Şimdi Ara

LG 42 LM 640 S DENEYİM (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
2
Favori
78.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakankaran

quote:

Orijinalden alıntı: Crash_35

Merhaba arkadaslar. 1520 tlye 42Lm640 mi yoksa 2000 civari 47lm640 mi almaliyim. 42 inc te sinema keyfi nasil acaba? Aradaki 500 tl fark icin 5 inc buyuk alinir mi?

paran varsa değer

Peki 42 inc te ekran buyuklugu acisindan sinema ve 3d deneyiminiz nasil?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 47 iyidir ben geçen teknosadan 1799 liraya almıştım belki önümüzdeki günlerde bu civara iner bulursan al, 300 kesin değer ama işte 500 olunca tereddüt oluyor 2000 bin üstüne çıkınca 660 var eğer izleme mesefaen 2-3 arasysa 42 yeter 3 metreden fazlası için 47 , 5 metreden fazlası 55 şu sıralar fiyatı 2900 gibi dediğim gibi yani maddiyatla alakalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakankaran

47 iyidir ben geçen teknosadan 1799 liraya almıştım belki önümüzdeki günlerde bu civara iner bulursan al, 300 kesin değer ama işte 500 olunca tereddüt oluyor 2000 bin üstüne çıkınca 660 var eğer izleme mesefaen 2-3 arasysa 42 yeter 3 metreden fazlası için 47 , 5 metreden fazlası 55 şu sıralar fiyatı 2900 gibi dediğim gibi yani maddiyatla alakalı

Tamam hocam tesekkurler yardimin icin. Artik fiyatin dusmesini bekleyecegim. Umarim yakin zamanda duser :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sesi ne kadar yükseltirsem yükseltiyim belirgin bir artış duyamıyorum.
    Sizde durum bu şekilde mi?

Mesela bir müzik kanalında bangır bangır müzik dinlemek neredeyse imkansız yükselmiyor gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolsweetboy

Arkadaşlar bugün bu tv'yi teknoloji mağazalarının bir tanesinde izleme fırsatına eriştim.

Kullanan arkadaşlara sorum şu

Uzun süreli kullanımlarda göz yorgunluğu yapıyor mu??

Sanki gözümü yordu 5 dakikada

Ben kapıda ödeme seçeneği ile siparişimi verim. Bu arada word karta %10 puan da veriyor. Çok uygun olduğunu düşünüyorum. Ayrıca LG Türkiye garantili.
  • arkadaşlar telefonlarda kullandığımız bluetooth kulaklığı lm 640 s tv de kullanabilirmiyiz bir tane bluetooth kulakılık almayı düşünüyorum eğer kullanabilirsek hangi model.teşekkürler
  • Bugün bu televizyonu aldım. LG 42LM640S umarım pişman olmam. 1549 tl ye aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turgay-uA

Bugün bu televizyonu aldım. LG 42LM640S umarım pişman olmam. 1549 tl ye aldım.

Hayırlı olsun. Benim siparişimde kargoda. Zannedersem akşama kadar eve gelir. Yarın da LG servisi kurulum için gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenihisar11

quote:

Hayırlı olsun. Benim siparişimde kargoda. Zannedersem akşama kadar eve gelir. Yarın da LG servisi kurulum için gelir.

sağolun. sizinde ürününüz hayırlı olsun. benim siparişim de kargoda. siz de mi aynı fiyata aldınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugi-uA -- 16 Nisan 2013; 16:01:33 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yenihisar11

quote:

sağolun. sizinde ürününüz hayırlı olsun. benim siparişim de kargoda. siz de mi aynı fiyata aldınız ?

mcj.com dan aldım 1549 TL idi. Yanlız bu site ilk üyelere yönelik 20 TL lik bir indirimkuponu veriyor. ben bu kuponu da kullandım. 1529 TL ye geldi. Bir de world karta %10 puan veriyor. Maalesef ben de bu kart olmadığı için faydalanamadım.

• televizyonlarınız hayırlı olsun arkadaşlar memnun kalacağınızdan eminim.
  • dahili uydu alicisi hakkında bilgilendirme yapabilirmisiniz? ilk once harici uydu alıcına baglattırmıstım tv i..onu dun aksam soktum ama dahilide 84 kanal buldu hepsi yerelismini yeni duyduğum kanallar kanal d ve dream hariç..!tek canak var..bırde uzun sure bır nakalda kalınca cı modulu yok dıye uyarı alıyorum :s bilgisi olan var sa sevinicem 3-4 sayfa okudum forumu ama bu konu hakkında pek bilgi bulamadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarkolcubasi

dahili uydu alicisi hakkında bilgilendirme yapabilirmisiniz? ilk once harici uydu alıcına baglattırmıstım tv i..onu dun aksam soktum ama dahilide 84 kanal buldu hepsi yerelismini yeni duyduğum kanallar kanal d ve dream hariç..!tek canak var..bırde uzun sure bır nakalda kalınca cı modulu yok dıye uyarı alıyorum :s bilgisi olan var sa sevinicem 3-4 sayfa okudum forumu ama bu konu hakkında pek bilgi bulamadım..

ben televizyondan gayet memnunum. kurulumu yapan sevis kanalları flash diskten yükledi. bütün kanallar var. kanal geçişleri biraz yavaş gibi geldi bana ama sinir bozucu seviyede değil. cı modülü yok gibi bir uyarı almadım.
  • ci modülü şifreli kanallarda veriyor ya da ntv gibi kanallarda başka liglerin maçı varsa o zaman ci modülü hatası veriyor.
  • BEN BU TV Yİ 4 AY ÖNCE ALDIM ÇOK MEMNUNUN TELEVİZYONUMDAN FAKAT BUGUN ÜST KISIMIN 5 CM AŞAGISINDA SAGDAN SOLA DOGRU SİYAH ÇİZGİ OLUŞTU VE 3-4 SANİYEDE BİR EKRANDA ÇİZGİLER OLUŞUYOR VE EKRAN KAYIYOR.SERVİSİ ARADIM YARIN GELECEKLERİNİ SÖYLEDİLER. DAHA ONCE BU GİBİ OLAYLA KARŞILAŞAN OLDU MU ?
    İLK RESİM NORMAL GÖRÜNTÜLÜ RESİMDİR.
    EN SON YÜKLENEN RESİMDE SAGDAN SOLA DOGRU SİYAH ÇİZGİ OLUŞMUŞ HALİ...

• en son güncelleme yapan varmı arkadaşlar
  • LG640S de 3D mkv filmde altyazıyı nasıl koycaz srt formatlı video izlerken ayarlarına baktım göremedim sadece dil değişimi yapılıyor dublajın.
  • filmi harddiskten izliyorsan harddisk üzerinde altyazı dosyası ile film dosyasının adı birebir aynı olursa otomatik olarak görür.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.