Şimdi Ara

LEVELİNE GÖRE KASMA YERLERİ ( DeNeYiM KoNuŞuYoR) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
10.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shadowjanissary

HA bu arada ben warriorum

Alıntıları Göster
    ben böyle yaptım 30 a kadar apos okçu oldum 35e kadar köpek sonra asasiian oldum seri kesebilmek için 40a kadar köpek sonra 41 görevi sonra hep harpyde kastım şuan level 59 1 ayda oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alican___ -- 26 Haziran 2006; 22:45:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadowjanissary

HA bu arada ben warriorum

Alıntıları Göster
    ben 2-3 gün önce açtım 43 oldum ama iyi kasamıyorum cok netteyim ama nedense kasamıyorum BENDE BİŞEY VAR GALİBA

• quote:

Orijinalden alıntı: alican___

ben böyle yaptım 30 a kadar apos okçu oldum 35e kadar köpek sonra asasiian oldum seri kesebilmek için 40a kadar köpek sonra 41 görevi sonra hep harpyde kastım şuan level 59 1 ayda oldum

Alıntıları Göster
    Bence gayet güzel bir rehber olmuş keşke herkes senin kadar foruma faydalı olabilse
  • Güsel emeğe saygı

bide o deneyim konuşuyor çok hoşuma gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaGa -- 25 Haziran 2006; 23:07:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-43457567878756

ben 2-3 gün önce açtım 43 oldum ama iyi kasamıyorum cok netteyim ama nedense kasamıyorum BENDE BİŞEY VAR GALİBA

Alıntıları Göster
    quote:

Warrior İçin ,

1 - 30 LVL ARASI CİVCİVİ ATANA Kadar Apostları dolaşmalarını öneririm ( Her CivCiv İçin Geçerlidir )

CivCiv e iht. olan garanti alır we 30 a hatta 35 e kadar götürebilir ( lvl 35 e kadar exp düşmez )

30 - 45 arası Solo Skeleton We türlerini keserek Geçiştirebilirsiniz Bence 45 den sonra Woker Olmanızı

Yeğlerim Bu sayede Zombilerde Kolay Kasabilirsiniz

45 - 60 Arası Warriorlar İçin Değişilmez Olan TROLL we Apostlardır

Not ( lvl 55 e kadar Zombilerde Kasıldıktan Sonra Yawaş Yawaş TROLL WE APOSTLARDA KASILABİLİNİR )

Lvl 60 - 61 lvl blade master arkasında 960 weya 1920 heal ile teker teker troll dönebilir

60 - 70 arasında İse CZ de Seri Troll Spotlarında Weya Apost Spotlarında Kasabilir ( CZ de spotlar Yan yana

olduğu için Kasmak Daha Kolaydır )

Eksik var

Golem den Dark Stone' a, Harpy den CW ye kadar bir warrior 60 tan sonra her yerde çok iyi kasabilir.
    Az mana Çok ex derseniz sadece Apos öneririm ( 45 Skili kullanarak )

Yada daha iyi kasmak istiyorsanız;
    +30 bir Rouge; bir Priest; ve 5 civciv ile Tek Deru yada bir asasla birlikte Apos dönebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ByMsKN

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Herkese Teşekkür Ederim Foruma Faydalı Olmak Benim İçin Gurur Werici
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özkan

Herkese Teşekkür Ederim Foruma Faydalı Olmak Benim İçin Gurur Werici

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: VicMerth

teşekkür ederim...

Alıntıları Göster
    emege saygı AMA(but) nerdese hepsinde aynı şekilde kas denilio we ayrıca 45e kadr zombiler kasmak tek başına apos keserez (czde) 55ten 56 olmak kadr zor yane biraz saçlama war AMA(but) EMEGE SAYGII!!

• quote:

Orijinalden alıntı: єянαη

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    arkadasa katılıorum2 günde 47 oldum 40 a kadar kelian sonra 42 ye kadar dk kelian karısık 42den sonra apos döndürdüm 240 healle adamları :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2Late4Escape

arkadasa katılıorum2 günde 47 oldum 40 a kadar kelian sonra 42 ye kadar dk kelian karısık 42den sonra apos döndürdüm 240 healle adamları :D

Alıntıları Göster
    Güzel paylaşım ama daha zengin olabilir bu oyunda ash ve dts denen raon ve dodo die yerler var ezikler için birebirdir unutmuşsun bence ash gerçekten çok ii kasan bir yerdir okcu asas priest warrior mage her charın ezik party lerinde yer bulabileceği slotlardır ezikseniz ash te kasın derim

• quote:

Orijinalden alıntı: L.J

Güzel paylaşım ama daha zengin olabilir bu oyunda ash ve dts denen raon ve dodo die yerler var ezikler için birebirdir unutmuşsun bence ash gerçekten çok ii kasan bir yerdir okcu asas priest warrior mage her charın ezik party lerinde yer bulabileceği slotlardır ezikseniz ash te kasın derim

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: LaNcErJaCk

Arkadaşım Skeleton We Türleri Death Knight Ash Knight Skeleton Champion bunun içine giriyo

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: LaNcErJaCk

Arkadaşım Skeleton We Türleri Death Knight Ash Knight Skeleton Champion bunun içine giriyo

