Şimdi Ara

Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 (1172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.982
Cevap
107
Favori
834.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11701171117211731174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gktr25

quote:

Orijinalden alıntı: HTRK

evde birileri olmasa ağlayacaktım nerdeyse ama dediğiniz gibi serap olayı da olabilir. ama sinir bozucu olur öyle olursa.

Eylül twit attı çıktı diziden.

hocam bir sürpriz olacaksa "ölmedim öldüm sandınız çıkmadım diziden" diye twit atmazdı zaten Sürprizin kaçmaması için böyle bir twit attırmış olabilir senaryo ekibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aaa kikiki

quote:

quote:

evde birileri olmasa ağlayacaktım nerdeyse ama dediğiniz gibi serap olayı da olabilir. ama sinir bozucu olur öyle olursa.

hocam bir sürpriz olacaksa "ölmedim öldüm sandınız çıkmadım diziden" diye twit atmazdı zaten Sürprizin kaçmaması için böyle bir twit attırmış olabilir senaryo ekibi.

Ama o zaman hiç twit atmazdı zaten daha senaryo belli degildir arti teşekkur etti ekibe.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bir operasyon var bu gece

Yavuz'un psikolojisi bozulmuş olabilir, ciddi birine dönüşmüş olabilir.
    Ama bana kalırsa 3.sezon tamamen Mecnun'un kafasında yaşandı, Melis Birkan yalandı yani. Teorim doğruysa her sezon Leyla değiştirme geleneği de devam etmiş oluyor.

kardeş komplo teorisi konusunda idolsün

• quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Mükemmel klip olmuş acıklı ama ama 10 numara klipte şarkıda 1.sezondaki Yalan klibiyle kapışır

Yalnız gene hüzünlendim

• Link aranıyor !
  • İsmail abi nereye gitti ya ühüüü aiğladım lağnn

• leyla serap mı derken karabasan metafor yaptı bence yani gerçek leyla o değil gibisinden bence..ama dedenin son dediği yani sen artık kimseyi görmez tanımazsın lafı nasıl devam edecek dizi kafamı karıştırdı..final olsa çok tatmin edici bir son olurmuş..

• Karabasanin o leyla mi yoksa serap mi diye sormasi, mecnunun lunaparkta kum kusmasi ve en sonda her seyin colde bitmesi... 3. Sezon tamamen serapti bosuna uzulmeyin

• son bi kaç bölümü izlemeyince finali izlemedim ama popüler konularda görünce de bakmadan edemedim. bu spoilera alınmamış spoilerlardaki katliama karışan kişiler taksime katıldıkları için çizilmiş olmasın sakın. (katliama kimler kurban gitti bilmiyorum)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ama o zaman hiç twit atmazdı zaten daha senaryo belli degildir arti teşekkur etti ekibe.

bu böyle düşünmemiz için yapılmış bir hareket olabilir, yani ben bir takla atacak olsaydım bunu böyle yapardım.

@wntd1903 hiç sorma ya, yazın neler gelecek aklıma kim bilir

beyler bu arada:

Geçen bölüm geleceğe gittiklerinde Suna Tuna lastikçiyi üstüne yapmıştı, e şimdi öldü, nasıl üstüne yapıyor o zaman dükkanı? Tamam 1.sezon gittiklerinde Leyla'yı yaşıyor görmüşlerdi gelecekte, böyle bir örnek var ama Leyla'nın ölümü plansızdı, ekstrem bir durumdu. Şimdi de bu takıldı kafama

Bu arada bugünkü Orhan Abiyi de es geçmeyelim, "kapmışın manitanın hasosunu " aklıma geldikçe gülüyorum.

• Sondaki sarkinin bir klibi linki yok mu?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bu böyle düşünmemiz için yapılmış bir hareket olabilir, yani ben bir takla atacak olsaydım bunu böyle yapardım.

beyler bu arada:

Geçen bölüm geleceğe gittiklerinde Suna Tuna lastikçiyi üstüne yapmıştı, e şimdi öldü, nasıl üstüne yapıyor o zaman dükkanı? Tamam 1.sezon gittiklerinde Leyla'yı yaşıyor görmüşlerdi gelecekte, böyle bir örnek var ama Leyla'nın ölümü plansızdı, ekstrem bir durumdu. Şimdi de bu takıldı kafama

Bu arada bugünkü Orhan Abiyi de es geçmeyelim, "kapmışın manitanın hasosunu " aklıma geldikçe gülüyorum.

