Şimdi Ara

LG 2017 OLED SERİLERİ. FİYATLARI (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
360
Cevap
4
Favori
19.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam hayırlı olsun. Kaça aldınız bunu? 15.000den aşağı değildir diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gidişle 7.000 tl yi görür bence b7 :)
  • Shadow_Shooter S kullanıcısına yanıt
    Süper! 65c7 hocam c7 modeli satılıyor muydu türkiyede? Nekadara nerden aldınız acaba? İyigünlerde güle güle kullanın.
  • zimbasal Z kullanıcısına yanıt
    65c6 15000 hocam :) 65b7 19000 ve 65e7 23000 olduğuna göre c7'de bu arada bişey olsa gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.o.spawn.o.O -- 25 Ağustos 2017; 10:38:3 >
  • O.o.spawn.o.O kullanıcısına yanıt
    65b7 teknosada 15.000 şu an, 17den düştü
  • 2017 c serisi, resmi olarak ülkemizde satışa sunulmadı.

• zimbasal Z kullanıcısına yanıt
    15000'se 65b7 bence çok güzel fiyat. Sitesindeki fiyat 19000 de güncellememişler ozaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: O.o.spawn.o.O

65c6 15000 hocam :) 65b7 19000 ve 65e7 23000 olduğuna göre c7'de bu arada bişey olsa gerek

C7 ile B7 arasında fark tamamen kozmetik, o yüzden arasında fiyat farkı yok gibi bir şey.
  • Dün kurulum yapmaya lg yetkilileri geldi ben böyle bir şey görmedim, akşam 18 de geldiler ama mesaileri bitiyordu sanırım, sanki yangından mal kaçırıyo gibi aceleyle kjurup gittiler, ürünün sıfır olduğuna eminim kutu yanımda açıldı, yapışkanları falan çıkarıldı ama kullanım süresini görmek istemiyorum diye sordum, onu için teknik servis kumandası oluyor onsuz göremezsiniz dediler. Siz teknik servis değil misiniz, siz de yok mu diye soruyorum, yanımızda yok diyip gittiler :D
    Gece normal yayınlara baktım fena değildi, ölü piksel testi yaptım ölü piksel yok. Bu aralar baya yoğunum ilk fırsatta detaylı testini yapıp Project Scorpio nun yeni açtığı konuya görüşlerimi yazacağım.
    Bu arada biri sormuştu incelemelerde ses kalitesinin kötü olduğu yazmışlardı diye, bence ortalamanın üzerinde, ya da ben de yorumlara dayanarak fazla beklentiye girmemiştim o yüzden bana çok iyi gelmiş olabilir, ses ayarlarında atmosu seçtiğimde gerçekten bariz farklı oluyor.

• FERROKROM kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun tekrar hocam. Sinir bozucu olmuş, şikayet yaz istersen. Zaten servis bunlar için bekleniyor.

Sesin kötü olduğunu sanmıyorum sonuçta flagship ürünlerinden. Ancak harici ses sistemine göre hoparlör sayısı ve watt değerinin düşük olacağından ötürü beklentiyi düşük tutuyorum. Bir yandan Atmos soundbar'lara bakıyorum Sony HTST5000'i 4138'e buldum ama çok pahalı hala. Samsung K950 Türkiyeye gelmemiş, Philips B8 ve LG SJ9 ise performans olarak beğenilmemiş. Başka da atmos soundbar yok zaten :)

Bu konuda önerisi olan varsa beklerim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimbasal -- 25 Ağustos 2017; 14:55:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FERROKROM

Bu gidişle 7.000 tl yi görür bence b7 :)

İnşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: zimbasal

Hayırlı olsun tekrar hocam. Sinir bozucu olmuş, şikayet yaz istersen. Zaten servis bunlar için bekleniyor.

