Şimdi Ara

LG & SAMSUNG 2022-2023 OLED TV QNED TV (BABA KONU) KAMPANYA BİLGİLENDİRME (871. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
21.268
Cevap
393
Favori
628.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam özelden yazıyorum size.
    Merhaba burak hocam, samsung 55 curved televizyonumu lg oled tvyle değiştirmek istiyorum. Xbox sx veya ps5 le kullanacağım, bütçem aşırı yüksek olmasa da oyun performansı benim için önemli. B1 ve c2 modellerini biraz araştırdım, ama sizin fikirleriniz daha önemli. 3 metre mesafeden izleyeceğim için sanırım yine 55 ekran almam gerekiyor. Sizden fiyat bilgisi ve tv tavsiyesi alabilir miyim?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sawolverine kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,
    55B1 üretimi bitti yok 55c2 isterseniz yardımcı olurum size
    Oyun için düşünüyorsanız direk LG OLED55C2 alın.
  • Merhabalar , LG 55qned816 tv aldım . Ekranda 3 ,4 farklı yerde bulutlanma var . Servis kurulum yaparken oled olduğu için normal dedi. Var mı aynı sıkıntıyı yaşayan. Veya ekrana bant yapıştırıp hafif çeksem düzelme olur mu . Tavsiyesi olanlar varmıdır. Bir de ses ve görüntü ayarlarını nasıl kullanmalıyım. Youtubedan video açtığımda ses boğuk gibi geliyor sanki. Bir de Netflix te bazı filmler tam ekran olmuyor. Alttan ve üstten siyah bölge oluyor ve ışık sızmaları da belli oluyor baya sinir bozuucu. Kullancılar varsa tavsiyelerinnizi bekliyorum

• Ben de @Burak_Keskin06 Bey'den verdiğim 55'' C2 OLED siparişi ile aranıza katıldım. Ürünün tesliminden sonra yorumlarımı paylaşacağım LG & SAMSUNG 2022-2023 OLED TV QNED TV (BABA KONU) KAMPANYA BİLGİLENDİRME 

• egeberk1907 kullanıcısına yanıt
    LG & SAMSUNG 2022-2023 OLED TV QNED TV (BABA KONU) KAMPANYA BİLGİLENDİRME LG & SAMSUNG 2022-2023 OLED TV QNED TV (BABA KONU) KAMPANYA BİLGİLENDİRME LG & SAMSUNG 2022-2023 OLED TV QNED TV (BABA KONU) KAMPANYA BİLGİLENDİRME

• @Burak_Keskin06 Kendilerine teşekkür ediyorum sony 55x85j ile tv arayışımı sonlardım. İng kredisi ile faizsiz şekilde hallettik.

• Alper08 kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın.

LG & SAMSUNG 2022-2023 OLED TV QNED TV (BABA KONU) KAMPANYA BİLGİLENDİRME LG & SAMSUNG 2022-2023 OLED TV QNED TV (BABA KONU) KAMPANYA BİLGİLENDİRME LG & SAMSUNG 2022-2023 OLED TV QNED TV (BABA KONU) KAMPANYA BİLGİLENDİRME

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak_Keskin06 -- 29 Temmuz 2022; 20:49:31 >

• Burak bey selam. Max 25k bütçeli film ağırlıklı ve arada ps5 oynamak için TV bakıyorum. İzleme mesafem 3.4 sinema deneyimi için minimum 65 Inch istiyorum. C2 oledler çok hoşuma gitti ama 55 Inch'e anca param yetiyor. Tavsiye ettiğiniz 65inch hatta 75 olursa daha süper olur TV var mı?

• çizerr Ç kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam
    LG OLED 65B1
    LG OLED 55C2
    Arasında karar verin hocam
  • Merhaba 65qned916 ve 65nano916 arasinda hangisini tercih etmeliyim ve neden? Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scorp3867 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam baktığınız 2 modelde üretimi bitti kapalı kutu bulmanız zor olabilir bilginiz olsun,
    QNED serisinde görüntü kalitesi ayrıntı detay daha başarılı
  • Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt

Merhaba LG OLED 65B1 modeli ile ilgileniyorum. İzleme mesafem 2.5 metre . Bu modeli önerir misiniz? Şu an philips 55pus modelini kullanıyorum.

