Şimdi Ara

LEVELİNE GÖRE KASMA YERLERİ ( DeNeYiM KoNuŞuYoR) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
10.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: knight_online_king

birinden 5k al git dts ye 30 ol yada arkadaşında koxp wardır sabah adamı dts ye koy akşam adamı geri al 1 günde 41 bile olabilirsin

İllegal Yollardan 1 günde 60 olurum Önemli Olan Emek Wermek
  • insanlar ne kadar kolay yalan atıyo sanane arkdasım sorması ayıp nasıl 32 levelde harpy gırıyosun baskanın bı level 43 falan olması lazım kı baskanı oyle bı party hapry donemsı ımkansızdır once mantıklı dusunelım sonra yorum yazalım
  • 54 asas ım yeni asas oldum +3 2 tane miragem var +5 +6 olsa

saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: colleger26

54 asas ım yeni asas oldum +3 2 tane miragem var +5 +6 olsa

saol

aynısı bende var
  • quote:

Orjinalden alıntı: sanane_

ben rougeyim ve 70 e manuel kastım bunların hiç birini yapmadım lvl 30 a akadar morodonda bi 60 mageye rica ettim oda provok arkadaşını çağırdı sonra bana 3 saatte dakikada 32 ye yaptı ordan lufeye gittim ordanda linate harpy partisine wolf swift olarak aldılar 1 hafta orda kaldım ve hiç eksiksiz 55 oldum parti bulamadımda apos döndüm deliler gibi apos bozuldunda harpy partisi buldum canım çok sıkılıyorsa czde troll partibuldum 2 haftada sallana sallana 60 oldum senin dedin şekilde 60 olmak aylar alır emeğine saygı ama bukadar uzun zaman harcayıpta yazdın gibi lvl atladıysan kaybettin zamana yazık genede saol

bence senin 70 lvl bi charın yok! ayrıca arkadaşın söledigi taktikler çok mükkemmel oyuna yeni başalyanlar için çok yararlı olucaktır emege saygı!

• emeğe saygı güzel olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: yellowboyy

quote:

Orjinalden alıntı: Shadowjanissary

HA bu arada ben warriorum

45 De woker Ol O ZAMAN BAK Zombide Kasıyo Mu Kasmıyo mu

woker ne demek
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::ConsTanTine::

quote:

ben rougeyim ve 70 e manuel kastım bunların hiç birini yapmadım lvl 30 a akadar morodonda bi 60 mageye rica ettim oda provok arkadaşını çağırdı sonra bana 3 saatte dakikada 32 ye yaptı ordan lufeye gittim ordanda linate harpy partisine wolf swift olarak aldılar 1 hafta orda kaldım ve hiç eksiksiz 55 oldum parti bulamadımda apos döndüm deliler gibi apos bozuldunda harpy partisi buldum canım çok sıkılıyorsa czde troll partibuldum 2 haftada sallana sallana 60 oldum senin dedin şekilde 60 olmak aylar alır emeğine saygı ama bukadar uzun zaman harcayıpta yazdın gibi lvl atladıysan kaybettin zamana yazık genede saol

bence senin 70 lvl bi charın yok! ayrıca arkadaşın söledigi taktikler çok mükkemmel oyuna yeni başalyanlar için çok yararlı olucaktır emege saygı!

ee oralarını biz de bilioz ama party e giremeyince biraz zor oluyor ayrıca akıl wereceğinize siz kasın ya da ciwciw leri lwl 40 a adar atmayın deil mi ama

• quote:

Orjinalden alıntı: AsAs_BoY

quote:

Orjinalden alıntı: ::ConsTanTine::

quote:

ee oralarını biz de bilioz ama party e giremeyince biraz zor oluyor ayrıca akıl wereceğinize siz kasın ya da ciwciw leri lwl 40 a adar atmayın deil mi ama

bunları yazması kolayda burda party alıyorlarmı o var bide
    ban göre sorun yok ravenede 3 slot harpyede giriom ama eziqlerede yazık

• beyler benim lwl 50 apos mu yapmalıyım elimde +6 bardish var
  • İyi yazmışında priest ler için 45-60 IvI arası 1500 buf 300 ac açılmadan önce neyaacak lar
  • 51 lwl okçu nerde kasar atak 950
  • bu ara 45-60 arası priestler 1500 300 ac açtıktan sonra işleri kolay demişssin zaten 1500 buff 57de 300 ac 60 acılıyo ee biz 50den 57ye nasıl kasacaz mesela ben 50yim bi 51 olamadım ki ileri lwlleri düşünemiyorum bile böyle ise 50 yani bi yardımcı olun olamıyosanız kasın cypher bp karus kasamıom ash tek dönüom dts tek dönüom olmuyo olmuyo olmuyo aaaa yani bu lwlde tek başıma harpyi bile kesiom ama tabi 30 tane 750likmi ne potla oda bana yarardan çok zarar veriyo biraz uzun oldu yazı ama olsun okuyun bence :D
  • Saolasın Güzel Olmuş.

Rogue ler için 30 40 arası en iyi yer lycan loup garao ve dark eyes ler.Kolay Ölüyorlar ve Yeterince İyi Exp Geliyor.
  • 1. lure zaten çekmek lure çekmek de nooluyosa
    2. bence skeleton ve zombie ye hiç uğramayın aposda kendinizi kastırbilidiğiniz kadar kastırın 30 görevini duel with orc ve gem of bavery gibi moradondaki quest leri yapın ve ash party arayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djats2 -- 10 Temmuz 2006; 16:16:07 >
  • bence sen oyundan pek bişe anlamıosn okcularun 30dan 45e kadar spoiler demşsn nasıl yapacak 400 exle koxp kursa bile çok uzun zaman lazm koxp kurmaya yöneltmek gibi oluo birasda
  • Teşekkürler ama yazdıkların pek mantıklı değil, 30-40 arası assas ın kasacağı en iyi yer death night tır, ondan sonrasında yavaş yavaş dts ve ash e başlar.
  • emeğe saygı güzel olmuş bence 30 lvl den sonra her char için ash knight larda kasılmasını öneririm 45 lvl gibi dts party lerde kasılmalı 50 lvl de deru party lerinde seri seri lvl kasabilir aposa girebilirse süper olur 55 lvl de garanti aposa alırlar ben 60 a kadar apos ta kastım seri seri güçlü adamalr la apos dönmek gibisi yokhiç sıkılmayın kasmak tan kendinizi motive edin arklar ilerde bu hırs ınızın karşılığınızı alacak sınız ben asas hastasıyım eğer meraklısı varsa bide olimpia a da ise emre_raptor@hotmail.com eklesin sohpet ederiz

• BENCE COK GUZEL OLMUS OYUNA YENI BASLAYANLARA COK FAYDALI OLACAKTIR CUNKU BIZ O SPOTLARA HATIM INDIRDIK
  • quote:

Orjinalden alıntı: GaLLiA_KinG

bence sen oyundan pek bişe anlamıosn okcularun 30dan 45e kadar spoiler demşsn nasıl yapacak 400 exle koxp kursa bile çok uzun zaman lazm koxp kurmaya yöneltmek gibi oluo birasda

BENCE Sen Okumayı Bilmiyosun Önce Okumanı Geliştir Yazı Takip etme mantığını kawra öle gel biraz aşağısına bakarsan dewamı war...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.