Şimdi Ara

LG 2013 TVlerde Dahili Uydu ve USB ile Kanal Listesi Ekleme Ayrintili Anlatim[RESIMLI] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
22
Favori
49.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dediğiniz gibi 5 saniye tutunca girdim menuye.. aktarmada yaptı ama en sonunda bir hata verdi. listesini ismini değiştirmiştim ondan olabilir mi?
  • bende tll listesini görmüyor bile.
    ha usb ye at dediğim zaman atıyor anlamadım gitti
  • Üstad liste için teşekkürler. Ancak bende akıllı kumanda var. Onda hangi tuşa basınca gelir gizli menü_ bilgin var ise yardımcı olursan sevinirim.
  • http://s3.dosya.tc/server28/HqQJIP/xxPH670S-ZD00001.rar.html

az önce tarattığım kanal listesi hd kanallar sıralı
  • @fagala

Akıllı kumanda ile ilgili hiç bilgim yok kusura bakmayın.

@rfssfr

Listeyi görmeyen Tv mi program mı tam olarak ne yaptığınızı ve nerede takıldığınızı PM ile iletirseniz yardımcı olmaya çalışayım.

@performer81

Olabilir . Ben daha önce hep düzenlediğim isimle attım. Ama hatayı yazarsanız veya fotoğraf vs. eklerseniz daha net çözeriz.

@hakan_80

Önemli değil umarım işine yarar ve sorunsuzca halledersin.

@Zedius

Tüm şifresiz kanalların olduğu sıralı bir listem yok. Ama düzensiz biçimde verebilirim.

@greep_inn

Arkdaşım yanlışım yoksa LM serisi 2012 model. Zaten senin modelin ilk yazılımı da lg.com 'a 2012'de eklenmiş . Dolayısıyla sen standart kumandayla bu menüye ulaşamazsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: MALİ MÜŞAVİR

http://s3.dosya.tc/server28/HqQJIP/xxPH670S-ZD00001.rar.html

az önce tarattığım kanal listesi hd kanallar sıralı

@Zedius

Arkadaş sanırım senin için attı linki. Onun için mahsuru yoksa aşağıda o listeden şifreli kanalları çıkartıp link verdim.

NOT:Mahsuru varsa hemen kaldırırım lütfen uyarın.

Şifresiz

• LB870'de Setting tuşu ile gizli menü açılmıyor? Başka bir kombinasyon olmalı bilen var mı?
  • Arkadaşlar gece konuya güncelleme yaptım.

@kurbagaprens

LB Serisi için:

-Isleme baslamadan FAT32 formatli bir USB yi TV nizin 1 nolu USB girisine takin
    'Q-Menu' tuşuna 8 saniye kadar basın.
    Tuşu bırakıp 1 , 1 , 0 , 5 , OK tuslarini hizlica tuslayin.
    Menüde istediğiniz işleme göre seçimlerinizi yapın

Bu arada Chansort'un en güncel linki de eklendi.
  • @mstf9696
    Pc'den senin verdiğin Tll Listeyi usb ye atıyorum ve daha sontra usb yi tv ye takıyorum gizli menuyu buluyorum receive from usb dediğim zaman orda cıkan listede usb boş görülüyor.anlatabildim mi.Ama tv den usb ye kanal listesini yedekleyebiliyorum
  • bende lg la620 var bu listeyi usbye attım. tv ye atmaya çalıştım görmedi. Bende tv nin kanal listesini önce usbye attım. sonra programla arkadaşın ilk mesajda verdiği listeyi farklı kaydet diyerek usbdeki tvden kaydettiğim dosyanın üzerine yani aynı isimle kaydettim. Bu şekilde tv dosyayı gördü ve kanal listesini aldı. Tv kapandı açınca kanallar listelenmiş olarak çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

bende lg la620 var bu listeyi usbye attım. tv ye atmaya çalıştım görmedi. Bende tv nin kanal listesini önce usbye attım. sonra programla arkadaşın ilk mesajda verdiği listeyi farklı kaydet diyerek usbdeki tvden kaydettiğim dosyanın üzerine yani aynı isimle kaydettim. Bu şekilde tv dosyayı gördü ve kanal listesini aldı. Tv kapandı açınca kanallar listelenmiş olarak çıktı.

Bunu dikkate alacağım teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstf9696

Arkadaşlar gece konuya güncelleme yaptım.

@kurbagaprens

LB Serisi için:

-Isleme baslamadan FAT32 formatli bir USB yi TV nizin 1 nolu USB girisine takin
    'Q-Menu' tuşuna 8 saniye kadar basın.
    Tuşu bırakıp 1 , 1 , 0 , 5 , OK tuslarini hizlica tuslayin.
    Menüde istediğiniz işleme göre seçimlerinizi yapın

Bu arada Chansort'un en güncel linki de eklendi.