Alıntıları Göster
    bence acemiler için bu söylediklerin knight ı oynayan 3 aylık adam bile bilir bunları burayada oyunu yeni oynayan cocuklar pek takılmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: kostok91

bence acemiler için bu söylediklerin knight ı oynayan 3 aylık adam bile bilir bunları burayada oyunu yeni oynayan cocuklar pek takılmaz

Alıntıları Göster
    @ yellowboyy kardeş eline sağlık bide ben bişeyler eklemek isterim buna asaslar için ben 30 dan 40 lvl e kadar kendimi tek başıma Lard Orc larda kastım 3.6 k ex ve de 480 mana pot ile bir sürü FP te cabası oldu ama tabiki de itemlerinde biraz iyi olması lazım bunun için. Benimkiler +7 +6 FP ler, +7 +6 dex takılar ve de +7 hornx ile archery deki %150 vuruşu ile kastım.Tabiki de herkez böyle itemler bulabilirmi o da muamma

• quote:

Orijinalden alıntı: kostok91

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: kostok91

O yüzden Demi Günde En az 5 tane LVL 40 ım Nerde Kasmalıyım Diye TOPİC geliyodu Demi İlla Karşı Çıkacaksın Sabah Sabah Gene Adamın Sinirlerini Çıkarıyosunuz Bir Şey Yapıyoruz Gene yaranamıyoruz

Şikayetin warsa Şikayet Butonu Orda

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: kostok91

O yüzden Demi Günde En az 5 tane LVL 40 ım Nerde Kasmalıyım Diye TOPİC geliyodu Demi İlla Karşı Çıkacaksın Sabah Sabah Gene Adamın Sinirlerini Çıkarıyosunuz Bir Şey Yapıyoruz Gene yaranamıyoruz

Şikayetin warsa Şikayet Butonu Orda

Alıntıları Göster
    ii guzel de 55e kadar zombie de kasılır mı

omur torpusu

• quote:

Orijinalden alıntı: Funeral_Mist

ii guzel de 55e kadar zombie de kasılır mı

omur torpusu

Alıntıları Göster
    zombie ex vermez diyen arkadaşlar lütfen (warior,mage) yellowboy haklı ben aresde takılırken coğu zaman yellow la aynı partiye giriyordum magemle ve şu an aynı forumda takıldığımızı farkettim zombie eger proveke varsa 3 tane paper mageyle manyak kasar buff a bile gerek yok ardarda 3 inferne hatta 2 inferno (human char kullanıyordum ordaki zombilerden bahsediyorum) 15-20 zombinin ölümü ortalama levellere göre tabi ex değişir 1015x15=15225 ex demektir ki eger 2 slotta boşsa 5 saatte cok cok rahat 3-6 milyon arası ex kasılır tavsiyem mage ve warior için geçerlidir

UNUTMADAN EMEĞE SONSUZ SAYGI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABORRR -- 26 Haziran 2006; 9:35:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ABORRR

zombie ex vermez diyen arkadaşlar lütfen (warior,mage) yellowboy haklı ben aresde takılırken coğu zaman yellow la aynı partiye giriyordum magemle ve şu an aynı forumda takıldığımızı farkettim zombie eger proveke varsa 3 tane paper mageyle manyak kasar buff a bile gerek yok ardarda 3 inferne hatta 2 inferno (human char kullanıyordum ordaki zombilerden bahsediyorum) 15-20 zombinin ölümü ortalama levellere göre tabi ex değişir 1015x15=15225 ex demektir ki eger 2 slotta boşsa 5 saatte cok cok rahat 3-6 milyon arası ex kasılır tavsiyem mage ve warior için geçerlidir

UNUTMADAN EMEĞE SONSUZ SAYGI

Alıntıları Göster
    Teşekkürler ...

• şmdik arkadaslar ole ama en ıyı kasma ısı apostur kım ne derse desın
    lvl ıne gore 65+ ısen bu beff+heal alcan 6 tane de cikcik al sen ondan sonra bak lvl kasmayı bence her lvl de apos [sm=s15.gif]

• quote:

Orijinalden alıntı: katalfree

şmdik arkadaslar ole ama en ıyı kasma ısı apostur kım ne derse desın
    lvl ıne gore 65+ ısen bu beff+heal alcan 6 tane de cikcik al sen ondan sonra bak lvl kasmayı bence her lvl de apos [sm=s15.gif]
    lwl kasmanın en güzel yolu buffer aççan buff+heal sonra 42 olunca derua bile oluolar tabi 40 olmak çok zor 40 olunca görew war 40 görewnini yapioz 41 oluoz 42 e de ark ın dediği gibi ashlarda kasabilrz

• quote:

Orijinalden alıntı: selogor

lwl kasmanın en güzel yolu buffer aççan buff+heal sonra 42 olunca derua bile oluolar tabi 40 olmak çok zor 40 olunca görew war 40 görewnini yapioz 41 oluoz 42 e de ark ın dediği gibi ashlarda kasabilrz

Alıntıları Göster
    birinden 5k al git dts ye 30 ol yada arkadaşında koxp wardır sabah adamı dts ye koy akşam adamı geri al 1 günde 41 bile olabilirsin

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.