Şimdi Ara

Lezita'nın içinden çıkan plastik düğmemsi parça ! ( Öne çıkarırsan sevinirim) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
42.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
331 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • inşallah 1 trilyon tazmnınat kazanırsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hem lezita hem sabah hem nugget buyuk ihtimal o seyleri kizartmak icinde o kalitede yag kullanilmistir ibretlik bir hareket

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar 50 yıllık firma hala burada kaliteden dem vuran akıl tutulması yaşayan insanlar var.İroni yapıyorsanız bile komik değil.Koskoca firma kaç yıldır bu sektördesin.Olacak şey değil..Olayı mahkemeye taşıyın ve peşini bırakmayın.Bugün düğme çıkar yarın çok daha fazlası
  • A101 kalitesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pikalos -- 26 Temmuz 2019; 9:59:33 >
  • kulaklık süngeri o bişe değil. Çalışanın kulağından düşmüştür paketleme sırasında
  • Yeseydin dostum ya. Belki faydalı bir şeydir. Adamlar seni düşünüp koymuştur içine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: riaz

nolmuş düğme çıktıysa?mesele bu mu yani?
    öledebilirdin duanı okur gömerlerdi
    meseleye bak ya.

• Geçmiş olsun ; gıda güvenliği ile ilgili çeşitli hijyen sertifikaları ve kalite sistemleri mevcut ;eminim bu firma da bunların bir çoğuna sahiptir, sürekli denetlenmesine rağmen böyle bir durum yaşanması resmen fiyasko , resmi kurumlara mutlaka şikayetinizi yapın.
  • EienV kullanıcısına yanıt
    Zaten ketçap'ın ağzı bu kadar geniş değil nereden çıksın buradaki çoğu üye trollüyor şimdi aynı şey ekmek aldığınız fırında ekmeğin içinden çıksaydı ve yutup nefes borunuza tıkanıp ölseydiniz yada midenizde sorun yaratsaydı ne yapardınız derdim.

Geçen bizim burada adam her sabah ekmek fırınından ekmeğini alıp kahvaltısını yapıyor bir gün fırında çalışan arkadaş ekmekleri keserken jileti ekmeğin içinde unutuyor.Adam ekmeği yiyip yutuyor ve ameliyat oluyor yoğun bakıma alıyorlar sonuç olarak ne kadar troll yorum var allah hepsinin başına bu plastiği yemesini sağlar amin.O zaman senin ne çektiğini anlar sen en azından yemeden kurtulmuşsun.
    http://www.hurriyet.com.tr/gundem/yedigi-ekmekten-cikan-jilet-kalbine-saplandi-28437928

• quote:

Orijinalden alıntı: HimuKenshi

Hocam deepfreeze kısmını anlamadım normalde et,tavuk vs deepfreeze de bekletiler lazım oldukça çıkartılıp yenilir benim bildiğim

Alıntıları Göster
    Deepfreeze kısmını şöyle açıklayayım. Örneğin tavuk etini marketten aldın, deepfreeze attın. Sonra çıkarttın, çözüldü, yarısını yaptın. Kalan yarısını da deepfreeze atıp tekrar dondurursan tavuk bozulur. Bu yüzden marketlerdeki dolaplar asla dondurmaz beyaz et ürünlerini. Kırmızı ette de aynı durum var mı bilmiyorum.

• O iyi yine geçen ekmeğin içinden cam kırığı çıktı. Isırınca ağzımın içinde ikiye kırıldı. Şikayet etsen ispatı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.