Şimdi Ara

LG 2013 TVlerde Dahili Uydu ve USB ile Kanal Listesi Ekleme Ayrintili Anlatim[RESIMLI] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
139
Cevap
22
Favori
49.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    beklemedeyin...
  • Dört gözle bekliyorum.
  • teşekkürler. Çok faydalı olmuş. Bende deneyeceğim.
  • LG 50ph670s (2013 serisi oluyor) plazma tv sahibiyim.
    uyumlu ve güzel bir kanal listesi gelir umarym.
  • Arkadaşlar yeni listeyi ekledim. Kusura bakmayın normalde sabah hazır olacaktı ama aksilik çıktı. Umarım faydası olur.

@fagala @rfssfr @hburak @USR. @gunman233 @MALİ MÜŞAVİR
  • yokmu lg la 660 kullanan kanal listesi bana değil arkadaşıma lazım.Bir zahmet lg lerin taratmasından anlamıyorum.Ben samsung kullanıyorum da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstf9696

Arkadaşlar yeni listeyi ekledim. Kusura bakmayın normalde sabah hazır olacaktı ama aksilik çıktı. Umarım faydası olur.

@fagala @rfssfr @hburak @USR. @gunman233 @MALİ MÜŞAVİR

Sevgili arkadaşım çok teşekkür ederim.Akşama eve gittiğim zaman deneyeceğim.Çok teşekkür ederim kendi adıma.
  • Bugünkü kanal listenizin ham halini paylaşma imkanınız var mı. @mstf9696
  • 2012 lerde bu uygulanmyyor mu?
  • arkadaşlar benimde lg 42lb652v marka tvim var. kanal programı kurup kanalları hazırladım. dediğiniz gibi tv nin usb 1 ne taktım. dediğini zigib settins tıklıyorum ama ondan sonra menu o şekilde kalıyor herhangi bir değişiklik olmuyor. yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • performer81 P kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım settings tuşuna tam 5 saniye bas. Kanal bilgisi çıkacak üstte. Hemen 1105 e baş kumandadan ve ok tuşuna bas. Bu şekilde yapabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 42LM640S var bende.

değişiklikler olduktan sonra yatay dikey frekans falan bütün ayarları girdim ancak güncel kanalların çoğu çıkmadı.
    manuel nasıl ekleneceğini bilmiyorum, ilk aldığımda da otomatik 500 kadar kanal cıkmıştı, şimdi nasıl çıkaracam acaba :(
  • espial kullanıcısına yanıt
    Ham hali dediginiz tarama yaptıktan hemen sonraki 600+ kanallı liste mi? İsterseniz paylaşayım ama zaten bunu siz tarama yapıp send to usb seçeneği ile de yapabilirsiniz.

• reactor1111 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım 2012 modellerde benim bildiğim sadece özel kumanda ile giriliyor bu menüye. Logitech Harmony 300 veya On-For-All URC-3920 işini görür. Ama extra bir masraf gerekli anlayacağın.

• elimden tutuver hocam :)
  • greep_inn kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım elimden gelse edeyim de 2012 model için yukarda yaptığım açıklama geçerli. Normal tarama için de modelin menüsünü dahi bilmediğimden yardımcı olamıyorum.

• dediğin gibi settings tuşundan menü açılmıyor, benimki 2013 model büyük ihtimalle.

sadece TRT'ler ve saçma kanallar var.

menühttp://forum.donanimhaber.com/m_93469832/tm.htm bu başlıktaki şu videohttp://ustream.donanimhaber.com/videos/1474105/34087.mp4 ile aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greep_inn -- 18 Eylül 2014; 19:11:08 >
  • Çok teşekkürler. Listenin ismini xxLA620S-ZA00001 olarak değiştirip kullandım işe yaradı. Acaba tüm ücretsiz kanalların olduğu bir listen var mı?
  • Eline sağlık hocam arama yaptım 500 kadar kanal çıktı hemde çok dağınık bir biçimde. Nasıl düzenlerim diye kara kara düşünürken google beni buraya getirdi. işlem tamam.Geniş zamanda kanal listesini bilgisayardan istediğim gibi güncelleyebilirim artık.
  • Lv375s te neden bulamıyorum.USB de liste görülmüyor neden olabilir arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.