Şimdi Ara

LG 42 LM 640 S DENEYİM (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
2
Favori
78.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: theado38

quote:

Orijinalden alıntı: fatpo

quote:

acil...kanal sıralaması yapamıyorum

kumanda daki LİST ten sıralamak istediğin kanalı yada kanalları tıklıyorsun, sonra mavi tuşa basıyorsun, sonra nereye gelmesini istiyorsun oraya gidip tıklıyorsun.

list te basdığımda kannallar geliyor ama nasıl işaretleyeceğim.. okeye basınca kanala geçiyor.... kanal düzenlemeye girdiğimde uydu kanaları bölümünde sarı ve mavi tuş gözükmüyor.... karasal tv kısmına geçtiğimde geliyor... yani uydu kannallarını sıralayamıyorum... bir ayarımı var.....

List. Kırmızı tuş. Taşıyacağın kanalları seç. Mavi tuş. Taşıyacağın yere gel. Ok bas.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

sanırım aldığıma pişman olmaya başladımm....
    1- hd yayınları bulamıyorum...
    2-ağ şifremi tanımlamama rağmen her seferinde ağ bulmak ve şifre girmek zorunda kalıyorum...
    3- uydu kanallarını bir türlü sıralayamıyorum...(sarı ve mavi tuş gelmiyor)
    4- kanallar çok yavaş....
    5- iade etme şansım varmı..........

hocam hemen pişman olmayın. aşağı yukarı herşeyin bir çözümü var teknolojide. biraz araştırmak (özellikle bu forumda arkadaşlar çok yardımcı oluyorlar sağolsunlar) biraz da uğraşmak lazım. işin içinde teknoloji varsa sorun herzaman olur. yoksa en basit tv yi almak en basit çözümdür. ama o tv lerden de fazla birşey beklememek lazım. mesela bende plexx ile bir türlü bağlantı kuramamıştım. meğersem sorun nod32 nin firewall izin vermiyor muş sora sora araştıra araştıra bağdat bulunur. şimdi laptopla ben işimi görüyorum, çocuklar da wireless üzerinden laptop içinde ki filmleri izliyorlar. işte teknoloji

• arkadaşlar sorularınızın çoğu aşğıdaki konuda konuşuldu incelemenizi tavsiye ederim.

http://forum.donanimhaber.com/m_67580805/mpage_1/f_/key_//tm.htm#67580805
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatpo

quote:

sanırım aldığıma pişman olmaya başladımm....
    1- hd yayınları bulamıyorum...
    2-ağ şifremi tanımlamama rağmen her seferinde ağ bulmak ve şifre girmek zorunda kalıyorum...
    3- uydu kanallarını bir türlü sıralayamıyorum...(sarı ve mavi tuş gelmiyor)
    4- kanallar çok yavaş....
    5- iade etme şansım varmı..........

hocam hemen pişman olmayın. aşağı yukarı herşeyin bir çözümü var teknolojide. biraz araştırmak (özellikle bu forumda arkadaşlar çok yardımcı oluyorlar sağolsunlar) biraz da uğraşmak lazım. işin içinde teknoloji varsa sorun herzaman olur. yoksa en basit tv yi almak en basit çözümdür. ama o tv lerden de fazla birşey beklememek lazım. mesela bende plexx ile bir türlü bağlantı kuramamıştım. meğersem sorun nod32 nin firewall izin vermiyor muş sora sora araştıra araştıra bağdat bulunur. şimdi laptopla ben işimi görüyorum, çocuklar da wireless üzerinden laptop içinde ki filmleri izliyorlar. işte teknoloji

tsk.sorun u servis çözdü;)

• arkadaşlar bişey sorcam yardımcı olursanız sevinirim bende aldım 32 LM 640S Tv de yanlız settings - görüntü ayarlarından canlı modundaki rakamları birbirine karıştırdım sonrada geri aynısı gibi yapamadım o rakamlar aceba kaç olcaktı ??
  • arkadaşlar sıkıntımın bir çoğu gitti yalnız sadece kablosuz ağ bağlantısında sıkıntım var. durum şöyle kablosuz modemimim şifresini ilk seferde tanıtmama rağmen bazen modemimi göremiyor.. yani televizyon açıkken modemi sonra açarsam modem faal olduğunda modemi arayıp bulmuyor... yeniden ağ yapılandırması istiyor, ben ağ arattığımda ise yeniden modem şifremi istiyor... bu durum normal mi yoksa arızamı var..... servis olabilir demiş ama ben sanki bulması gerekir diye düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: legend71

arkadaşlar bişey sorcam yardımcı olursanız sevinirim bende aldım 32 LM 640S Tv de yanlız settings - görüntü ayarlarından canlı modundaki rakamları birbirine karıştırdım sonrada geri aynısı gibi yapamadım o rakamlar aceba kaç olcaktı ??

