Şimdi Ara

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. (873. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.377
Cevap
400
Favori
633.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 871872873874875
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG OLED65C24LA veya 55 inch olanından almayı düşünüyorum, yardımcı olabilir misiniz, ne kadar fiyata almıştınız, Burak bey bana da yardımcı olabilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oled biraz bütçeyi aşacağı için qled alsam nasıl olur arkadaşlar
    LG 65QNED916

• ibrahimCakir İ kullanıcısına yanıt
    Hocam özelden iletişime geçerseniz yardımcı olmaya çalışıyım size
    Hocam 2021 model bu ürün bilginiz olsun.

• LG TV fiyatlarına %11 ile %18 arası zam yaptı bugün öğleden sonra geçerli zamlı fiyatlar kim hangi modeli düşünüyorsa bence alsın direk

• LG 65qned916 aldım teknosadan 24.800 tlye
    65qned816 modeli miniled değilmiş, ekran kalitesi 916 da daha üstünmüş, bu yüzden 2021 modeli olan 916 yi tercih ettim

Hocam hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın.
  • 83" LG C2 OLED evo 4K TV - Spectacular Giant OLED
  • Sağolun Burak Keskin abicim, zam gelecek diye uyarınca, gece Teknosa indirim yapınca aldım, sizden almayı düşünüyordum aslında ama zam filan hemen uygulanır diye bekleme yapamadım.

Hocam sorun yok güzel fiyattan almışsınız,
    Güzel günlerde kullanın.
  • Burak beyden almış olduğum ürün sorunsuz olarak kuruldu bugün, her aşamada oldukça ilgiliydi. Teşekkür ederim.

• hebelubes H kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • LG 43 UN73006 model tv yi almayı düşünüyorum, kullanana arkadaşlar varsa eksi ve artılarını paylaşırsa çok sevinirim, özellikle servis ağının sıkıntılı olduğu söyleniyor ve güncellemeler. ben ayrıca Muşta oturuyorum burada LG nin servisi mevcut mu.@Burak_Keskin06

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necirvan1212 -- 13 Ağustos 2022; 0:46:31 >
  • necirvan1212 N kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam bu model yerine size 43UP77006 modelini tavsiye ederim.
    Serviste herhangi bir sorun sıkıntı yaşamazsınız Türkiye'nin her yerinde servis ağı vardır
  • Merhaba,

LG OLED 48A16LA ile LG OLED48C24LA arasında 7000 TL lik bir fark var mıdır ?

48C2 yi düşünüyordum ama neredeyse 7000 tl lik fark aklımı çeldi

• tekesan T kullanıcısına yanıt
    Hocam aralarındaki farka direk değer.
    Bütçenizi zorlamıyorsa direk 48c2 alın,
    48A1 den uzak durun 50 hz tv bilginiz olsun
  • Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt

Cevabınız için teşekkür ederim, sizden 42C2 veya 48C2 alabilir miyim?

• LG UN70 Serisi 70UN70706LB 4K Ultra HD 70" 178 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED Televizyonhttps://www.amazon.com.tr/dp/B08PDG2N8J/ref=cm_sw_r_cp_api_i_VPJPKWDFW37J5Z16DF3R

Bu tv'yi aldım, 11 bin tl'ye geldi.
    Kronik sorunu vs var mıdır bilen var mı? Bu fiyata bedava gibi geldiği için aldım.

• Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt

Kurulumu hanımıyla kendisi yapmış.Gitti güzelim garanti...İroni yapıyorum tabiki...

Yada türkiyedeki şirketler siz yetersizsiniz kuramazsınız hakaretini bize layık görüyorlar...

İşin aslıda bence hatalı kusurlu panelleri değiştirip tekrar müşteriye yutturabilmek için müşteri açıp önceden görmesin diye yalandan servis açmalı mutlaka deyip el çabukluğu sihir marifet yutturabilmek için bulduğu bir oyun olsa gerek...

Yada geri dönen TV nin çıtırları yerine bir önceki sezonun başka bir modelinin çıtırlarını koyup kaşla göz arasında kurulumu yapıp kaçmak için olabilirmi ? Bizzat kendi yaşadıklarımdır bunlar...

Tam 10 TV ve yıllarca mahkemelerde uğraşan biri olarak artık param olduğu halde tv almaya korkar oldum...

2-3 sene öncede giriş seviyesinde bir tv aldım.Oda kusurlu serviste kusurlu.Dış kasanın 5 vidasını takmadığını geçen gün temizlik yaparken farkına vardım...Profesyonel düşünüp servisi korumak adına büyük ihtimalle baskı yapan kasayı serbest bırakmak için takmamıştır diye varsayıyorum.Yoksa Eyüp LG servisimiz yetersiz değildir.Bu TV bu kadar tamir olur hatasız panel olmaz vatan bölünmez sloganıyla iş yapar ama TV yi benim kurmama izin vermezler...

• 
Sayfa: önceki 871872873874875
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.