Şimdi Ara

LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU) (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.074
Cevap
75
Favori
239.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gelmeyecek derken bu bilgiye nereden ulaştınız acaba?

Zira bu özellikten Türkçe olarak hazırlanıp bahsedilmiş olan bir site var LG tarafından ve benim LG yetkililerinden duyduğum ilerleyen zamanlardaki bir güncelleme ile bu özelliğin aktif olacağıydı.

LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU)

Fakat kesin olarak gelmeyeceğine dair bir kaynağınız varsa paylaşmanız konuyu netleştirmek için yararlı olacaktır...

• Yeni güncelleme gelmiş; oyun modunda parlaklığın azalması sorununu çözmüşlerdir diye tahmin ediyorum.
  • Direk belirtilmemiş güncelleme açıklamasında ama varsa bir iyileştirme oyun oynayan arkadaşlar fark ederler diye düşünüyorum.

• 21.09 sorunlu güncelleme arkadaşlar. Henüz son güncelleme çıkmadı. Acele etmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAVIAR kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,

Sorun kısmı nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

21.09 sorunlu güncelleme arkadaşlar. Henüz son güncelleme çıkmadı. Acele etmeyin.

Aslında sorunlu demek tam doğru olmaz. Bu güncellemenin birçok artısı var. Tek şikayet konusu HDR oyun modundaki parlaklık seviyesinin eskisine göre biraz daha düşük olması (birçok kullanıcı bunu farketmemiş ama özel ölçüm yapan kullanıcılar bunu söyleyebiliyor). TV ile bu tarz fazla oyun oynamayan kişilerin bu güncellemeyi yapması iyi olabilir. Sanırım LG oyun modundaki peak brigthness ı artırmak için ek bir güncelleme daha yapacak (durumun farkına varmışlar). Öte yandan mevcut güncellemenin film sahnelerindeki black crash vb problemleri giderdiğini, daha iyi siyah kalitesi sunduğunu (özellikle Dolby Vision) belirtiyorlar. O nedenle özlelikle film kullanıcıları bu güncellemeyi değerlendirebilir.

Bu arada benim TV de bu güncelleme hala gözükmüyor? Otomatik olarak güncellemeyi görebilen var mı? LG sitesinden yeni sürümü indirip manuel olarak güncelleme yapmayı önerir misiniz? Normalde otomatik olarka gelmesi lazım ama sanırım Türkiye deki cihazlara daha geç geliyor.

• SAVIAR kullanıcısına yanıt
    Bu güncellemenin sorunu düzelttiler yurt dışında 21.16 güncellemesini sundular
  • wituy W kullanıcısına yanıt

Bildiğim kadarıyla az önce yanıtlamaya çalıştım.

• corcicorccik kullanıcısına yanıt

Wouuuwww! Bu yeni bilgi. Ama sitede hala 3.21.09 gözüküyor. Siz nerede gördünüz bunu?

• Bende şu an 3.21.16 kurulu
  • quote:

Orijinalden alıntı: wituy

Bende şu an 3.21.16 kurulu

Yeni mi aldınız bu güncellemeyi? Yoksa TV yeni geldi de üzerinde mi bu yazılım vardı. Bizim cihazlarda hala 3.11 var; güncellemeleri kontrol et dediğimde yeni bir versiyon bulmuyor cihaz.

• Merhaba cihazı alalı yaklaşık 15 gün kadar oldu. Güncelleme yaklaşık 2 saat önce geldi.
  • LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU)
  • wituy W kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim bilgi için. Akşam eve gidince ben de kontrol edeceğim; umarım gelmiştir. Hala LG resmi sitesinde 3.21.09 (Oyun modunda pek birghtness problemi olan versiyon) bulunuyor. Onu indirip manuel yüklemek de mantıksız. Ben Kasım sonunda aldım o yüzden hala 3.11 yüklü...

• LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU)

55gx

• quote:

Orijinalden alıntı: alpercetinn

55gx

BU görüntüden anladığım cihazdan cihaza farklı zamanlarda güncelleme geliyor. 2 saat önce güncellemeyi alan var; siz de benim gibi hala 3.11 versiyonunda kalmışsınız. Bunun bir düzeni yok mu acaba?

• cicekon C kullanıcısına yanıt

tv dün kuruldu yazılım günceleme sorgulattığımda herhangi bir yazılım güncellemesi yok

• Güncelleme için neden acele ettiğinizi çözemedim arkadaşlar. Daha incelemesi dahi düşmemiş yarış içindesiniz adeta. Garip...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.