Şimdi Ara

LG 2021 OLED B1/C1/G1/Z1 [Ana Konu] (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.824
Cevap
157
Favori
455.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackrockH

Bugün Burak beyin mağazasına uğrayıp 48' C1 aldım. Kendisi sağolsun yardımcı oldu. Acaba 55" CX mi alsaydım diye düşünmedim değil ama C1'i önerdi. 48" ile 55" arasında da fiyat farkı yüksek

Hayırlı olsun iyi seçim. 

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackrockH

Bugün Burak beyin mağazasına uğrayıp 48' C1 aldım. Kendisi sağolsun yardımcı oldu. Acaba 55" CX mi alsaydım diye düşünmedim değil ama C1'i önerdi. 48" ile 55" arasında da fiyat farkı yüksek

Hocam hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın LG OLED48C1 ürünüzü, bugün kargo çıkışı yapılıyor yarın sizde olur.
  • Cok teşekkürler Burak bey ilginiz icin. İyi calismalar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

LG OLED83C14LA.APD
    Ürün satışa açılmıştır,
    Mağazamıza görseline açılmıştır inceleme yapmak isteyen gelebilir.

Hey maşallah, hayırlı satışlar Burak Hocam.

• Frobe kullanıcısına yanıt

Bu c1 mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • StreamRolleR kullanıcısına yanıt

Daha önce Burak beyden 55CX almış ve 5 adet ölü piksel olması sebebiyle iade etmiştim. Sonrasında Mediamarkt'dan daha uyguna bulunca yine 55CX aldım ve bu TV'de de ölü piksel mevcut. Servis gelip kontrol etti ve değişim talebim LG Türkiye tarafından ölü piksel normaldir diyerek reddedildi. Burak bey buradan bir çok kez 1 adet bile ölü piksel olsa kesinlikle değiştirilir diye yazmasına rağmen maalesef ölü pikselin normal olduğunu söylemekteler. Burak beyden LG yetkililerine durumu yeniden gözden geçirmeleri konusunda bilgilendirme yapmasını rica ettim ancak özel mesajla yazdığım için pek ilgilenmedi. Buradan herkesin görebileceği yerden yazılana verdiği cevaplarla özelden verdiği cevaplar çok farklı olabiliyor. Bana THH'ye şikayet etmemi tavsiye etti ancak o kadarını hepimiz düşünebiliyoruz zaten. Bu mesajı yazmamdaki amaç hiç bir kişi veya mağazanın üretici marka adına konuştuklarına itibar etmeyiniz. 6 ay DOA dediğiniz olay şans işi. Bir önceki TV'ye gelen servis hatta personel bile aynı olmasına rağmen genel merkezin verdiği kararlar tutarsız olabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 80theCity

Daha önce Burak beyden 55CX almış ve 5 adet ölü piksel olması sebebiyle iade etmiştim. Sonrasında Mediamarkt'dan daha uyguna bulunca yine 55CX aldım ve bu TV'de de ölü piksel mevcut. Servis gelip kontrol etti ve değişim talebim LG Türkiye tarafından ölü piksel normaldir diyerek reddedildi. Burak bey buradan bir çok kez 1 adet bile ölü piksel olsa kesinlikle değiştirilir diye yazmasına rağmen maalesef ölü pikselin normal olduğunu söylemekteler. Burak beyden LG yetkililerine durumu yeniden gözden geçirmeleri konusunda bilgilendirme yapmasını rica ettim ancak özel mesajla yazdığım için pek ilgilenmedi. Buradan herkesin görebileceği yerden yazılana verdiği cevaplarla özelden verdiği cevaplar çok farklı olabiliyor. Bana THH'ye şikayet etmemi tavsiye etti ancak o kadarını hepimiz düşünebiliyoruz zaten. Bu mesajı yazmamdaki amaç hiç bir kişi veya mağazanın üretici marka adına konuştuklarına itibar etmeyiniz. 6 ay DOA dediğiniz olay şans işi. Bir önceki TV'ye gelen servis hatta personel bile aynı olmasına rağmen genel merkezin verdiği kararlar tutarsız olabiliyor.

Hocam burak beyin iddaası kendi dükkanından alınan ürünler için. İddaa sı bu yönde. Benden alınan herhangi bir OLED tv ye şimdiye kadar sorun yaşayan olmadı diyor.

Sizin mesajınızın ilk başında Burak beyden aldığınız tv olumlu sonuçlanıp iade edilmiş doğrumu ? işiniz çözülmüş yani.

Media / Vatan hepimiz diyoruz oradan alanların Allah yardımcısı olsun diye.

Açık konuşmak gerekirse hem burak beyden aldım hemde +3 yılım var. Kendisinide tanıyorum yüz yüze görüşüp 2 sefer çay/ çorba içtik. Kafam rahat. Ne LG türkiye nede lanet olası güneş elektronik servisi canımı sıkabilir.

Bu kanılara forum istatistiklerinden data alarak yola çıkıyorum. Şimdiye kadar kendi dükkanından alınan OLED lerde hiçbir kullanıcı üzülmemiş. Bir şekilde işi çözülmüş 

• Nerden bulaştım bu OLED işine ya. Bütçemiz A1'e yetiyor ama alet vasat, C1 güzel cihaz ama ona da bütçe yetmiyor. 2020 CX'i bulmak zor. Bu gidişle QLED falan alacağım diye korkuyorum.