Sesin kötü olduğunu sanmıyorum sonuçta flagship ürünlerinden. Ancak harici ses sistemine göre hoparlör sayısı ve watt değerinin düşük olacağından ötürü beklentiyi düşük tutuyorum. Bir yandan Atmos soundbar'lara bakıyorum Sony HTST5000'i 4138'e buldum ama çok pahalı hala. Samsung K950 Türkiyeye gelmemiş, Philips B8 ve LG SJ9 ise performans olarak beğenilmemiş. Başka da atmos soundbar yok zaten :)

Bu konuda önerisi olan varsa beklerim :)

Şöyle söyleyeyim, atmos açıkken sesi biraz açtığımda bas seviyesi baya fazlaydı, hatta sesi açamadım bas tan dolayı, sanki sub bass ekli gibiydi.
    Yine degerçek bir atmos ses sisteminin farkını anlayabilmek ne sound bar ne de 5+1 sistem yeterli, en az 5.4.1 gibi bir setup lazım.
    Daha önce 5.2.1 atmos sistemi kurmuştum çok da fark hissetmemiştim.

• FERROKROM kullanıcısına yanıt
    Sony ve Samsung incelemelerinde gerçek surround sistemlerden bir farkıyla karşılaştırıldığında farkın ayırt edilmediğini söylüyorlar. samsung'un artı 2 hoparlörü de var zaten.
  • 65 E7 almayı düşünüyorum da heryerde fiyat 22999, daha ucuz fiyat gören duyan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zimbasal

65b7 teknosada 15.000 şu an, 17den düştü

hangi teknosada 15.000 ???? ben teknosayı aradım 18.900 dedi
  • tv ler kredi kartlarına 4 veya 6 taksitle satılıyor.7 ,8,10 bin ve üstü tv leri nasıl alıyorsunuz.hediye çeki iade çeki mi veriyorsunuz.yarısını peşin gerisi taksitlemi alıyorsunuz.veya vade farkı yaparakmı alıyorsunuz.8 binliralık tv 4 veya 6 taksitle alınırmı böyle alabilmek için 3 5 bin lira maaş almak lazım.ayda 1500 2 bin lira lira taksitle alınabilir.ayda 2 bin lira maaş alsam bile tv ye vereceğim taksit en fazla 500 dür.
  • baris007 B kullanıcısına yanıt
    Ayda 2-3 bin lira civari geliri olan kira veren ve evli insanlarin eger aile veya baska bir destegi yoksa boyle televizyonlar almasi ne kadar dogru bilinmez.Taksit olayinin mantigi hepsini bir seferde verebilecek paraniz olmasina ragmen birden parayi baglamamak adina bolerek odemektir.Gunumuzdeki harcama hastaliginin kaynagi da bu aliskanlik.Sizin icin konusmuyorum konuyla da pek alakasi yok ama ulkemizde cok karsilasilan bir durum.İs yerimizde calisan 1600 lira maas alan bir calisan gecen gun 2500 tl lik telefon almis.Benim cebimdeki telefon o kadar pahali degil ben isvereniyim.Konuyu gorunce yazmak istedim.İyi gunler herkese

• bu 8 bine 7 bine düşerse alınır diyenleri merak ediyorum.nerdeler.kredi kartına 4,6 taksit yapılıyorken nasıl alıyorlar.ne kazandıkları beni ilgilendirmez ama aylık 4 5 bin lira maaş alıyorlar kesin.yoksa 8 binlik tv yi 6 taksitle zor ödenir
  • baris007 B kullanıcısına yanıt
    7.000 lira tüketici kredisi anında cebinde 12 taksit 645 tl ödersin aylık.
    7.740 tl geri ödemiş oluyorsunuz 1 senede ama en azından taksitleri ödenebilir düzeyde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @BJK@ -- 30 Ağustos 2017; 22:4:41 >
  • @BJK@ kullanıcısına yanıt
    tv almak için tüketici kredisini kim veriyor.7,8 bin lira tv için kredi çekmeye degermi.ne gerek var.paran varsa alırsın yoksa kesene göre alırsın bukadar basit
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.