Şimdi Ara

LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU) (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.074
Cevap
76
Favori
239.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    897613162 ilan numarası
  • quote:

Orijinalden alıntı: eakarvardar

Geçenlerde DM attım ama geri dönüş alamadım. Belki yoğunluktan atlamıştır

Alıntıları Göster
    Hocam yazıyorum özelden
  • Since1903 kullanıcısına yanıt
    LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU)

Şu ayar açık ise kapattığınızda düzelir diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CueMaker

Şu ayar açık ise kapattığınızda düzelir diye tahmin ediyorum.

Aynen o şekilde düzeldi :) Hatta geri açınca eskisi gibi sorun olmadı :) Bir kapatıp açmak yetti yani , teşekkürler 👍

güncelleme : Tekrar bozuldu kendiliğinden. Sanırım yazılımsal bir hata. Kapatmak da mantıklı değil o ayarı. Bu şekilde kullanacağız sanırım. Tekrardan teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Since1903 -- 24 Ocak 2021; 17:43:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: corcicorccik

Fiyat

Merak edenler fiyatı 15 bin yazmış

Ben kapalı tutuyorum sürekli. Monitör olarak kullandığım için görüntünün sağa sola kaçması hoşuma gitmedi. Görev çubuğunu "otomatik gizle" yaptım ama LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU) 

• quote:

Orijinalden alıntı: CueMaker

Ben kapalı tutuyorum sürekli. Monitör olarak kullandığım için görüntünün sağa sola kaçması hoşuma gitmedi. Görev çubuğunu "otomatik gizle" yaptım ama  

Yalnız o sorunu o menüden bulman bile büyük başarı hocam LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU)  PS ile kullandığım için çok belli olmuyor ama evet monitör olarak kullanılıyorsa masaüstünde falan belli olur.

• Burak bey vasıtasıyla aldığım cx6 da çok şükür şu an için sorun yok. 3 yıl garanti uzatmayla beraber almıştım. Ben LG nin garanti uzatması olarak düşünmüştüm, ancak Cep kaskın teknopaket diye bir ürünüymus. Şartlarını okudum hiç içime sinmedi. 14 gün içinde cayma hakkı varmış ,onu kullanacağım. Teknopaket ürününu/cepkask i kullanan/deneyimleyen varmı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: hsnyvz

Burak bey vasıtasıyla aldığım cx6 da çok şükür şu an için sorun yok. 3 yıl garanti uzatmayla beraber almıştım. Ben LG nin garanti uzatması olarak düşünmüştüm, ancak Cep kaskın teknopaket diye bir ürünüymus. Şartlarını okudum hiç içime sinmedi. 14 gün içinde cayma hakkı varmış ,onu kullanacağım. Teknopaket ürününu/cepkask i kullanan/deneyimleyen varmı acaba?

Hocam bu tarz durumlarda arada tanıdık birinin olması büyük avantaj. Tabii ki LG 2 yıldan fazla garanti vermez. 2 yıldan sonra bir sorun olması durumunda sizin muhatabınız Burak bey ( @brknil06) olacaktır ki şahsen ben de burada bir çok kişiye yardımcı olmasına şahit olduğum için tereddütsüz ek garantiyi Burak bey’den yaptırdım. OLED yanığı dahil olmak üzere bir çok konuda destek oluyor kendisi.

Bu konuda sağolsun Burak bey konuyu izah etti, 3 yıl garanti uzatmanin LG garanti ile birebir aynı olduğunu anlattı.Herhangi bir arıza veya garantilik durumda kendisi ve şirket olarak yardımcı olacaklarını belirtti.Buradaki referanslarindan ve ticaret ahlakından dolayı Burak bey e güvenerek iptal etmekten vazgeçiyorum.

