Şimdi Ara

LeTV LE 1S(X500) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (HELİO X10 - 3 GB RAM - PARMAK İZİ OKUYUCU) (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.004
Cevap
26
Favori
66.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OSMANLI TEAM kullanıcısına yanıt
    Gördüğüm kadarıyla bariz bi fark yok hocam neden kesinlikle dediniz? :)
  • hocam x500 sorunlu bir telefon çoğu arkadaşta telefon sorunlar çıkardı ayrıxa x620 kamera,işlemci vs. olarak daha üstün karar size kalmış
  • OSMANLI TEAM kullanıcısına yanıt
    Baya performans farkı varmış evet. Benzer sorunlar x620'de de var mı bilginiz var mı?
  • 1 yıldır x500 kullanıyorum arkadaştada x620 var x500 den daha iyi telefon kesinlikle ama bir daha telefon alacak olsam kesinlikle ya xiaomi yada iyi bir markanın telefonunu alırım.Yazılım çok sıkıntılı bu çinlilerde ve ileride ister istemez performans kaybı ve çeşitli sıkıntılar oluyor ha kötü telefon değil kesinlikle letv kasası çok kaliteli bir çok + özelliği var ama yazılım olmadıktan sonra diğer özellikleri pek bir işe yaramıyor. Ben sizin yerinizde olsam hepsiburada dan mi5 alırım.1100 tl fazlasıyla değecektir. Hem zahmetede girmessiniz o kadar getirtme falan.
  • ozgurhan34 O kullanıcısına yanıt
    Hocam daha önce tüm Redmi Note serisini kullandım. Memnun da kaldım ama aradığım özelliklere bakarsak (Type C, alt hoparlör vs) Letv ucuz olduğu için daha çok hitap ediyor gibi. Miui rom felan kullanırım diyordum kendi kendime ama bu yorumunu kesinlikle dikkate alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mobilist

Hocam daha önce tüm Redmi Note serisini kullandım. Memnun da kaldım ama aradığım özelliklere bakarsak (Type C, alt hoparlör vs) Letv ucuz olduğu için daha çok hitap ediyor gibi. Miui rom felan kullanırım diyordum kendi kendime ama bu yorumunu kesinlikle dikkate alacağım.

letv alma hocam malzeme kalitesi aşırı kötü. lenovo p1 tavsiye ederim
  • V-for-vandetta kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler öneriniz için

• Su rom konusunda birisi yardimci olacakmi? Tavsiye edilen hangisidir?

• LETV mi kötü, ben x500 kullanıyorum taş gibi malzeme kalitesi var, başka modellerini bilmem ama x500 gayet iyi. Aynı zamanda redmi note 3 de kullanıyorum kalite olarak neredeyse ondan daha iyi. Sadece rom yönünden zayıf, marshmallow çıkalı çok olmasına rağmen adam gibi multilang rom hiç yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bicado -- 23 Kasım 2016; 22:10:28 >
  • bicado B kullanıcısına yanıt
    Neden rom yok hocam? Mediatek modelleri anladıkta qualcomm cihazlarına bile rom bulunmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bicado

LETV mi kötü, ben x500 kullanıyorum taş gibi malzeme kalitesi var, başka modellerini bilmem ama x500 gayet iyi. Aynı zamanda redmi note 3 de kullanıyorum kalite olarak neredeyse ondan daha iyi. Sadece rom yönünden zayıf, marshmallow çıkalı çok olmasına rağmen adam gibi multilang rom hiç yok...

6 ay önce aldım batarya şişti ekran attı. Eski bataryayı söktüm berbat kalitede. Sökerken batarya patlayacak diye ödüm koptu batarya hamur gibi olmuştu yıllardır yabancı telefon kullanırım King zone n5 ve letv x500 de sorun yaşadım. İlk çıktığında redmi note aldım hâlâ abim kullanıyor

• Rom yok çünkü bu telefon sadece çin için üretilmiş bir telefon.Avrupa ve Amerikaya yeni girdiler bu yüzden üretende bu işle zevkine uğraşanda kullananda az.Letv iyi telefonda alternatifler varken onlarda değerlendirilmeli ben bir sorun yaşamadım sadece aşırı ısınmadan ekranda ışık süzmesi oluyor arada ama aşırıda ısınıyor zaten.Bazen üstüne yumurta koysam pişer hale geliyor oyun bile oynamazken. Bu telefon fiyatına göre iyi bir telefon ama geleceği yok.
    Anladım hocam teşekkürler verdiğiniz bilgiler için.

Telefonunuzun çok ısınması normal değil. Romla alakalı bir durum. Telefon ilk çıktığında 7s ve 8s sürümlerinde ısınma olayı çoktu, dediğiniz gibi internete girerken ısınma oluyordu. Şu an 15s kullanıyorum, eşim ve iş arkadaşım 10s kullanıyor. Normalde ısınma yok. Sadece uzun süreli internetten video izlerseniz ısınma var ama çok aşırı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leEco -- 24 Kasım 2016; 8:00:13 >
  • Dün aksam letv.re sitesinde BB72 15S sürümünü indirdim twrp den romu atttım ama telefon eui ekranında takılı kaldı. Sonra 17s BB72 indrdim onda da aynı şekilde kaldı. Sonra twrp den format data yaptım stock 13s kurdum tel açıldı. Tekrar 15s ve 17s denedim yine eui ekranında kaldı açılmadı. Mui V8 indirdim oda ingilizce çıktı ama tel açıldı. En son akıllı.be den BB72 12S sürümünü indirip telefona kurdum açıldı. Twrp 2,8,7 versiyonu yüklü söylediğim romlar neden kurulmadı sizce arkadaşlar?

TElefonda 9s sürümü yüklüydü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corwen -- 25 Kasım 2016; 10:31:51 >
  • corwen C kullanıcısına yanıt
    15s kurduğumda twrp silinmişti. Bende twrp 3.0 geçtim. Bence twrp 3.0 a geciniz. Akılıbe den flashtool ile yükleyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: leEco

15s kurduğumda twrp silinmişti. Bende twrp 3.0 geçtim. Bence twrp 3.0 a geciniz. Akılıbe den flashtool ile yükleyebilirsiniz

15s için link alabilirmiyim birde tamamen türkçemi? Ya su letv ota güncellemeyede baslamıs adam akıllı dil paketide yapsa kurtulsak
  • corwen C kullanıcısına yanıt
    Temmuzda yüklemiştim . Nereden indirdiğimi bilmiyorum. %80 türkçe ama bir yıldır aynı telefonu kullanınca kullanıma engel değil.
  • ben aci şarj makinesi arıyorum satan varmı?yada bulabilceğim bi yer?
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.