Sizce giriş seviye bir OLED (A1 Serisi) almak çok mu gereksiz/saçma?

• StreamRolleR kullanıcısına yanıt

İlk TV'de 5 adet ölü piksel vardı ve emin olun nerden alınırsa alınsın değişim reddedilemezdi. Yeni TV'de ise 1 adet ölü piksel var. Karar sonrası ben de sizler gibi düşünüp aldığım yerle alakası olup olmadığını hem LG müşteri hizmetlerine hem de gelen servise(Güneş Elektronik) sordum ancak hiç bir fark olmadığı prosedürün aynı olduğu söylendi. Burak beyi bende tanıyorum hatta ilk TV'yi bizzat mağazadan gidip satın aldım. Hatta 2. TV'yi almadan önce de kendisine danıştım ve öyle satın aldım. Söylemek istediğim konu Burak bey, bu veya benzer herkese açık konularda şikayeti olanlara nereden alındığından bağımsız yardımcı olmaya çalışırken kendisinden daha önce alışverişim olmasına karşın özelden ulaşıldığında farklı bir tavır alması. Yoksa isterse yardımcı olur isterse olmaz orasını kendi bilir. Yardımcı olmak gibi bir zorunluluğu kesinlikle yok. Benim tek bozulduğum nokta 1 ölü pikselde bile kesin değişim yapıyorlar demesi ancak buna karşın genel merkezin 1 adet ölü pikselin normal olduğunu söylenmesi. Ayrıca THH başvurumu da yaptım kendisinden hiç bir beklentim de yok yanlış anlaşılmak istemem ancak bir kişi veya mağazaya güvenip kesin çözer veya yardımcı olur gibisinden peşin bir kanıya varılmasın demek istediğim.

• Arkadaşlar merhaba
    Çoğunlukla ps5 ve evin 2. Tv ihtiyacı için yeni 48” C1 almak istiyorum. Şuan yaklaşık 11500 Tl civarında.
    Blackfriday falan beklesem 9 bin seviyelerine yakalabilirmiyim sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F0rtress -- 31 Ağustos 2021; 14:52:23 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • cio_cio kullanıcısına yanıt

CX bulmakta neden sıkıntı yaşıyorsunuz Mediamarkt stok durumuna baktığımda 40'a yakın mağazasında stok görünüyor. Teknosa'da da stok var görünüyor. Akakçe'den baktığım zaman satış yapan epey mağaza var. C1'e bütçeniz yetmiyorsa eğer A1 alacağınıza CX almanız çok daha mantıklı duruyor.

• 80theCity kullanıcısına yanıt
    Mediamark’ta hiç yok sanırım hocam kapalı kutu.

• mediamarktta ne zaman lg stoğu olmuş ki? netten var gösterir odeme ekraninda hata verir. lg tv bildigim kadari ile vatan ve teknosa da satiliyor butun modelleri ve stoklu oluyor. mediamarkt genelde philips samsung grundig filan gibi markalar satiyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 80theCity

Hocam geçmiş olsun öncelikle bana atığınız mesajı yoğunluktan görmemiş olabilirim,
    Marketlerden alınan ürünlere eskisi kadar destek sağlayamıyorum bilginiz olsun.
    İyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Hocam burak beyin iddaası kendi dükkanından alınan ürünler için. İddaa sı bu yönde. Benden alınan herhangi bir OLED tv ye şimdiye kadar sorun yaşayan olmadı diyor.

Sizin mesajınızın ilk başında Burak beyden aldığınız tv olumlu sonuçlanıp iade edilmiş doğrumu ? işiniz çözülmüş yani.

Media / Vatan hepimiz diyoruz oradan alanların Allah yardımcısı olsun diye.

Açık konuşmak gerekirse hem burak beyden aldım hemde +3 yılım var. Kendisinide tanıyorum yüz yüze görüşüp 2 sefer çay/ çorba içtik. Kafam rahat. Ne LG türkiye nede lanet olası güneş elektronik servisi canımı sıkabilir.

Bu kanılara forum istatistiklerinden data alarak yola çıkıyorum. Şimdiye kadar kendi dükkanından alınan OLED lerde hiçbir kullanıcı üzülmemiş. Bir şekilde işi çözülmüş 

Alıntıları Göster
    Hocam çok güzel yorumlamışınız teşekkür ederim.
    Sizede yazan Serkan hocamızın LG OLED65G1 değişim kararı çıktı yenisi ile değişim olacak yeniden fatura kesilecek garantisi bizden aldığı için yeniden başlayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: F0rtress

Arkadaşlar merhaba
    Çoğunlukla ps5 ve evin 2. Tv ihtiyacı için yeni 48” C1 almak istiyorum. Şuan yaklaşık 11500 Tl civarında.
    Blackfriday falan beklesem 9 bin seviyelerine yakalabilirmiyim sizce?
    Hocam stok durumuna göre olabilir adetli stok gelirse eğer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

Hey maşallah, hayırlı satışlar Burak Hocam.

Alıntıları Göster
    Hocam sağlasın Allah razı olsun.
    İyi forumlar.
  • 65GX ile ekibe katıldım.
    Vatan'da LG, Sony ve diger birkaç markanın kimi modellerine sepette %7 ek indirim var şu an. CX düşünürken GX aldım bu sayede. Almayı düşünen olursa...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.