Şimdi Ara

Letgo yoluyla uzaktan alışveriş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar letgodan baska bir sehirden buldugum bir urun için adam kargoya vereyim sen de o an parayı yolla diyor.

Üçkağıt yapıp, ben parayı yollar yollamaz kargoyu geri alabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANIL007 -- 14 Nisan 2020; 9:59:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben olsam yapmazdım. Para büyükse kimseye güvenmemek gerekir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargoyu geri çekmese bile paket içine hıyar koyup gönderebilir.
  • Ben iki kez kargolu satış yaptım ikisinde de parayı önden almıştım eft olarak.

Biraz güven meselesi mesela benim letgoda yeşil tik var beş yıldız var 15 tane falan olumlu yorum var. Alışveriş yaptığın kişide de var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UlusBaker

Ben iki kez kargolu satış yaptım ikisinde de parayı önden almıştım eft olarak.

Biraz güven meselesi mesela benim letgoda yeşil tik var beş yıldız var 15 tane falan olumlu yorum var. Alışveriş yaptığın kişide de var mı?
    Reklamlarrrr

• Letgoda insanlar satış yapmayı bilmiyor hem ürünlerin çok pahalıya satıyorlar hemde ürünün bilgilerini yazmıyorlar doğru dürüst.

• Para 750 lira. Büyüklüğü kişiye göre değişir. Verecegi subeyi arasam kontrol edip teslim alirlar mi acaba?

• Baba tavsıye etmem bende cok satıs yaptım ama Allah korkusu olan kısıye denk gelmen lazım basketbol ayakkabımı sattım cocuk 120 lıra dıye 200 lıra yaptırmıs atmden kardesım dedım ya hesap no ver yada bı cozum bulalım kı kucuk bı cocuk 16 17 anca var abı hesap no yok dedı dedım kardesım paranı ayakkabının ıcıne koyuyorum gazeteye sarıp ayakkabı ıclerınıde gazete saarıp paranı yolluyorum dedım olede yaptım hee ben orda dıyebılırdımde ben koydum calısanlar almıs yada kargoda kaybolmus ama bende Allah korkusu var
  • Satışlar da öncepara alınır. Çünkü alıcı 1000 tane mal 1 tanedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle görüşüp elden alışveriş harici alışveriş yapmayın .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sakın gönderme hala akıllanmadınız mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.