H

Onbaşı
10 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 45 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Öncelikle bu iki model arasında işlemci dışında fark var mı ? Şirketi aradım ellerinde 900f modeli kalmadığını söylüyorlar ne yapmalıyım ? İade mi eyvallah diyip kullanmalı mıyım cihazlar kapalı kutusunda duruyor.
msi cx61 freedos aldım. Dvd yi görüp press any key to boot from cd/dvd yazısından sonra tuşa bassamda basmasamda cheking media presence...... ve no media present.... dedikten sonra tekrar biosa giriyor sorun nerde olabilir ? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
arkadaşlar merhaba eşim eczacı günde yaklaşık 30 tane siyah beyaz çıktı alıyor sadece ve bunlar tek tek farklı zamanda alınan çıktılar. Bundan önceki makinamız samsung ml1610 sürekli hata lambası yanıyor arada kendine geliyor sıkıldık tamirle uğraşacağımıza değiştirelim dedik. Cipiyle iviriyla ziviriyla çok uğraştırmayacak, doldurtması dertsiz yazıcı önerileriniz var mı ? 300 liranın çok üstüne çıkmayı düşünmüyoruz.
Merhaba,

İnternetten bir şey indireceğim zaman bilgisayarı açık bırakıp gidiyorum ancak geri döndüğümde indirmeyi durmuş olarak görüyorum explorer veya firefoxa dokundugum anda yanıt vermiyor durumuna geçiyor. Masaüstünde diğer işlemleri açmaya çalıştığımda bazıları kitleniyor bazıları kitlenmiyor, bilgisayarı kapatıp açarak kurtulabiliyorum sadece, görev yöneticisini açmaya çalıştığımdada açılmıyor. İndirme yaparken ben bilgisayar başındaysam ve çeşitli işlemler yapıyorsam böyle bir kitlenme meydana gelmiyor. Full scan yaparkende açık bırakıp gidip döndüğümde yarım saat gibi bir süre sonra program kitlenmiş oluyor ve hamle yapmaya çalıştığımda program yanıt vermeme durumuna geçiyor. Sebebi ne olabilir ? İşletim sistemim win7 ultimate donanımsal bir sorun olmadığını düşünsemde bilgisayar : i7 2670qm 8gb ram gt525m ekran kartı dell n5110
Arkadaşlar bendehttp://www.pcdepo.com/dell-inspiron-n5110-b67f45-8gb-notebook-urun6644.html bu model mevcut bilgisayardan genel olarak memnunum ancak sıkıntım wirelessla ilgili ne yaptıysam ne ettiysem saçma sapan kopmalarını ve bağlantının yavaş olmasını çözemedim. işletim sistemi win7 ultimate 64bit. Bu kartla ilgili benzer sorunlar yaşayan kimse var mı ? Son sürüm yüklü hatta yabancı forumlarda okuduğum bir kaç şeyide denedim ancak halen verim alamıyorum. Bazen çıldırtıyor kabloyla bağlayıp kullanıyorum.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 43
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 3.601 (Bu ay: 14)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.