Şimdi Ara

leptop ın çok ısınması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    asus marka bir leptop kullanıyorum,modelini tam olarak hatırlamıyorum.
    sorunum; leptop açıldıktan 5-10 dakika sonra çok ısınıyor. şu anda bataryasız kullanıyorum ama yine çok sıcak.
    acaba bunu nasıl engelleyebilirim ya?
    teşekkürler

• laptobun hava boslugunu supurge ile çek olmazsa Servise gonder Termal macun Yanlıs surlmustur
  • 20-30 TL'ye laptop cooler'lar var. Onlardan alıp kullanabilirsin. Hem ısınmayı önlersin, hem performansını bir nebze de olsa arttırmış olursun
  • Çok ısınıyor derken kaç dereceye çıkıyor?HW Monitör adlı programla ısı değerlerinin ss'ini buraya koy.
    Ayrıca bataryasız da kullanma.
  • benim hp laptop da çok ısınıpkapanıyor. bunun yüünden servise gidp geldi ama 5 6 ay sonra yine aynı. napılabilir ???
  • Ürününüzü bataryasız kullanmayın.Yaz aylarında cihazların ısınması gayet doğal çünkü hava sıcak.Laptop soğutucuları ile soğutmaya destek verin.Fanlarını temizleyin.Eğer cihaz eski bir cihazsa termal macun değişimi gerekebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurulmac11

benim hp laptop da çok ısınıpkapanıyor. bunun yüünden servise gidp geldi ama 5 6 ay sonra yine aynı. napılabilir ???

Dediğim gibi notebook cooler( notebook soğutucular ) ile ısınmayı biraz olsun azaltabilirsiniz.
    Online alışveriş sitelerinde bolca bulabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.