Teşekkür ederim akşam eve gidince denerim.
    LB870'de gizli menüye girmeden USB'den kanal listesi eklenebiliyor. Fakat apartmanda ortak anten kullananlarda şöyle bir sıkıntı ortaya çıkıyor. Kanal Listesi düzenlendiğinde Diseq ayarları kapalı olarak çıkıyor. Dolayısı ile de sinyal alınamıyor. Diseq'i değiştirdiğinizde de kanalları yeniden tarıyor ve liste sıralaması boşa gidiyor başa dönüyorsunuz. Bence bu LG'ye bildirilmesi gereken ciddi bir hata. Service menüsünden yapıldığında bu böyle olmayabilir.

• 42 LM 640 S yaptım hallettim, arkadaşta 660S var o tarif etti, canavar gibi bütün HD'ler falan çekiyor.

ancak kanal listesini flash'a attığımda ben de bi türlü açamıyorum televizyondan. o gizli menüye bi türlü ulaşamadım
  • mstf9696 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Emeğiniz için çok teşekkür ederim. Ben de LG 42LN575S tv kullanmaktayım. Diğer serilerde manuel aramada "uydu alıcı verici" seçeneğine gelip ok tuşuna basınca frekans listesi çıkıyor ve orada elle 11844, 2222, v seçeneklerini girerek arama yaptırabiliyoruz. Ancak bizim modelde ok tuşuna basınca birşey olmuyor. Sağ, sol yön tuşlarına basınca da tv kapanıp yeniden açılıyor ancak bir sonraki frekans değerine de geçmiyor.

LG'nin sitesinde son güncelleme 11.08.2014 tarihli güncelleme ancak dün gece wi-fi'ye bağlanıp tv üzerinden yazılım kontrolü yaptım. Yeni bir yazılım buldu ve onu yükledim. TV yeniden açıldıktan sonra güncelleme menüsüne tekrar girdim. Güncellemeleri kontrol et dedim. "DTV yükleniyor" yazısı çıktı ve bir 10-15 dakika bekledikten sonra tüm kanallar geldi. Uydu ayarlarına girip baktım. Frekans, polarizasyon değerlerimin 11844, 2222, V ile uzaktan yakından alakası yok.

Şu an için tüm kanalları izleyebiliyorum ancak umarım sonradan bir sorun çıkmaz.

5-6 kanalı elle ön sıralara aldım ancak yazdığınız program ve kanal listesini kullanarak düzenleme yapacağım. Gizli menü anlatımınız için de ayrıca teşekkür ederim. Deneyip sonucu buraya yazacağım. İyi forumlar.

Ekleme: Kanalları programda istediğim gibi düzenleyip sorunsuzca tvye yükledim. Çok teşekkür ederim emeğiniz için. İyi geceler. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korialstrasz -- 19 Eylül 2014; 22:57:12 >

• @mstf9696

İşimi gördü, Teşekkürler .
  • quote:

bende lg la620 var bu listeyi usbye attım. tv ye atmaya çalıştım görmedi. Bende tv nin kanal listesini önce usbye attım. sonra programla arkadaşın ilk mesajda verdiği listeyi farklı kaydet diyerek usbdeki tvden kaydettiğim dosyanın üzerine yani aynı isimle kaydettim. Bu şekilde tv dosyayı gördü ve kanal listesini aldı. Tv kapandı açınca kanallar listelenmiş olarak çıktı.

42LA613S var bende de hocam, dediğin yöntem ile denedim ama listeyi update edip %100 olduktan sonra güncelleyecekken fail diyor tekrar deneyin diyor, kaldım orada :)

send to usb dediğimizde iki dosya oluşturuyor, ikincisi ile işimiz var mı?

xxLA613S-ZB00001.TLL
    GlobalClone00001.TLL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zurrani -- 19 Eylül 2014; 22:41:30 >
  • servis çağırsam kaça kurar bana tv kanallarını bilgisi olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: zurrani

quote:

42LA613S var bende de hocam, dediğin yöntem ile denedim ama listeyi update edip %100 olduktan sonra güncelleyecekken fail diyor tekrar deneyin diyor, kaldım orada :)

xxLA613S-ZB00001.TLL
    GlobalClone00001.TLL

Xx ile başlayan dosya ile işlem yaptım
    .gloal ile başlayan dosya bendede çıktı hiç bir işlem yapmadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zurrani

quote:

xxLA613S-ZB00001.TLL
    GlobalClone00001.TLL

Xx ile başlayan dosya ile işlem yaptım
    .gloal ile başlayan dosya bendede çıktı hiç bir işlem yapmadım

neden fail oluyor acep... olmadı artık kendim düzenleyeceğim kanalları bu program ile...

• Bir kez 1.1.0.5 servis menüsüne girdim bir daha giremiyorum...660 s cok garip güncelleme yapmış olabilir mi.?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.