Lawtikci benimde aklima gelmisti witchblade ölecek deyince ama hidayet anasini onurlandirmak icin yapti diyebilirler

• @gktr25 ama Hidayet gülerek annem üstüne geçirdi falan demişti, ölmüş olsa o kadar sevinçli söylemezdi, bahsederdi bence
    bu arada benim teorime göre 3.sezon yaşanmadıysa Eylül diziye hiç girmemiş demektir, o zaman da şu an ayrılması tuhaf olmaz ben bayağı benimsedim bu durumu, başka bir şey çıkarsa, hele hele ölenler geri dönmezse büyük hayal kırıklığı olacak

edit: 2.sezonda vardı galiba Eylül, bu olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Sheldon Cooper -- 17 Haziran 2013; 23:44:34 >

• quote:

@gktr25 ama Hidayet gülerek annem üstüne geçirdi falan demişti, ölmüş olsa o kadar sevinçli söylemezdi, bahsederdi bence
    bu arada benim teorime göre 3.sezon yaşanmadıysa Eylül diziye hiç girmemiş demektir, o zaman da şu an ayrılması tuhaf olmaz ben bayağı benimsedim bu durumu, başka bir şey çıkarsa, hele hele ölenler geri dönmezse büyük hayal kırıklığı olacak

edit: 2.sezonda vardı galiba Eylül, bu olmadı

Böyle olunca oluyor ama Eylül 2.sezon geldi hocam ben o yüzden çıktı dedim.

• bence tüm sezon serap değil sadece leyla seraptı. Çünkü;

karabasan sadece leyla için serap dedi.

teoriler havada uçuşuyor ama en mantıklısı bence bu.

yani önümüzdeki sezon leyla değişecek,

eylül, hidayet'in annesi ve nurten öldü, leyla, nurtenin yeğeni ve nisan gittiler ve bunlar önümüzdeki sezon olmayacaklar.

ismail abi tabi ki bir şekilde geri dönecek.

leylanın zaten bir önceki bölümde yurtdışına gittiğini biliyorduk o şekilde diziden çıkmış olacak.

3. sezona mecnunsuz bir başlangıç yapılır ve ilk bölümün sonlarına doğru mecnun çölden geri döner ve yeni leylasınıbulur, olaylar akmaya devam eder.

nasipse yeni sezon başlayınca tahminlerim tuttmuş mu bakarız :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

beyler bu arada:

aynen kardeş yanımda küçük kardeşim vardı abi olarak ağlayamadım hidayetin annesinin eliyle kafasını okşamasında içim parçalandı be.sarılamadı anasına

• quote:

Orijinalden alıntı: Tranquilizer

bence tüm sezon serap değil sadece leyla seraptı. Çünkü;

karabasan sadece leyla için serap dedi.

teoriler havada uçuşuyor ama en mantıklısı bence bu.

yani önümüzdeki sezon leyla değişecek,

eylül, hidayet'in annesi ve nurten öldü, leyla, nurtenin yeğeni ve nisan gittiler ve bunlar önümüzdeki sezon olmayacaklar.

ismail abi tabi ki bir şekilde geri dönecek.

leylanın zaten bir önceki bölümde yurtdışına gittiğini biliyorduk o şekilde diziden çıkmış olacak.

3. sezona mecnunsuz bir başlangıç yapılır ve ilk bölümün sonlarına doğru mecnun çölden geri döner ve yeni leylasınıbulur, olaylar akmaya devam eder.

nasipse yeni sezon başlayınca tahminlerim tuttmuş mu bakarız :)

Leylanın babasını neremize......Sadece leyla serapsa Eylul falnda mı serap gordu suskun leylayla.

• İskender , Nurten yolda doğurursa seni ebesi yaparım sonra kulak ların sürekli çınlar...
    Ağlamakla gülmek arasında ince bir çizgi @LeylaileMecnun
  • sulu göz değilimdir ama gözlerim dolmadı değil

Burak A. çok gülmek iyi değildir düşüncesi ile hareket ediyo olmalı
  • Teoriler teoriler...Neyse insallah seneye uzun sacli mecnunla guzel bir leyla(tercihimiz eleanor)yla telatabiyle güzel rahat kafayla bir sezon izleriz ve sinunda mecnun leylasina kavusur(ezgi finalde dönse dehset olur tabii.Seneye bize suprizleride vqrmis zaten)

• 
Sayfa: önceki 11701171117211731174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.