Şimdi Ara

Levent den GEBZE (Organize Sanayii) ye nasıl gidilir? [İş görüşmesi için]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
9.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Benim Hafta içi , iş görüşmesi için Levent'ten Gebze Organize Sanayi ye gitmem lazım , Toplu taşıma ile en kısa sürede nasıl giderim.
    Önünden geçen bir aracın oldugunu bende sanmıyorum . en yakın mesafe diyelim.

harem-gebze minibuslerini biliyorum . Başka alternatif var mıdır?.

• 500 T var..4.leventten biner gidersin
  • otobüsle ne kadar sürer . saat 10 da iş görüşmesi varda ..
  • Alternatif 1:

- 4.LEVENTTEN 500T ile Tuzla'ya oradan dolmuşla Gebze'ye. Gebze içinde GOSB dolmuşları ile GOSB'a.

Alternatif 2:

- LEVENT VEYA 4. LEVENTTEN KAVACIK'A, KAVACIKTA GEBZE KOOP ARABALARI İLE GEBZE'YE. GEBZE'DEN GOSB DOLMUŞLARI İLE GOSB'A.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

Alternatif 1:

- 4.LEVENTTEN 500T ile Tuzla'ya oradan dolmuşla Gebze'ye. Gebze içinde GOSB dolmuşları ile GOSB'a.

Alternatif 2:

- LEVENT VEYA 4. LEVENTTEN KAVACIK'A, KAVACIKTA GEBZE KOOP ARABALARI İLE GEBZE'YE. GEBZE'DEN GOSB DOLMUŞLARI İLE GOSB'A.

üzerimde takım elbise olacağı için ve GOSB a olabildigince yakın bir yere kadar tek vesait ile gidip, kalan kısmı taksi ile tamamlamak mantıklı geldiği için ..
    Galiba 1. alternative bana göre olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 66wzx

quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

Alternatif 1:

Alternatif 2:

üzerimde takım elbise olacağı için ve GOSB a olabildigince yakın bir yere kadar tek vesait ile gidip, kalan kısmı taksi ile tamamlamak mantıklı geldiği için ..
    Galiba 1. alternative bana göre olacak.

takım elbise kiralıkmı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.