Şimdi Ara

LG 42 LM 640 S DENEYİM (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
2
Favori
78.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2 hafta önce bu televizyondan aldım, karanlık sahneler ve aydınlık sahnelerde parlaklık sürekli değişiyor. Veya hiçbir görüntü yoken settings e girdiğimde menünün ışığını kısıyor. Bütün ayarları denedim, enerji tasarrufu vs. hepsi kapalı ben görüntünün sabit renklerde kalmasını istiyorum herhangi bir ayarı var mıdır yoksa ben mi bulamadım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende Kliksa dan 1699 tl ye aldım bugün... servisi çağıracağım ama duvara monte ettirmek istiyorum... aparatı alsam montaj için üçret alıyorlarmı... bide program güncelleme nasıl oluyor... internet üzerindenmi olacak....
  • hocam hayırlı olsun bende aynen kliksadan aldım world le servis kurulumu yaptı. montaj askısını sen al onlar montaj yapıyor ben sonradan aldım aparatı o yuzden masaya kurulum yapmıştım.
    güncelleme olayını zaten servis kendisi yapıyor yani kablosuz ağ oldukdan sonra girişini yapıyorlar. KENDİNDEN AYARLARDAN RAHATLIKLA YAPARSIN ORASI AYRI:

ayrica servİs dahİlİ hd uydu alici İçİn ellerİndekİ flash dİskten tüm kanallari atiyorlar dİrek: kullanabİlİyosun: sorunsuz kullanimlar
  • teşekkürler
  • yardıma ihtiyacım var teledünya conax modülünü bu televizyonda kuramadım kanalları çıkaramıyorum kartı doğru taktım modulü göruyor CI menusunden içine girebiliorum fakata kanal otomatik aramalarda falan kanal çıkartmadım cihaz sd box da çalışıyor nasıl gelecek kanallar acil yardım
  • kendi sorumu kendim cevaplayayım evet eski tip anten girişi takmak gerekiyormuş f connektörü söktüm diğeriini taktım şuan yayınları aldım lg ve türkiye seçeneği ile otomatik ayarlama kablo yayını aramasıyla direk kanalları buldu finlandiyaya gerek kalmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Zafa

Merhaba

2 hafta önce bu televizyondan aldım, karanlık sahneler ve aydınlık sahnelerde parlaklık sürekli değişiyor. Veya hiçbir görüntü yoken settings e girdiğimde menünün ışığını kısıyor. Bütün ayarları denedim, enerji tasarrufu vs. hepsi kapalı ben görüntünün sabit renklerde kalmasını istiyorum herhangi bir ayarı var mıdır yoksa ben mi bulamadım?

Enerji tasarrufunu kapatırsan kontrast ve parlaklık sabit kalır.
    Menüler zaten beyaz olduğundan çok yüksek ışık gözü rahatsız eder.
  • İnternet tarayicidan bazı videolarda flash player istiyor.buna bir çözüm buldunuz mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • program düzenlemeden girdiğinizde kanallar geliyor istemediğiniz kanalı işaretleyip atla(kırmızı buton) bastığınızda pasif hale getiriyor ve kanal listenizde gözükmüyor....
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorum ama bulunduğum ilde teknosadan başka bir elektronik magaza yok.Kliksa'dan alayım diyorum ne dersiniz sıkıntı yaşarmıyım.Garantisinde paralel ihracıtında falan ?

ben aldım kliksada hiç bir sorun çıkmadı.. servis garantili
  • arkadaşlar birkaç sorum olacak
    1- otomatik kanal ayarlamada HD yayınlar gelmiyor...
    2-manuel ayarlamada frekansları girdiğim halde hiçbir HD yayına ulaşamadım...
    3- Kanalların yerlerini değiştiremiyorum...
    4- Oyunları oynamak istiyorum ama üyelik istiyor.....
    bu sorunlarımı nasıl giderebilirim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsari

quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

quote:

Orijinalden alıntı: hsari

quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

Arkadaşlar dayımda 640s var taratmamıza rağmen bir türlü Trt Hd kanalını bulamadık izlememiz gereken yollar neler bu kanalı bulmak için?

