Şimdi Ara

LG 27GL850 27' Nano IPS 1440p 1ms Freesync/Gsync İnceleme

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
424
Cevap
18
Favori
16.121
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Monitör >> LG 27GL850 27' Nano IPS 1440p 1ms Freesync/Gsync İnceleme
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1238 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SeneCa61

incehesap 2 gün önce 3999TL den verdi bu monitörü. Bugün ise 4089TL ye yükselmiş durumda. Piyasaya bakıldığında en ucuz incehesap olarak gözüküyor.

Fakat olası ölü piksel ya da memnuniyetsizlik durumunda ise iade sürecinde sıkıntı yaşanacağı olası.

Ölü piksel çıkması durumunda incehesap bunu uluslararası standartlarda belli bir sayıya kadar normal görüyor.

Bkz; https://www.incehesap.com/icerik/urunden-memnun-kalmadim-ne-yapabilirim/

Bende bu monitörü alma arefesindeyim fakat olası bir memnuniyetsizlik durumunda iade problemi endişesi yüzünden alıp üzülmek istemiyorum. Bu sebepten ötürü Vatan Bilgisayar'ın fiyatı makul seviyeye çekmesini bekliyorum , o da olursa artık :)
    Parasını alırken, bunlar sabit fiyattır indirilmez deniyor. Kuruşu kuruşuna alıyorlar, lakin ölü piksel çıkınca yok bir arada bu kadar olacak yok dağınık bu kadar olacak diyip çamura yatıyorlar. Biz bunu görüp alırken bunu gördüğümüzde alacak mıydık? Hayır, uzaktan alışverişte iade, değişim, ücretten indirme, servis hakları boşuna verilmiyor.BÖYLE FASA FİSO YAPAN HİÇBİR FİRMADAN ÜRÜN ALMAYIN. 100 tl lik ürün almıyoruz en ucuzu bin tlden başlayıp 20-30 bin tl kadar artan bir sınıfı.
    |
    |
    -Başlamak için mükemmel olmak zorunda değilsin ama mükemmel olmak için başlamak zorundasın. //-Hayat, çatlak bardaktaki suya benzer. İçsen de tükenir içmesen de. Bu yüzden, hayattan tat almaya bak. Çünkü yaşasan da bitecek yaşamasan da.

• Binbaşı
    1204 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ufuk_XT

İncehesap gibi bir firmanın bu konuda daha esnek olmasını beklerdim açıkçası ama iade şartlarını okuduysanız eğer kutuyu açma , kargo etiketi varsa almam gibi şeyler belirtmişler

Uzaktan alınası en iyi firma yine Vatan Bilgisayar gibi duruyor. En azından sorgusuz sualsiz iade hakkın var. Kutuyu niye açtın ? niye denedin diyen yok.

Fiyat 4700 lira civarı şuan ama bir düzenleme gelecek diye umuyorum.
    |
    |
    | Motherboard (Coming Soon) | CPU (Coming Soon) | GPU (Coming Soon) | G.Skill Trident Z Neo 2x16GB B-die 3600 CL16 | Samsung 970 Evo Plus 1TB | Corsair AX850 80 Plus Titanium | EK-AIO 360 D-RGB | Phanteks P600S White | Corsair ML140 PRO RGB 3x | Corsair K70 RGB MK.2 Low Profile Rapidfire | Razer DeathAdder Elite | Razer Destiny 2 Goliathus Mousepad | LG 27GL850-B 2K Nano IPS 1MS | HP Color Laser Jet Pro M477FNW | ASUS DSL-AC55U | Edifier S530DW |
  • Teğmen
    222 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    korayko

$ kuru esnemesidir ve bayramda sipariş alma çalışmasıdır. Alırken satıcılara da dikkat etmek lazım tabii.
    |
    |
    Sheris kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ♦| Intel Core i7-8700K@4.6 GHz@1.17v |♦| ASUS ROG MAXIMUS X HERO |♦| AORUS RTX 2080@1995 - 15500 MHz@UV OC|1.00v |♦| LG 27GL850@2K/144Hz/G-SYNC/Nano IPS |♦| G.SKILL TRIDENT Z NEO 32GB [2*16] DDR4 3600 MHz C16@1.35v |♦

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
bankalar.org
emek server
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.