Şimdi Ara

LeTV LE 1S(X500) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (HELİO X10 - 3 GB RAM - PARMAK İZİ OKUYUCU) (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.004
Cevap
26
Favori
66.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Letv de rom yok demek icin bakmayi bilmemek gerekiyor. çin forumları custom rom kayniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostomer

Letv de rom yok demek icin bakmayi bilmemek gerekiyor. çin forumları custom rom kayniyor.

Hangileri mesela bb72 multi varmi link verin bizde bakalim.

• corwen C kullanıcısına yanıt
    Dostum onlar rom değil yama sadece 15S sürümünün üzerine kurabilirsin. Kurarken de sadece wipeları cache, dalvik, data yapıp kuruyorsun. Marshmallow sürümünde o kadar aradım multilang full rom miui haricinde bulamadım.
  • Anakartı sağlam bozuk x500 satan var mı

• V-for-vandetta kullanıcısına yanıt
    Benim cihaz.

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-temiz-letv-1s-x500-368478689/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bicado -- 11 Aralık 2016; 13:44:06 >
  • Bir yakınımın x500 yada 501 model telefonu var. Telefonun sadece şarj sensor ışığı yanıyor sanırım brick oldu. ücret karşılığında bu sorunu çözelebilecek birileri var mı?
  • Arkadaşlar şu an telefonda 9s rom yüklü.Bir türlü fırsat bulup ilgilenemedim.

Hangi rom sorunsuzdur.Ne yüklememi tavsiye edersiniz.

• Mr.Blof kullanıcısına yanıt
    Ben de 15s+dil paket yüklü. Özellikle bildirimler çok iyi geliyor. Şarj gayet iyi. Isınma yok

• leEco L kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.

15s ve dil paketinin bir linki var mıdır?Bir de miui falan diyorlar.Stabil bir rom değil galiba.

Bu aralar boşum.Biraz telefonla ilgileneyim.

• Telefona ilk mesajda ki resmi rom ve %100 Türkçe yamayı kursam nasıl olur? Stabilite fln nasıl ve gerçekten %100 Türkçe mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ridooo kullanıcısına yanıt
    Hala 10s+ türkçe yama kullanan arkadaşım var. Hiç şikayeti yok.

• leEco L kullanıcısına yanıt
    Telefon X620 ymiş hocam yanlış konuya gelmişim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ark merhaba elinde x500 dokunmatik ekran olan var mi acaba ya da nereden temin edebilirim tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bicado B kullanıcısına yanıt
    Ekran ariyorum sadece ekarini kirik calisir durumda anlasirsak olabilir yeni tlf alirim

• letv L kullanıcısına yanıt
    İlan henüz ya yi na girmemiş bilgi alamadim

• Cihaza attığım mp3'lerin neredeyse %5'i çalışıyor. Geri kalanlar program tarafından görünüyor fakat çalmıyor (2/3 tane farklı program kurup denedim ama olmadı) Problem ne olabilir?
  • Merhaba arkadaşlar. Elimde uzun zamandır kullanmadığım Letv 1s var. Telefon ilk çıktığı zaman almıştım fakat daha sonra kullanmadım. Almak isteyen özelden mesaj atabilir.
  • Arkadaşlar X500 ile x501 arasında ne farklar var acaba ? custom romlar ikisinede uygunmu acaba ??
  • arkadaşlar telefon sürekli türkçe yamayı yaptımda sürekli optimize ediliyor diyip kapanıp açılıyor nasıl yapıcam acaba.
  • RaynaRiyola kullanıcısına yanıt
    Türkçe yamayla bence hiç uğraşmayın. Artık eskidi çünkü Türkçe yama 10s roma (Android 5.01) ait. Android 7.1 çıktı.

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.