Cihazı fabrika ayarlarına döndür gelir. Ama diğer bütün ayarların gider.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak03

quote:

Orijinalden alıntı: SupremeXXL

quote:

Arkadaslar tv ye evimdeki wifi yi bagliyorum ardindan internet geliyor sonra tvi kapatip actigimda tekrar sifre soruyor en az 10 kez denedim ayni sekilde birde altyazilari ve bazi mkv formatlari calistirmada sorun yasiyorum sizce sorun nerede ?

Yazılım güncelleme deneyin; otomatik bağlanması lazım !

Yazilim guncelledim son yazilim yuklu ama wifiyi surekli unutuyor bir cozum bulamadim servise vermeliyim ?

AYaynı sorun bendede mevcut.. wifi yi ara sıra tanımıyor yeni şifre istiyor... çözüm buldunuzmu siz.....

• valla hocam çözüm modemi resetledim şifreyide resetledim sonra cihaza son gğncel yazılımı yükledim şuan sıkıntı yok 2 haftadır...
  • quote:

valla hocam çözüm modemi resetledim şifreyide resetledim sonra cihaza son gğncel yazılımı yükledim şuan sıkıntı yok 2 haftadır...

nereden güncelliyeceğiz .. güncelleyince kayıtlı bilgiler gidiyormu.... birde son sürüm ne...
  • quote:

Orijinalden alıntı: legend71

arkadaşlar bişey sorcam yardımcı olursanız sevinirim bende aldım 32 LM 640S Tv de yanlız settings - görüntü ayarlarından canlı modundaki rakamları birbirine karıştırdım sonrada geri aynısı gibi yapamadım o rakamlar aceba kaç olcaktı ??

resim sihirbazını denediniz mi? isterseniz bir deneyin.
  • quote:

quote:

valla hocam çözüm modemi resetledim şifreyide resetledim sonra cihaza son gğncel yazılımı yükledim şuan sıkıntı yok 2 haftadır...

nereden güncelliyeceğiz .. güncelleyince kayıtlı bilgiler gidiyormu.... birde son sürüm ne...

format gibi birşey oluyor.
  • quote:

bende modemi resetledim ama olmadı..teşekkürler....
  • kampanyalar oldgunda soleyinyin
  • modem ayarında yardımcı olacak varmı.... modemi açıp kapayınca modem aramıyor ve aratınca yeniden şifre istiyor....
  • Bende kullanıyorum çooook memnunum fiyatına göre güzel bir TV
  • arkadaşlar ekran toz yada lekelendiğinde ne ile temizliyorsunuz.... tavsiyelerinizi bekliyorum.......
  • quote:

arkadaşlar ekran toz yada lekelendiğinde ne ile temizliyorsunuz.... tavsiyelerinizi bekliyorum.......

lcd cleaner diye geçen ekran temizleyicileri var

bilgisayar laptop ekranları yada fotoğraf makinası lenslerinin temizlendiği temizleyiciler

bunun solüsyon ile mikrofiber bez vasıtasıyla temziliyorum.

sanırım olması gereken de bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ehlisafa

quote:

arkadaşlar ekran toz yada lekelendiğinde ne ile temizliyorsunuz.... tavsiyelerinizi bekliyorum.......

lcd cleaner diye geçen ekran temizleyicileri var

bilgisayar laptop ekranları yada fotoğraf makinası lenslerinin temizlendiği temizleyiciler

bunun solüsyon ile mikrofiber bez vasıtasıyla temziliyorum.

sanırım olması gereken de bu

teşekkürler...
  • Arkadaşlar bence memnuniyetsizliğe gerek yok fiyatını tam hakeden bir TV.İnternette falan da sorun yok.Her siteyi tam ekran açıyor.Filmlerde daha açamadığı olmadı.Ben Dsmart ile kullanıyorum gayette memnunum
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.