Şimdi Ara

Lens Kullananlar baksınlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler yeni lens aldım fakat takarken çok göz kırpıyorum var mıdır bunu takmanın kolay yolu taktiği bilgilendirirseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gözünü kapatıp takmayı dene kırpmıyorsun bu sayede

• Ben ilk takmaya başladığımda bu video çok yardımcı olmuştu

• video faydalıymış gerçekten teşekkür ederim

ben de 4 senedir kullanıyorum ama bir kez bile kendim takmadım
    aylık kullanıyorum ayda bir doktora ya da optiğe taktırıyorum çok rahatım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: scandaL.

video faydalıymış gerçekten teşekkür ederim

ben de 4 senedir kullanıyorum ama bir kez bile kendim takmadım
    aylık kullanıyorum ayda bir doktora ya da optiğe taktırıyorum çok rahatım :D

dostum aylık lens hakkında biraz bilgi verirmisin? gece yatmalarda falan sıkıntı oluyor mu?
  • @hmT kullanıcısına yanıt
    yok hiçbir sorun olmuyor 1 ay sanki gözünde yokmuş gibi kullanıyorsun

şuan acuve oasys kullanıyorum bu marka sorunsuz ama önce kullandığım başka markalarda ayın sonuna doğru kızarıklık ve batma oluyordu

önemli olan gözüne uygun sorun çıkarmayan markayı bulmak ondan sonra senelerce sorunsuz kullanabilirsin
  • quote:

yok hiçbir sorun olmuyor 1 ay sanki gözünde yokmuş gibi kullanıyorsun

şuan acuve oasys kullanıyorum bu marka sorunsuz ama önce kullandığım başka markalarda ayın sonuna doğru kızarıklık ve batma oluyordu

önemli olan gözüne uygun sorun çıkarmayan markayı bulmak ondan sonra senelerce sorunsuz kullanabilirsin

iyimiş dostum . eskiden göz cizme muhabbeti vardı. heralde o sorunlar ortadan kalkmış artık. sağolasın dediğin markaya bi bakayım

• @hmT kullanıcısına yanıt
    o göz çizme kendin lensi takıp çıkarırken yaptığın yanlışlıklardan kaynaklanıyordu galiba

ben kendim takmadığımdan ve işin uzmanı taktığından hiç öyle sorunum olmadı

özel hastanede taktırabilirisiniz genelde ücretsiz bir şekilde takıp çıkarıyorlar optikler de öyle hatta eczanelerde bile yapılıyormuş diye duydum :D
  • quote:

o göz çizme kendin lensi takıp çıkarırken yaptığın yanlışlıklardan kaynaklanıyordu galiba

ben kendim takmadığımdan ve işin uzmanı taktığından hiç öyle sorunum olmadı

özel hastanede taktırabilirisiniz genelde ücretsiz bir şekilde takıp çıkarıyorlar optikler de öyle hatta eczanelerde bile yapılıyormuş diye duydum :D

sağolasın
  • Bilgi veren arkadaşlara çok teşekkür ederim baya faydalı oldu

• İlk lens takışım 15 akika olmuştu . Şimdi saniyelerimi almıyor .5 senedir kullanıyorum.
  • Alışırsın merak etme.
  • Göz bebeğini yana kaydır ardından lensi beyaz bölüme bırak sonra sağ sol yapınca kendisi oturuyor. Bu sayede göz kapama gibi bir durumda olmuyor refleks olarak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.