Şimdi Ara

Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.983
Cevap
107
Favori
834.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kızın evinin önünde orkestra ile serenat yapması müthişti

http://www.youtube.com/watch?v=6p0nvJ2dyc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katibim -- 10 Mart 2011; 10:09:58 >
  • Tühtube
  • http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=trt1&seekTime=09-03-2011%2023:02
  • Maşallah diyelim de nazar değmesin.

Kaygısızlar-Tatlı Hayat ve en sonunda Leyla ile Mecnun,umarım uzun soluklu olur.
  • Çok güzeldi yine ya.Umarım şunu biraz daha erken saate ve başka bir güne alırlar.Perşembe ya da Cuma olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bursaspor™
    Maşallah diyelim de nazar değmesin.

Kaygısızlar-Tatlı Hayat ve en sonunda Leyla ile Mecnun,umarım uzun soluklu olur.

Diğer dizilerle ortak yani ne?
    Bu arada
    Dizi 90 dk ya yaklaşmış hoşuma gitmedi durum.
    Ayrıca trt gece tekrarını koymadı 3. Bölümü koydu anlam veremedim.
    En son arda ile muhabeti kopardı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 10 Mart 2011; 17:26:36 >
  • Bölüm sonundaki arda-mecnun muhabbeti süperdi
    Bir komedi dizisindeki kötü karakter ancak bu kadar güzel olabilir heralde. Arda karakterini müthiş yazmışlar. Oynayan elemanda hakkını veriyor. Gerçi bütün karakterler çok iyi yazılmış. Oynayanlar da hakkını verince bize gülmekten yerlere yatmak kalıyor.
    Arda da bütün kızlarla sevgiliDiziye kim gelse ardacım deyip sarılıyor

Ama dizideki adamım İsmail Adam her hafta gülme krizine sokma garantili.

Bu haftaki bizans askeri olayı da süperdi. Hırsız da televizyon çalmaya giderken başrolü kaptı Tabi hırsız abimizin televizyon montajı da on numaraydı.

Bu dizi 1-2 sezon bu tempoda giderse fenomen olur. Türk komedi dizisi olarak ben en son Avrupa Yakasını takip ederdim. Bir tek ondan bu kadar keyif alıyordum.

• @ inexo

Ben sadece Kaygısızlar demiştim. Tatlı Hayat bu kategoriye girmiyor, bildiğin "sitcom". Güzel miydi? Muhteşemdi, o ayrı.
    Kaygısızlar'la ortak yönü ise ikisininde absürd komedi olması. Sinemada kullanılan klişelerle dalga geçer. Saçma sapan olaylardan komedi unsuru çıkartır. Ama başarılı olan azdır.
    Bir kere dizinin adı "Leyla ile Mecnun" yaşadıkları olaylara bak. Bundan daha klişe ve absürd bir komedi dizisi olabilir mi?
    Bayağı da başarılılar bana göre.
  • İzleyici kitlesi gittikçe artıyor

Twitterda bile TT olmuş Mecnun.Herkes birbirine övüyor diziyi.Umarım bozmazlar.
  • aynı tempoyla gider inşallah gerçekten çok komik dizi
  • Çok eğlenceli bir dizi.
  • kedi canını yediğim kız oynumuş yahu kesin izlerim bundan sonra
  • karakterler de iyi de, çocuk yerine başkası olaymış iyiymiş, sevimliliği bile yok...
  • Behzat Ç.'den sonra en çok övgü gelen dizi bu senenin. 5 bölümü de indirdim bakalım ne zaman izleriz artık.
  • şimdi izledim kesinlikle tavsiye ederim güzel bir dizi olmuş
  • trt ye mail atsak yayınlandığı gece aynı bölümü koyarlar mi ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 12 Mart 2011; 17:49:29 >
  • 2. bölümünü de izledim şimdi hiç bozmadan bu hızda devam ederse favori dizilerimden biri olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

2. bölümünü de izledim şimdi hiç bozmadan bu hızda devam ederse favori dizilerimden biri olabilir

İlk 5 bölümün tamamı çok iyi .
  • Şarkı süper olmuş. Varlığının tiryakisi yokluğunun delisiyim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.