Şimdi Ara

LeTV LE 1S(X500) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (HELİO X10 - 3 GB RAM - PARMAK İZİ OKUYUCU) (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.003
Cevap
24
Favori
66.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorun yaşayan arkadaşlar @musakilic arkadaşımızın vermiş olduğu linkten Miui sürümünü indirip kurmalarını tavsiye ederim. Şarj durumu çok iyi ve full türkçe stabil rom.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar rom işlerine yabancı değilim. Bu 1Sx500 modelinden yeni aldım. Daha önce meizu m2 note şu anda da xiaomi redmi note 3 kullanıyorum. Bu telefonda da xiaomi ve meizudaki gibi resmi romlarda global ve Çin sürümü var mı, yoksa sadece Çin sürümümü mü mevcut. çoklu dili olan rom için illaki custom rom mu yüklememiz gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bicado -- 28 Ekim 2016; 1:31:51 >
  • Merhabalar dostlar;x800 kullanıcısıyım.Son birkaç gündür sözkonusu olan enteresan bir problemim var.

Son birkaç gündür malumunuz kış saati uygulaması ile alakalı saatlerin ileri geri alınma durumları sözkonusuydu.

Problemim şu;Örneğin yeni kış saati ile şuan saat 00.25,telefonum otomatik olarak kış saatine geçiş yapmadı yani saatim 23.15.

Telefonumu otomatik(yani cihazımın kendi insiyatifine bırakarak) kullandığımda,örneğin twitter'da bildirim ve takip manasında bir problem yok.

Sorun şu;Saati manuel olarak kış saatine ayarladığımda,yine örneğin twitter'da 1 saat öncesinin tweet'lerini görüyorum.Hiçbirşekilde timeline güncellenmiyor.

Kısacası bu saat problemini nasıl aşacağız?Teşekkürler.

Not: Son birkaç gündür farklı romlar denedim ve sonuç değişmedi.
  • BoDuR B kullanıcısına yanıt
    Saat ayarina girin otomatik saat ayarını seçmeyin saat dilimini Minsk gmt +03.00 yapın sorununuz çözülecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leEco -- 3 Kasım 2016; 13:22:21 >
  • bicado B kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,

xiaomi beta global sürümü var @musakilic arkadaşımızın vermiş olduğu linkten Miui sürümünü indirip kurmanı tavsiye ederim. Kendimde kullanıyorum. Şarj durumu çok iyi ve full türkçe stabil rom.

http://www.mediafire.com/file/7610515nqbn834k/Letv_1S_MIUI8_6.10.5_Internazionale_by_deiwid63.zip
  • Ben kuruyorum olmuyor. Hata alıyorum. Türkçe olunca hangi proğramı açsam durduruldu diye hata alıyorum. Telefona temiz kurulum yaptım olmadi. Yetmesi sp flash tools ile komle format attım yine olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: muharrem1981

Ben kuruyorum olmuyor. Hata alıyorum. Türkçe olunca hangi proğramı açsam durduruldu diye hata alıyorum. Telefona temiz kurulum yaptım olmadi. Yetmesi sp flash tools ile komle format attım yine olmadı

İlk ingilizce olarak kurun telefonu daha sonra türkceye cevirin

• muharrem1981 M kullanıcısına yanıt
    telefonda xposed vardır ingilizce yap xposed ı sıl ve tekrar turkce yap calısır
  • http://www.letv.re/topic/1765-miui-8-android-mm-60-fp-working-need-some-fixes-mega-link-updated/

Parmak izi destekleyen miui rom cıkmış arkadaşlar deneyebilirsiniz.
  • Miui8 6.10.6 versiyonu kurmuşum. Ondan öyle oluyormuş. 6.10.5 te sorun çıkmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurhan34

http://www.letv.re/topic/1765-miui-8-android-mm-60-fp-working-need-some-fixes-mega-link-updated/

Parmak izi destekleyen miui rom cıkmış arkadaşlar deneyebilirsiniz.

kurdum da türkçe yok bunda. boşa kurduk :)
  • user_sevvv kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler öyle yapıcam gibi gözüküyor. Kendi romlarında hepsinde bi sıkıntı var. Miui iyi diyor herkes. Parmak izi okuyan da varmış şu an.

• bicado B kullanıcısına yanıt
    Parmak izi okuyan miui sürümü var ama türkçe değil bilginiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: user_sevvv

Sorun yaşayan arkadaşlar @musakilic arkadaşımızın vermiş olduğu linkten Miui sürümünü indirip kurmalarını tavsiye ederim. Şarj durumu çok iyi ve full türkçe stabil rom.

Bu da stabil değil hocam.

Arada donma yapıyor.Telefon kapatıp açıyor kendini.

Kameradan son fotoya tıklayınca açılmıyor. Sıkıntı var.

Bu romda da problem var. Siz sorun yaşadınız mı.
  • wwwZiranbula kullanıcısına yanıt
    Ben dediğiniz sorunları yaşamıyorum. Bu zamana kadar kullanmış olduğum sürümler içerisinde en iyi olanı diyebilirim. İsterseniz tekrar temiz bir kurulum yapın.
  • wwwZiranbula kullanıcısına yanıt
    Ben xiaomi kullanıyorum aynı sorunlar onda da var. Kameradan galeriye geçiş yok, kapanma sorunu ise tema değiştirdiğinde veya temaları karıştırdığında oluyor. İkonları farklı, durum çubuğunu farklı temalar dan yüklendiğinde falan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bicado -- 6 Kasım 2016; 13:59:53 >
  • elinde batarya olan var mı? aliexpreste biri elimde fazla var forumdan iletişime geçin demiş ama iletişim bilgileri yok. mesajımı okuyorsanız pm atın hocam
  • V-for-vandetta kullanıcısına yanıt
    Elimde batarya var. 6 ay önce 8 saatte şarj olma sorunu ve şarj dayanmama problemi olduğu için Çinden hem batarya hem de şarj soketi siparişi verdim. Batarya ve şarj soketi gelene kadar twrp ve rom güncellemesi ile sorunum ortadan kalktı. İsterseniz aliexpresten aldığım fiyata size verebilirim.

• Nova launcher bugun itibariyle calismamaya basladi bende. Kullandigim rom 9s. Suan stabil parmak izi calisan hangi romu onerirsiniz?

• X500 ile X620 arasında kaldım. Helio x10 x20 vs benim için çok farketmez. Gördüğüm kadarıyla işlemci ve kamera dışında da çok fark yok.

Bu modellerde kronik sorun vs. var mı, fiyat avantajını göz önünde bulundurursak hangisini almalıyım?
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.