• sony a8 oled inceledim bu tv nin muadili olarak. ikisi de güzel.sony nin ses sistemi biraz daha teknolojik gibi.

normal yayını 4k ya upscale etmesi lg de var mıdır? sony bu özellikten bahsetmiş.

sanırım ps4 pro nün yaptığı da bu. blu ray oyunlara bakıyorum 1080p output yazıyor. 4k değil hiç biri. demekki oyunları 4k ya yükselten ps4 pro.

o zaman normal bir ps4 ile bu tv lerden kullanırsak oyunu 4k ya upscale edebilir diye düşündüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: hsnyvz

Bu konuda sağolsun Burak bey konuyu izah etti, 3 yıl garanti uzatmanin LG garanti ile birebir aynı olduğunu anlattı.Herhangi bir arıza veya garantilik durumda kendisi ve şirket olarak yardımcı olacaklarını belirtti.Buradaki referanslarindan ve ticaret ahlakından dolayı Burak bey e güvenerek iptal etmekten vazgeçiyorum.

Hocam hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın, herhangi bir sorun sıkıntı olursa direk benimle iletişime istediğiniz an geçebilirsiniz.
  • Cx lerde optik ses çıkışı yuvası var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: eakarvardar

Cx lerde optik ses çıkışı yuvası var mı?
    Hocam evet var
  • eakarvardar E kullanıcısına yanıt
    Var hocam bende SteelSeries Gamedac kulaklık var
    Ps5 de optik çıkış yok tv nin optik çıkışını kullanıyorum kulaklığa
  • Merhabalar
    Lg oled GX77 kullanıyorum.
    Televizyon izlerken ekran rengi 4-5 dakika sonra renkler solmaya başlıyor kanal degiştirdigim zaman renkler geri geliyor.Özellikle maç izlerken bunu daha çok farkediyorum.Digiturk 4k kutu kullanıyorum.
    Menüdeki bütün ayarlarını kapattıgım halde bu problem devam ediyor.
    Servis çagırdıgımda oda bir çözüm bulamadı.
    Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim
    Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: bodysolid

sony a8 oled inceledim bu tv nin muadili olarak. ikisi de güzel.sony nin ses sistemi biraz daha teknolojik gibi.

normal yayını 4k ya upscale etmesi lg de var mıdır? sony bu özellikten bahsetmiş.

sanırım ps4 pro nün yaptığı da bu. blu ray oyunlara bakıyorum 1080p output yazıyor. 4k değil hiç biri. demekki oyunları 4k ya yükselten ps4 pro.

o zaman normal bir ps4 ile bu tv lerden kullanırsak oyunu 4k ya upscale edebilir diye düşündüm.

Sony A8 ve LG CX arasında epey gel-git yaşayan biri olarak yazayım...

Eğer oyun amaçlı bir TV düşünüyorsanız (ki yazdıklarınızdan öyle anlaşılıyor), LG CX bu konuda çok daha iyidir. Örneğin A8 sadece 1080p de 120 hz iken, LG 4K da bile 120 hz hız sunabiliyor. Ayrıca HDMİ 2.1 A8 de yok, vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: PUNCTUM

Sony A8 ve LG CX arasında epey gel-git yaşayan biri olarak yazayım...

Eğer oyun amaçlı bir TV düşünüyorsanız (ki yazdıklarınızdan öyle anlaşılıyor), LG CX bu konuda çok daha iyidir. Örneğin A8 sadece 1080p de 120 hz iken, LG 4K da bile 120 hz hız sunabiliyor. Ayrıca HDMİ 2.1 A8 de yok, vs.

Alıntıları Göster

o halde lg baya avantajlı.

• tabotan09 T kullanıcısına yanıt

Bahsettiğiniz olay yapay zeka destekli görüntü iyileştirme olabilir mi acaba? Hani şu izlenilen içeriğin türüne ve TV çevresindeki alanın durumuna göre resim modunun ve parlaklığın otomatik değiştiği ayar.

TV nizde aktif ise bir de o özellikleri pasif yaparak deneyin isterseniz.

Ayarlardan GENEL > AI HİZMETİ > AI RESİM PRO

> AI PARLAKLIK KONTROL

> OTOMATİK TÜR SEÇİMİ

• @brknil06 beyden aldığım 55cx6'yı dün kurdurdum. Burak bey sağolsun çok yardımcı oldu. Benim ve ailemin ilk tepkisi "ya biz tv izlemiyormuşuz bu ne" oldu :D

Sualim şu ki; Arkadaşlar şu youtube reklamlarından nasıl kurtulacağız? Güzel bir şey izlerken çat araya hindistandan falan reklam giriyor LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU) 

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.