Şimdi Ara

Leon fr - Golf7 - CivicH

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ilk arabamı almak için hazırlaniyorum ama bir türlü karar veremedim ötv indirimi uygulatip alacagim seçenekler şöyle

1.4 ecotsi ACT leon fr 150 dsg full 57 bin
    1.4 tsi golf7 125 dsg full+full 64 bin
    1.6 dizel honda civic hatchback 58 bin

Araçlari ve fiyatlari yazdim sizce tercihim hangi yonde olmali bana leon mantikli geliyor gençlere hitap ettigi icin tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Golf 7 alındı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtkan023 -- 28 Ağustos 2016; 9:09:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 5 yıl kullanmak zorundasın, dsg yi tekrar düşün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

5 yıl kullanmak zorundasın, dsg yi tekrar düşün.

Arabalardan pek anladiğim söylenemez neden boyle soylediniz dsg şanzımanı 5 yıl kullanamazmıyım o zaman neden üretiyorlar ve bu kadar çok satılıyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtkan023

quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

5 yıl kullanmak zorundasın, dsg yi tekrar düşün.

Arabalardan pek anladiğim söylenemez neden boyle soylediniz dsg şanzımanı 5 yıl kullanamazmıyım o zaman neden üretiyorlar ve bu kadar çok satılıyor ?

Sen bakma bu anti VAGcilara hayatinda kullanmadigi seyleri taslamayi sever bizim milletimiz.Dsg kullanmayan bilemez hele bi kullan sonra konus yorum yap.Emin olun dsg li leon fr size buyuk keyif verefektir act motor sayesinde ise sakin kullanimda nispeten yakit olarakta sizi uzmeyecektir.
    Her markanin renaultun nissanin opelin vs yetkili servislerinde sanziman problemi ile gelen pek cok arqc var ama insanlar artik vw grubuna laf atmak icin at gozluguyle bakiyorlar

• mrtkan023 kullanıcısına yanıt
    Google da dsg şanzıman arızaları diye aratın, DH deki konularıda okuyun. Otpmatik araç seçimi yaparken de çok acele etmeyin, iyi araştırın.

• Madem min 5 sene satılamayacak, DSG'yi çıkart. Golf 7 hayırlı olsun.

• Bu seçeneklerden golf
    Yalnız uzatılmış garanti alın ilave dsg için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otomatik zorunlu değilse 1.4 tsi golf highline manuel
    Ergo koltuk,uled,cam tavan,geri görüş kamerası,alarm,anahtarsız giriş ve çalıştırma,dynaudio ses sistemi

ÖTV siz 63000 tl yi bulmuyor.

3 model içinde en dolu ve en kalitelisi bu olur. ÖTV siz arac alırken dolu akmak mantıklı bayağı bir indirimli alınıyor çünkü daha ekstradan birazda bayi indirim yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet3976 -- 22 Ağustos 2016; 11:01:03 >
  • En geç kasa değiştirecek olan hangisi ise onu seçerdim. Hepsi birbirine yakın araçlar.

• Az daha ekle Passat veya D segment araçlardan al.

• Parasına göre en iyisi leon kardeş.Civic falan bu arabalara hiçbir konuda yaklaşamaz.Golf için 7 bin fazla veririm diyorsan alınır ama Leon'da sunroof falan dahil.Golfde değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

Parasına göre en iyisi leon kardeş.Civic falan bu arabalara hiçbir konuda yaklaşamaz.Golf için 7 bin fazla veririm diyorsan alınır ama Leon'da sunroof falan dahil.Golfde değil.

Banada mantikli leon fr geliyor donanim olarak butun ozellikler mevcut 150 beygir zaten golf motoru var ic tasarim benim için o kadar önemli değil zaten ki eksik kalir bir tarafida yok ama dsg şanziman konusu kafami karıştırdı ve ayni zamanda 5 yıl sonra rahat ve iyi bir fiyata satmak isterim leonun 2 el piyasasi cok iyi degil galiba bu konuda leon beni üzer gibi geliyor

• Manuel FR Leon

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanzimani irgat gibi kullanirsaniz oda bir gun size kizacaktir arkadaslar.Araci park ederken once n ye alip el frenini cekip sonra ayak frenini birakop tekrsr basip p ye al.Bos viteste gaz verme asla hareket bitmeden n ye alma durmadan d den r ye ve ya r den d ye alma.Cok kotu asfalt zeminlerde 0-100 deneme araba sararken zf de olsa smg sanzimanda olsa kafasi karisir sanzimani yorma. Onun disinda 60k km de bir sanziman yagini eksii etme. Eger cok sanssiz bir insan degilsen basina birsey gelmez her sanzimanda kavrama biter manuelde degistirmiyormusub bitmiyor mu bu meret tabiki dsg dede bitecek ve degisecek.Benim aracim tunning edilmis yazilimli dsg li arac her binisimde gazliyorum perfirmansli kullanıyorum ama bu forumda her atip tutandan ve dsg den aglayanlardan cok daha titiz sekilde dsgye bakiyorum ve kullaniyorum.

• quote:

quote:

Parasına göre en iyisi leon kardeş.Civic falan bu arabalara hiçbir konuda yaklaşamaz.Golf için 7 bin fazla veririm diyorsan alınır ama Leon'da sunroof falan dahil.Golfde değil.

Banada mantikli leon fr geliyor donanim olarak butun ozellikler mevcut 150 beygir zaten golf motoru var ic tasarim benim için o kadar önemli değil zaten ki eksik kalir bir tarafida yok ama dsg şanziman konusu kafami karıştırdı ve ayni zamanda 5 yıl sonra rahat ve iyi bir fiyata satmak isterim leonun 2 el piyasasi cok iyi degil galiba bu konuda leon beni üzer gibi geliyor

Dsg ile bir sıkıntın olmaz hor kullanmazsan.Ikinci el konusuna gelince 5 sene sonra hangi araç olursa olsun belli bir değer kaybedecek.Golf alırsan daha pahalıya satarsın çünkü daha pahalı bir araç.Leon'un ikinci eli de düşündüğün kadar kötü değil.Her ay golf ile kafa kafaya gidiyor geçen ay geçti hatta.

• quote:

quote:

Arkadaşım golf Leona göre bir değil iki tık üstte
    Aracın konforu, yalıtımı, rafineliği, ikinci değeri ile golf tercihi daha mantıklı
    uzatılmış garanti ile alırsanız dsg sorun olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sleeper -- 22 Ağustos 2016; 12:04:18 >

• Bu seçeneklerden kesinlikle Leon FR.

Leon Style olsa son sırada olurdu ancak 150 hp ACT araba varken hala Golf demek torpido seviciliğinden başka bir şey değil kusura bakmayın.

Bir tık iki tık diye kafanızı yormayın imzamdaki 2 arabayı da kullanıyorum Leon daha sık olmak üzere CC ile arasında ahım şahım bir iç mekan farkı yok kaldı ki konuştuğunuz araba Golf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baba0392 -- 22 Ağustos 2016; 12:08:56 >
  • o kadar çıktıktan sonra 1 serisini düşün dersin 1.18i veriyorlardı.0 faiz kampanyası da var bir bak derim
  • tabiki golf, kalitesi diğer iki çöpü yerden yere vurur.
  • Golf al garantisini de uzat uzatmazsan bakımlarını serviste yaptır dsg bozulsa da iyi niyet garantisinden yapılıyor

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.