Şimdi Ara

#LensinRüyası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Lens'in rüyası Kiev'den 6 yemekse hayırlı olsun.

Krasnodara elenmekten iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PolisBey

quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Lens'in rüyası Kiev'den 6 yemekse hayırlı olsun.

Krasnodara elenmekten iyidir

Alışmışsınız bak ne güzel..
  • zuahahahahah bu ne lan ben bunu inciciler falan yaptı sanıyodum bjk resmi paylasımmıs
  • quote:

Orijinalden alıntı: froce1903

Fenerde bonservis vermeye değer kim var ki alalım? Şu kadroyla şampiyon olamayacakmış Beşiktaş 2 yıldır umut fakirin ekmeği işte.

bonservis vermeye değer oyuncu olsa alamazsınız zaten. kullanır çöpe atarız çöpten toplarsınız rüştü, aurelio, caner gökhan'da olduğu gibi
  • coobain kullanıcısına yanıt
    Gokhan caner cop ne de olsa yerinde van der wiel hasan ali kaldirim var neyse bu sene de biri parlar sizde onu da aliriz. #cometobesiktas

• quote:

Orijinalden alıntı: froce1903

Gokhan caner cop ne de olsa yerinde van der wiel hasan ali kaldirim var neyse bu sene de biri parlar sizde onu da aliriz. #cometobesiktas

İkisi de bizim oyuncumuz degildi. Kapiya koyduk aldiniz

• coobain kullanıcısına yanıt
    Kapiya koyman icin once daha iyisini alman lazim bkz ismail koybasi

• quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

zuahahahahah bu ne lan ben bunu inciciler falan yaptı sanıyodum bjk resmi paylasımmıs

Şunu yapandan ne bekliyordun ki ?

• Hayaller - Aziz Yıldırım 'Beni kızdırmasınlar en iyi oyuncularını (Quaresma'yı kastediyor) alıp yedek oturturum.

Gerçekler - Lens Beşiktaş'ta Quaresma'nın yedeği olmaya geliyor.

Sonuç : Ahahahhahaahhaahahhhhah

• quote:

Orijinalden alıntı: coobain

Fener bjknin pilot takımı olmuşmuş

Bonservisiyle oyuncu mu aldınız bizden. Şu kadrosuyla şampiyon olamayacak bjk o zaman fenerasyon diye ağlayacaklar burda o zaman görucem ben bunlari

Birisi de kapısında yattınız yazmış nasil bi hayat yaşıyor bunlar merak ediyorum

çoban hadi canım konuna git aziz istifa de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bob Seger

Hadi her seyi geçtim sen koskoca takimsin insan bir prodüksiyon ayarlar ilkokul bebelerinin youtube videolari gibi sacma kalitesiz bir video.Gidip 1.sinif bir sinema ogrencisinden akıl alsaydiniz ortaya daha duzgun bir sey cikardi.

Daha komik olansa sen bir futbol kulubusun oyuncu almissin fenerin elinden kapmissin bunu herkes bilmesine ragmen boyle videolara ne gerek var.

Ben cevaplayayım bunu hocam, videonun olayı o öncelikle. Bu kadar amatör ve absürt olduğu için ilk video müthiş şekilde yayıldı, futbolla ilgili herkesin haberi oldu. İkincide de kurgu aynı bu sebeple.

* İkinci videoda özel olarak taraftar olgusu(Lens'in geçen sene o bahsedilen fb taraftar atmosferini henüz göremedim demesi)
    * Negredo konuşurken arkadaki Caner posteri
    * Lens'in bugün kendi yayımladığı videoda üst seviyede olmalıyım, sarı lacivert(fb) ve kırmızı beyaza(sunderland) teşekkürler demesi, yine videodaki Lens'in rüyasına atıf.

Şu ne gerek var olayına da gelirsek, neden Gs'ye de gönderme yapmadık da sadece fb ? 2 senedir Gs taraftarı-yönetimi ile hiçbir tatsızlığımız olmadı, herkes ektiğini biçer. Beterin beteri olana kadar vuracağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: maykılscofield

4 isteyen adama 2.7 verip sonra bu tür sacmaliklari yazmaya utanmiyo musunuz?Adam fb de 2.7 ye oynamayacakti anliyo musun?

500k dan feragat etti diyebilmeniz icin 2.7 lik teklifi kabul etmis olmasi gerekirdi.

hayatınızda hiç matemmatik dersi almadınızmı kardeşim siz.

2.7 m teklif varken adam 2.2 verene gitmiş. neden ? şl de oynamak için.

beşiktaşda cl gidemiyor olsaydı bu adamın 2.7 yerine 2.2 seçeceğini düşünüyorsanız lütfen psikoloğa gidiniz.

yani adam maaşından 500 bin euroyu şampiyonlar ligi için kendisi kesmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xreleave -- 6 Ağustos 2017; 17:47:41 >
  • Lens yetenekli topçudur ama Advocat'ın dediği ve Aziz Yıldırım'ın açıkladığı gibi sözleşme dönemleri formu yükselen ve uzun vadeli sözleşmeye uygun olmayan bir futbolcu dolayısı ile Advocat gitmeden kısa vadeli kiralanmalı diyerek durumu belirtmiş zaten. Olmayıncada yapacak birşey yok beşiktaş bonservisi ile almış. Benim düşüncem birkaç oynayacak ve bizdeki stoch gibi olacaktır yetenekli ama dikiş tutmayan bir adam görüntüsünde ama tabiki sezon içerisinde göreceğiz.
  • maykılscofield kullanıcısına yanıt
    Fenerin teklifi 2 yıl icin senelik 2.7 milyon euro. Besiktas ise 2.2 den 5 yıl teklif etti. Lens besiktastan kovulsa bile tazminatını alacağı icin her türlü Lens kârda.

Fener ayrıca bonservis ödemek istemedi tekrar kiralamak istedi. Besiktas 5 milyonla aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearlestorm -- 6 Ağustos 2017; 20:40:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maykılscofield

Peki 2.7 yi kabul etmedigi halde nasil 500k dan feragat etmis oluyo?

4 milyon euroluk teklif bile yokken 1.8 milyondan feragat ettiğine inanıyorsun da buna mı inanmıyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Infection

quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

zuahahahahah bu ne lan ben bunu inciciler falan yaptı sanıyodum bjk resmi paylasımmıs

Şunu yapandan ne bekliyordun ki ?

Buyrun gifi. Ben bu gif işini iyi kaptım hll

/>

• wet dreams

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.