Uydu yayını çanaktan mı yoksa site merkezi sisteminden mi?

Çanaktan hocam.

Herhangi "UYDU" kanalındayken;
    1- Kumandadan settings "AYAR//Manuel ayarlama"
    2- Frekansın göründüğü sekmeye gelip kumandadan "OK sağına" bas.
    3- Açılan pencerede 11041/8400 var mı kontrol et.
    4- Varsa "OK" yap ve önceki menüde altta "ağ arama" kutucuğunu işaretle.
    5- Güncelle

3- Açılan pencerede 11041/8400 yoksa
    4- "ekle" tıkla.
    5- Frekans bilgilerini gir "OK"
    6- Önceki menüde altta "ağ arama" kutucuğunu işaretle.
    7- Güncelle

HOCAM DENEDİM MANUEL OLARAK AMA BULAMADI.....

• quote:

Orijinalden alıntı: theado38

quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorum ama bulunduğum ilde teknosadan başka bir elektronik magaza yok.Kliksa'dan alayım diyorum ne dersiniz sıkıntı yaşarmıyım.Garantisinde paralel ihracıtında falan ?

ben aldım kliksada hiç bir sorun çıkmadı.. servis garantili

teşekkürler
  • Arkadaşlar bu LG Led Tv'lerin içindeki uydu alıcılar normal hd uydu alıcılar gibi uydudan güncellemeye izin veriyor mu? Benim de dikkatimi 1.049TL. fiyatı ile "LG 32LM611S" çekti sizce nasıl? Yalnız forumda bir, iki arkadaş yüksek seslerde seslendiricinin cızırtı yaptığını belirtmiş çok rahatsız edici mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtar72

Arkadaşlar bu LG Led Tv'lerin içindeki uydu alıcılar normal hd uydu alıcılar gibi uydudan güncellemeye izin veriyor mu? Benim de dikkatimi 1.049TL. fiyatı ile "LG 32LM611S" çekti sizce nasıl? Yalnız forumda bir, iki arkadaş yüksek seslerde seslendiricinin cızırtı yaptığını belirtmiş çok rahatsız edici mi?

611 modelinde hd uydy alıcısı var mıydı? 640s modelinde ister otomatik ister manuel olarak kanal yüklemesi yapılabiliyor. yalnız bu forumdan nasıl yapıldığını araştırman gerekir.
  • acil...kanal sıralaması yapamıyorum
  • quote:

acil...kanal sıralaması yapamıyorum

kumanda daki LİST ten sıralamak istediğin kanalı yada kanalları tıklıyorsun, sonra mavi tuşa basıyorsun, sonra nereye gelmesini istiyorsun oraya gidip tıklıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatpo

quote:

acil...kanal sıralaması yapamıyorum

kumanda daki LİST ten sıralamak istediğin kanalı yada kanalları tıklıyorsun, sonra mavi tuşa basıyorsun, sonra nereye gelmesini istiyorsun oraya gidip tıklıyorsun.

list te basdığımda kannallar geliyor ama nasıl işaretleyeceğim.. okeye basınca kanala geçiyor.... kanal düzenlemeye girdiğimde uydu kanaları bölümünde sarı ve mavi tuş gözükmüyor.... karasal tv kısmına geçtiğimde geliyor... yani uydu kannallarını sıralayamıyorum... bir ayarımı var.....
  • sanırım aldığıma pişman olmaya başladımm....
    1- hd yayınları bulamıyorum...
    2-ağ şifremi tanımlamama rağmen her seferinde ağ bulmak ve şifre girmek zorunda kalıyorum...
    3- uydu kanallarını bir türlü sıralayamıyorum...(sarı ve mavi tuş gelmiyor)
    4- kanallar çok yavaş....
    5- iade etme şansım varmı..........
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak03

Arkadaslar tv ye evimdeki wifi yi bagliyorum ardindan internet geliyor sonra tvi kapatip actigimda tekrar sifre soruyor en az 10 kez denedim ayni sekilde birde altyazilari ve bazi mkv formatlari calistirmada sorun yasiyorum sizce sorun nerede ?

+1 AYNEN
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.