• qkhnk Q kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam.,
    Tavsiye ederim başarılı ürün mesafenize uygundur.

• LG & SAMSUNG 2022-2023 OLED TV QNED TV (BABA KONU) KAMPANYA BİLGİLENDİRME

İNG Kredi ile MASRAFSIZ FAİZSİZ 6 ile 36 ay taksit.

30.000 TL'ye kadar 6 ile 36 ay taksitli alabilirsiniz.

LG,SAMSUNG,SONY 3 marka istediğiniz üründe geçerlidir.

750 TL‘den 30.000 TL’ye kadar istediğiniz tutarda 36* aya varan vade seçenekleri ile kredinizi kullanabilirsiniz.
    Kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası talep edilmemektedir.

Turuncu Ekstra programına hiçbir ücret ödemeden katılabilirsiniz.

Turuncu Ekstra ayrıcalıklarından, ING Banka Kartı'nızla yaptığınız ilk alışverişten sonra yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıcalıklardan yararlanmaya devam edebilmeniz için market, akaryakıt, restoran harcamaları gibi günlük alışverişlerinizi ING Banka Kartı’nızla yaparak veya fatura ödemelerinizi vadesiz hesabınızdan gerçekleştirerek ayda 1.250 TL harcamaya ulaşmanız yeter!

En az 1.250 TL harcama yaptığınız aydan bir sonraki ay,

LG mağazalarında yapacağınız alışverişte kredi kullanın, her ay Turuncu Ekstra Banka Kartı’nız ile 1.250 TL harcama yaparak kredinizin o ayki faiz oranı kadar nakit iade kazanın. Kredi vadeniz boyunca her ay 1.250 TL harcama yaparak toplam kredi faiz tutarınız kadar nakit iade alıp kredinizi peşin fiyatına taksitle kullanabilirsiniz.
    Turuncu ve e-Turuncu TL Hesaplarınıza %2 ek faiz kazanırsınız,
    Ayda 3 defa diğer banka ATM'lerinden masrafsız para çekebilir ve yatırabilirsiniz,
    ING Mobil ve İnternet Şubesi'nde vadesiz hesabınızdan yapacağınız EFT/havale işlemlerine masraf ödemezsiniz,
    Turuncu Ekstra’lılara sunulan özel ayrıcalık ve fırsatlarla alışveriş yapabilirsiniz.
    Daha önce iş ortağımız mağazasından yaptığınız alışverişlerde kredi kullandığınız için tarafınıza Turuncu Ekstra Tanışma Paketi tanımlandıysa, LG’den yaptığınız alışverişte
    Turuncu Ekstra avantajlı kredi kullandığınızda Tanışma Paketiniz iptal edilir.

• Bende Burak beyin yardımlarıyla 55qned816 aldım. Kendisi garanti ve satış aşamasında çok yardımcı oldu. Yeni eve 1 ay sonra tasinacagim için şimdilik kapalı kutusunda evde bekliyor. Umarım açtığımda beklentilerimi karşılar.

• mirrorihsan M kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın.
  • 83 c2 fiyat nasıl?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • violet41004 V kullanıcısına yanıt
    Hocam ödemeniz nasıl olur stoklarımızda var ürün yardımcı oluruz size
  • Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt

Burak bey merhaba,

55QNED866 ile 55C24 arasında kararsızım, sizin öneriniz hangisi olur ? Bir de her iki model için nakit ve mağazanızdan teslim fiyat verebilirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xyclist -- 5 Ağustos 2022; 17:30:51 >
  • Xyclist kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,
    Tavsiyem OLED olur size,
    LG OLED 55C2 23.900
    LG 55QNED866 23.900
    2 modeldende adetli stok var aynı fiyat.
  • 
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.