Şimdi Ara

LG 2015 LF SERİSİ (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.584
Cevap
32
Favori
74.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: harunyildiz

Versiyon 04.05.01 çıkmış. Deneyen oldu mu acaba?

55LF var güncelleme yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.lg.com/tr/destek/urun-destegi/lg-55LF650V

Sitede var indirip yükliycem bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blumhouse

http://www.lg.com/tr/destek/urun-destegi/lg-55LF650V

neler değişmiş bir bakınız::::
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

quote:

USB den yükledim menüleri dolaştım bir değişiklik göremedim ama öğlen daha detaylı inceleyebilirim birde tv yi sıfırlarım o şekilde bakarım kanal değişim hızı web performansı vb.

• quote:

quote:

quote:

USB den yükledim menüleri dolaştım bir değişiklik göremedim ama öğlen daha detaylı inceleyebilirim birde tv yi sıfırlarım o şekilde bakarım kanal değişim hızı web performansı vb.

tabikide fabrika ayarlarına sıfırlayın bende bu akşam yükliycem

• bende güncelledim lakin bir değişiklik göremedim. hatta belki biraz yavaşlamışta olabilir. fabrika ayarlarına dönmedim hiç direk kullanıyorum.

Benim asıl merak ettiğim gizli servis menüleri ile açacağımız özellik vs varmıdır acaba. Bilen fln varmıç servis menüsü çok ayrıntılı birşey anlamadım lakin böyle seçmeli yazmalı bir çok seçenek var belki ekstra bir özellik fln açarız..:D
  • TV ilk açıldığında kanal değiştirmeye olan tepki süresi kısalmış bunu farkettim.

Bende WiFi özelliğini komple kapatma olayı mümkünmü bunu merak ediyorum modem kablo ile bağlı ve kapatsamda her açılışta yeniden açılıyor WiFi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 20 Haziran 2016; 13:51:31 >
  • USB diske kanal yedeği alma hala sorunlu.
  • Akşam 20:00 da 04.05.01 yeni yazılım geldi ne değişti anlamadım bilgisi olan.
    Tv 32 lf 650v

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyacafe -- 20 Haziran 2016; 21:55:53 >
  • Ben ilk kez güncelleme yaptım. TV'yi 1 yıl önce almıştım ama kullanmıyordum kanal listesi vs. takılıyordu, dün akşam güncellemeden sonra bu takılma bitti. Başka ne değişiklik var bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asyacafe

Akşam 20:00 da 04.05.01 yeni yazılım geldi ne değişti anlamadım bilgisi olan.
    Tv 32 lf 650v

ayni tv'yi kullaniyorum. ben de bir degisiklik goremedim

• S R T kullanıcısına yanıt
    sanki renklerde daha canlılık var gibi
    not:gece yatmadan once güncellemeyi yukledim biraz önce actik tv, yi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

işlemciye overclock yapılmış ve ram sanal ram ile arttırılmış

Ah be LG sanki 2gb ram olsa iflasmı ederdin 1.5gb nedir.

Online film izliyorum baya tv den çok nadirde olsa hafıza doldu hatası alıyorum tarayıcı yeniden başliyor bol reklamlı film sitelerinden dolayı yeniden başladıktan sonra hata çıkmadan izleyebiliyorum ama o anlarda lg ye sitem ediyorum bu konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 22 Haziran 2016; 0:17:56 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

işlemciye overclock yapılmış ve ram sanal ram ile arttırılmış

Ah be LG sanki 2gb ram olsa iflasmı ederdin 1.5gb nedir.

Online film izliyorum baya tv den çok nadirde olsa hafıza doldu hatası alıyorum tarayıcı yeniden başliyor bol reklamlı film sitelerinden dolayı yeniden başladıktan sonra hata çıkmadan izleyebiliyorum ama o anlarda lg ye sitem ediyorum bu konuda.

filmleri online izlemiyorum pc indirip hafiza kartina atip lg seyrediyorum hatta hevc mb olarak cok dusuk oluyor
    acaba webos 3 mu geliyor

• Truemotıonda takılmalar gitmiş:pürüzsüzde anlık takılmalar oluyordu şimdi yok gibi birşey
  • Forumun tekinde okudum. Webos 2 ler yeni bir sürümle webos3 de gelen yeniliklerin bir çoğunu alacakmış. önceki webos1 de 2 için aynısını yapmışlar merakla bekliyorum webos3ü umarım android gibi olmaz zaman geçitikçe alt modellerde kasıyordu yeni sürümler bakalım bu neolacak.
  • quote:

Truemotıonda takılmalar gitmiş:pürüzsüzde anlık takılmalar oluyordu şimdi yok gibi birşey

açılışta kanal geçişi duzelmiş bu senin dediğin film seyretme yerleri hizlanmis yani gitikce duzeliyor helal olsun adamlar çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mustiki212

Forumun tekinde okudum. Webos 2 ler yeni bir sürümle webos3 de gelen yeniliklerin bir çoğunu alacakmış. önceki webos1 de 2 için aynısını yapmışlar merakla bekliyorum webos3ü umarım android gibi olmaz zaman geçitikçe alt modellerde kasıyordu yeni sürümler bakalım bu neolacak.

webos oturdu yerine bundan sonra kasmaz artık geçişler
    webos3 dediğin gibi webos2'ye uygun duzenleme yaparak webos3 alabiliriz

• Guncellemeden sonra tv yi fabrika ayarlarina cevirsek kanal listesi sifirlanir mi?

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.