Şimdi Ara

LG 2017 OLED SERİLERİ. FİYATLARI (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
4
Favori
19.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cahile laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha zormuş,o yüzden sana cevap vermicem.
  • Bu taksit uygulaması çıkmadan ne güzeldi. Bu tip pahalı ürünleri 12 taksit alabiliyorduk. Tüketici kredisi 12 ay ödemek için tercih edilebilir ancak eskiden bu denli ödemediğimiz faizi bankalara ödemek zordunda bırakılmış oluyoruz. Bu kadar saçma bir icraat daha görmedim. Bu taksiti sınırlamakla milleti bankalara düdükletmekten başka bir fayda sağlamadılar. Amaç insanları teknoloji alamaz hale getirip cahilleştirmek. Dar gelirli bir insan 12 taksit bilgisayar alamasın. 12 taksit dışında alması da zor olduğundan hiç almasın. Amaç bu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @BJK@ kullanıcısına yanıt
    sen çek kredini cahil arkadas.tv almak için kredi çekmek ahmaklıktır
  • Adam soru soruyor cevap veriyoruz yol gösteriyoruz bi sövmediği kaldı.Malmıdır nedir.bloklayıp geçmek en iyisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

Adam soru soruyor cevap veriyoruz yol gösteriyoruz bi sövmediği kaldı.Malmıdır nedir.bloklayıp geçmek en iyisi.

Hocam kusura bakmayın istemsiz güldüm..

• Daha onceleri sony xe90 serisine bakiyordum fakat su anda 55c6v ile 55b7v arasinda kaldim. Sizlerin tavsiyesini alabilirmiyim? Genel olarak netflix yada harici kaynaktan 4k film, dizi izliyorum.
  • nuestra N kullanıcısına yanıt
    B7 al geç ben öyle yapacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: JonVaynen

B7 al geç ben öyle yapacağım.

C7 ile B7 arasındaki fark nedir hocam?
  • Cnrps C kullanıcısına yanıt
    Konuyu açan ben 920v sahibiyim :)) Çok güzel bir seçim .Güle güle kullanın.
  • Arkadaşlar. 920v yi 1 yıldan uzun süredir kullanıyorum ve 100 mbit internete sahibim. Eşim seyretmese digitürkü hiç seyretmeyeceğim.

Youtube ve Netfilx(4k paket) fazlasıyla tatminkar. Dikkat ederseniz yanık sorunu pek günlük senaryoda olma ihtimali yok. Sadece örnek media player veya digitürk menü ekranını açık bırakıp gittiniz, o zaman risk var.

Bence 2 negatif yönü var. Webos 2. web uygulamalarında kahır sahibi yapar. Diğeri bazı sahnelerde iyice belirginleşen gri bantlar.

Bundan sonra alacak olsam 65 alırdım sanırım.(projeksiyon kullansam da)
    Diğer konu 3D ise çok nadir senaryoda kullanıyorum. Ama olsun isterdim. 2017 modelleri tecrübe edemedim ama f/p olarak c6 sanırım iyi seçim.

Sevgiler.
  • scorpman kullanıcısına yanıt
    Dizayn ve çerçeve rengi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mokinto

Hocam birde uygun fiyatlı samsung 5+1 ses sistemim vardı hdmi arc ile bagladım, 2 si birlikte tam canavar oldular, çok teşekkür ederim. Daha iyisi sizin olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cnrps

quote:

Orijinalden alıntı: mokinto

Hocam birde uygun fiyatlı samsung 5+1 ses sistemim vardı hdmi arc ile bagladım, 2 si birlikte tam canavar oldular, çok teşekkür ederim. Daha iyisi sizin olsun.

Merhaba.

siz logo yapışması vb bir durumla karşılaştınız mı acaba?
  • Hocam daha çok yeni zaten hiçi çalıştığımız için yoğun bir kullanımımız da yok. Herhangi bir yapışma yok , ekran temizleme de yapmadım hiç. Sanki internette 300 saatte bir yapın diyordu ayrıca tv kapalıyken elektriğini kesmiyorum o sırada da işlem yapabildiğini yazmışlardı.

• Arkadaslar an itibariyle teknosa ve media markt b7 65 inch oled tv duz ekran.13000tl ye dusmus.bu modellerde sıkıntı falan var mi ne dusunuyorsunuz fiyat icin ?

• herkese iyi seyirler

bende full hd OLED ekran ile aranizdayim. gercekten film izlemek ve oyun oynamak oled ile daha baska oluyormus. keyif artti. UHD gunumuzde cok ragbet gormesede 3 seneye bende gecerim ortadaki urun gamina gore.
  • Konu hararetli bir şekilde devam etmiş ama 13 Eylül'de durmuş.

Herhalde bu B7 modelinin hızlı iniş çıkışları milletin başını döndürdü.

Bugün Vatanda bütün televizyonlarda %10 indirim vardı ve 55B7 nin fiyatı 7.650 tl.ye düştü. Hemen baktım internet siteleri bile bu fiyata veren yoktu.

Üstelik LG'nin akaryakıt kampanyası var. Oradanda 750 tl akaryakıt veriyorlar.

Yani TV.nin parası 6.900 tl.ye geldi. Bende hemen bir tane aldım.

Uzun süredir Sony 55XE9005 düşünüyordum. (5.600 tl fiyatıda vardı) Ancak biraz daha verip OLED alayım dedim.

İyimi yaptım bilemiyorum. İnşallah beğenirim.
  • Hayırlı olsun. Gayet iyi fiyat. Ürün üzmez zaten. Güle güle kullanın.

• nakreko kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Kullanım tecrübelerinizi paylaşırsanız memnun oluruz.
  • Arkadaşlar Youtube'da izlemediyseniz 4k hoh rain forest videosunu muhakkak izleyin. Başka bir aleme götürecek sizi... İzleyenlerin yorumlarını bekliyorum :)

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.