :) 615S de gördüğüm eksikler 3D derinlik kontrolü yok sadece. Tabi bir de HZ değeri var ama öğrendimki 660 dan öncesi zaten 50 HZ miş MCI diye bi değeri bize hz diye yutturuyolarmış. Yani ya 640S beni hayal kırıklığına uğrattıktan sonra ya 660S ya da 615S di benim için. 660S için iyi bi fiyat denk getiremedim. Tutan bir model olduğu için uzunca bir sürede getirebileceğimi de sanmıyorum. Ömür bitmeden almak lazım dı bi Tv :)

Bu arada daha önce sinde Philips 42pfl4307k aldım ve iade ettim. LG almaya karar verdim.
  • quote:

Kullanışlı olacağını sanmıyorum. PC netbook ve cep telefonu web ihtiyacımı fazlasıyla görüyor zaten. TV otursun oturduğu yerde :) 615S de gördüğüm eksikler 3D derinlik kontrolü yok sadece. Tabi bir de HZ değeri var ama öğrendimki 660 dan öncesi zaten 50 HZ miş MCI diye bi değeri bize hz diye yutturuyolarmış. Yani ya 640S beni hayal kırıklığına uğrattıktan sonra ya 660S ya da 615S di benim için. 660S için iyi bi fiyat denk getiremedim. Tutan bir model olduğu için uzunca bir sürede getirebileceğimi de sanmıyorum. Ömür bitmeden almak lazım dı bi Tv :)

Bu arada daha önce sinde Philips 42pfl4307k aldım ve iade ettim. LG almaya karar verdim.

Hocam philipsi neden iade ettin acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furlaka

Hocam philipsi neden iade ettin acaba?

Menüsü cilalı taş devrinde kalma idi. Herşeyiyle çok yavaş bir PC yi andırıyodu. En önemlisi dikey 1080p olmayan videoları 3D ye çevirmiyodu. En kötü LG bile Philipsten çok daha iyidir yani..
  • Hızlıal a dün mail attım nedir kargo durumu diye " konuyu ilgili departman yöneticisine ilettik dediler" akşam 2. bir mail attım "geri dönüş olmadı" diye, bu saate kadar cvp gelmedi, şimdi tekrar bir mail daha attım"halen cvp bekliyorum" dedim, merak ediyorum ürünü vermemk için ne yapacaklar acaba sitedeki satışında gördüğüm nce çerçeveli çıkmayacak sanırım ürün? şayet eve gelir ise anında iade edebiliyor muyum?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cvp geldi:
    "Değerli Müşterimiz,
    Lg Türkiye'nin dagıtımında yasanan sıkıntı nediyle cuma gününe kadar çıkış olucaktır.
    Saygılarımızla,
    Hızlıal.com"

sabırsızlıkla bekliyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 660 isteyenler için world card ve puanlarla iyi gibi duruyor 2199TL
    http://www.hepsiburada.com/liste/GununTeklifi-EVLG42LM660S
  • quote:

Orijinalden alıntı: middlezone

Arkadaşlar 640 modelinde local dimming noktasal led kontrol özelliği de yok ayrıca kasa 660 a göre daha basit ama bence bu fiyata iyi bir cihaz.

Evet arkadaşın bahsettiklerine ek olarak bir de magic remote kumanda yok (normal kumandası mevcut)

Bir de şu yönden bakabilirsiniz;

Fiyat/Performans ürünü istiyorsanız 1700 TL'ye 42LM620S te bakabilirsiniz.

640S'ten tek farkı dahili WİFİ alıcısının olmaması ve kasasının biraz daha değişik olması (arkadaş 660S'in kalitesizine benzetmiş örnek olarak)

LG AN-WF100 usb WİFİ alıcısı 100 TL'ye bulunabiliyor. Kaldı ki ben kablo ile kullanıyorum interneti, almaya gerek duymadım, ancak illaki alması gerekenler olabilir diye yazıyorum.

1700+100=1800 TL'ye gelmiş oluyor 620S.

• quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

quote:

Arkadaşlar 640 modelinde local dimming noktasal led kontrol özelliği de yok ayrıca kasa 660 a göre daha basit ama bence bu fiyata iyi bir cihaz.

Evet arkadaşın bahsettiklerine ek olarak bir de magic remote kumanda yok (normal kumandası mevcut)

640S'ten tek farkı dahili WİFİ alıcısının olmaması ve kasasının biraz daha değişik olması (arkadaş 660S'in kalitesizine benzetmiş örnek olarak)

LG AN-WF100 usb WİFİ alıcısı 100 TL'ye bulunabiliyor. Kaldı ki ben kablo ile kullanıyorum interneti, almaya gerek duymadım, ancak illaki alması gerekenler olabilir diye yazıyorum.

640S de de dahili WIFI yok zannedersem. Sadece WIFI desteği var yani adaptör takmak gerekiyor.
    660S de ise dahili WIFI var. Yanlışlık olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

quote:

640s nin 620s den kasa dışında hiçbir farkı yok. mesela ikisinde de dahili wifi, locaal dimming, magic kumanda yok.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.