Şimdi Ara

Leyla ile Mecnun tam kadro ekranlara dönüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
2.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Burak Aksak sonra dizinin kitabını yazdı ve filmi de kitapta varmış. O tuzluk olayıyla alakası yokmuş
  • Avrupa Yakası için de görüşmeler yapılıyormuş. Zamanında tutmuş dizilerle uğraşıyor Acun şu sıralar.

Ne olur ne olmaz diye Leyla ile Mecnun ve Avrupa Yakası'nın YT kesitlerini zulalamak lazım aslında. Zira eski bölümlerin de telifini alırsa, tek Exxen'de izlensin diye her yerden sildirir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rachsuchtig

Burak Aksak sonra dizinin kitabını yazdı ve filmi de kitapta varmış. O tuzluk olayıyla alakası yokmuş

Oh iyi bari tuzluk olayı olmaması sevindirdi 

• Umarım ilk bölümlerdeki Leyla gelir çok beğeniyordum onu
    Erdal Bakkal da geliyor buna çok sevindim
    Yine umarım iyi bir iş çıkartabilirler eskisi gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 27 Mayıs 2021; 19:48:17 >
  • Dizinin finalinin gerçekten erdal bakkal tuzluk, ismail abi japon balığı filan olacağını ciddiye alanlar olmuş aradan kaç yıl geçmiş üstelik :D

'Ben de özledim' dizisinde makara yapılan bir sahneydi sadece o, gerçekle uzaktan yakından alakası yok.

Güzel haber hayatta üye olmayacağım bir yere karşı sempatim oldu, sırf ekibe destek amaçlı ücretli üye bile olabilirim. şahsen.

• Diğerleri sadece yaşlandı ama gözlüklü çocuk koca adam oldu, Kaan hala çırak mı olacak acaba?

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt

leyla ile mecnun diye bir dizi varsa, oyuncuları bunun ekmeğini yemeye devam ediyorlarsa bunu TRT'ye borçlular. kötü reytinglerle hiçbir özel kanal bu diziyi 5 bölümden öteye götürmezdi. 3. sezon reytingleri falan da iyi değildi atmasınlar hep altlardaydı. kendileri kaşındı, ekip yemek yerken görüntü alan gazetecilere ve ardından hükümete küfredince işveren de bastı tekmeyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moustapha129 -- 27 Mayıs 2021; 11:39:6 >
  • moustapha129 M kullanıcısına yanıt
    Tutunamayanlar TRT de başlayan absürt bir diziydi iyi gidiyordu kime küfür etti de durduk yere ortadan kayboldu? TRT yıllar sonra L&M un yayınlanmayan son bölümü paylaşınca reytingi olmayan dizi nasıl oldu da her yerde konuşulur izlenir oldu?
  • Sırf heryerde övüldüğü için başladım ilk sezon bitmek üzere ama hala bu dizi neden popüler anlamadım. İşler Güçler ve Kardeş Payı bu dizinin içinden geçer.

Sanıyorum ilerleyen sezonlarda hükümete falan giydirmeler başlayacak o yüzden çok sevilmiş olabilir.

• QuexSeeL kullanıcısına yanıt

tutunamayanlar covide kurban gitti. corona patlayınca dizi çekilmedi bir müddet sonra toparlayamadılar.

evet leyla ile mecnunu izledik ama bunu izleyen sadece bizim jenerasyondu. bizim jenerasyonda ilk sezondan itibaren izlenmeye başlandı, halk nazarında itibar görmüyordu. sosyal medyada çok bilinmesi reytingi iyi demek değil her zaman.

• Eski tadı olmasada yine çok keyifli olucaktır

• Eski tat olur mu bilmem ama güzel olur inanıyorum

• Para mı vereceğim bir de
  • Ilk leyla ile hikaye devam etse efsane olurdu zira ilk 30 bölüm çok iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: power animal

Diğerleri sadece yaşlandı ama gözlüklü çocuk koca adam oldu, Kaan hala çırak mı olacak acaba?

ben yedek kamili merak ediyorum

adam teskilat dizisinde fadi rolunde su an, ordan cikip lm ye gecer mi acaba? ana rollerin yaninda yan karakterler de onemli bence

gozluklu cocuk, yedek kamil, erdalin eşi ve yigeni vs vs bunlar diziyi tamamlayan karakterlerdi hep

• Arkadaslar birsey sormak istiyorum. Exxen'i ayni anda kac kisi izleyebiliyor?
  • İşte buna exxen alınır

• Leylasız Leyla ile mecnun...

• Kaliteli adam Atay
  • Başlığı görünce heyecan yaptım ama Exxen de olması götürdü tüm heyecanımı :(( ne kadar LM fanı olsam da böyle bir platforma üye filan olmam.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.