Şimdi Ara

Lenovoda çalışıyorum soruları alıyım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
1
Favori
4.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lenovonun kendi mağazası bulunmamaktadır.
    Satıcı bayilerden bakabilirsiniz(bimeks, teknosa.van bilgisayar)
    Ayrıca ThinkPad cihazlar çok sağlam parçalara sahip iş bilgisayarı. Genellikle bu bilgisayarlar kurumsal firmalara satılır sebebi ise hasar darbe alsalar dahi içindeki veriler çok iyi korunur ve kolay krılmaz parçaları.
    Benim önerim bu cihazı sadece şirket için alın kişisel gereksiz para vermeyin.
  • 1Lucifer1 kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyle yaptım. İlgin için teşekkür ederim hocam.
  • Lenovo G505 A6-5200 laptobum var anakartın işlemci desteğini nereden görebilirim ?
  • ArmaganT A kullanıcısına yanıt
    Anakart parçasına ait bilgiler Lenovoya ait saklı bir bilgidir. Malesef bilgi veremeyeceğim.
    Zaten gömülü işlemci olduğu için zorluk yaşarsın.Bence anakartına hiç müdehalede bulunma yeni bir cihaz alsan sana daha çok kar sağlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1Lucifer1

Anakart parçasına ait bilgiler Lenovoya ait saklı bir bilgidir. Malesef bilgi veremeyeceğim.
    Zaten gömülü işlemci olduğu için zorluk yaşarsın.Bence anakartına hiç müdehalede bulunma yeni bir cihaz alsan sana daha çok kar sağlar.

Merhaba lenovolarda soğutma durumu nasıl gtx 950m li asus x550vx ayarında bi laptop var mı 3000TL bütçe var asus ısınıyordu çok kararsızım. Lenovoya hep ön yargılı yaklaşmışımdır ısınmadan dolayı bi de gaming degil multimedia pc oluslari bunu körüklüyor tabi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Invisible kullanıcısına yanıt
    y700 al arkana yaslan ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1Lucifer1

y700 al arkana yaslan ;)

Dalgamı geciyorsunuz 5000TL y700 o kadar bütçem olsa tulpar veya msi alırım zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Invisible kullanıcısına yanıt
    y50-70 alabilirsin buda güçlü soğutuculu.Ayrıca dolar çok arttı bunlar yakın zamanda bukadar pahalı değildi. Olaylar oldu dolar fırladı.
    Ayrıca 4000 tl ye Y700 çok rahat bulursun dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1Lucifer1 -- 10 Ağustos 2016; 14:30:06 >
  • ArmaganT A kullanıcısına yanıt
    Kardeş
    aida64 yada everest ile chipset kodunu/adını bul.
    Daha sonra alttaki linkde verdiğim sitede sağ üstteki arama kutucuğuna ,
    o bulduğun chipset kod/ad yaz arat. Veri tabanında varsa sana desteklediği tüm işlemcileri gösterecek.
    Mesela benim chipset kodu hm86, o kutucuğa yazınca desteklediği tüm işlemciler çıkıyor.
    Not1 : İşlemci desteği sadece chipset ve işlemci soketiyle belirlenmez, bios da desteklemesi lazım.
    Not2: gizli bilgiymiş, yav arkadaş duyan da cia saha ajan listesini istedin sanacak.
    Not3: Ama senin işlemci soketli değil, anakarta entegre, yani değiştirmesi oldukça riskli.
    Reballing yapabilen sağlam bir servis belki işini görebilir, ama bu riske değer mi? İşte orasına sen karar ver.
    Not4: kolay gelsin

Tıkla Öğren

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drk_m -- 11 Ağustos 2016; 2:09:35 >

Hocam bende de y700 var ama ısı değerleri 80-81 derece oluyor havalardan mıdır (40-41 derece) yoksa termal macun etkisini kaybetmişmidir ve bu ısı değerleri normal mi şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartalmistik K kullanıcısına yanıt
    Ara bizi servise alalım bakımını temizliğini yapalım düzelir büyük ihtimalle.
  • drk_m kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler anakarta monte olduğunu bilmiyordum masaüstü gibi sök tak ise değiştireyim hızlansın diye alacaktım. Neyse akşam evden bakar ram ve ssd takviyesi yaparım artık yardımların için sağol.
    Hocam ben kartalmistik o eski hesabım oradan yazmışım kusura bakmayın artık daha alalı 6 ay oldu bakımlık bir şey olacağını zannetmiyorum çok temiz kullanırım cihazı ama yinede teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jer Aders -- 11 Ağustos 2016; 12:53:52 >
  • drk_m kullanıcısına yanıt
    Dostum kurumsal firmayız bazı bilgiler saklıdır, müşteri 3. part yazılımlarla birçok bilgisine ulaşabilir fakat biz bu bilgiyi vermeyiz.Toplama bilgisayarcı değiliz zaten cihazlarımıza müşteriler kafasına göre işlemci takamıyor dediğin gibi gömülü olduğu için çıkaramıyor fakat çıkardığınızı düşünürsek takma konusunda sorun yaşarsınız.Garanti dışına çıktığının bilgisini vermemede gerek yok heralde.
  • servise alalım donanımsal sorunu olursa değişim yaparız ilk 180 gün kapsamında.
    Bunu bizi aradığında mutlaka ilet kardeşim
    Kardeş,
    Sen forumun amacını ve mantığını anlayamamışsın o zaman.
    Kurumsal firma olduğunuzu bizde biliyoruz. Ama ufak bir çabayla öğrenilebilecek bilgi, gizli felan değildir.
    Yada sizin kurum gizli bilgi olayını da anlayamamış.
    Forumda bilgi danışana, bilgi eğer kişi yada kişiler tarafından biliniyorsa paylaşılır. Yapıp yapmamak kullanıcının inisiyatifindedir.
    Sen dersin şu şu serileri destekler, ama soketli değil entegre işlemcidir, o nedenle değişimi zaten pek mümkün değildir diye.
    Ondan sonrası o kullanıcıya kalmıştır.
    Her neyse , uzatmayalım, ben bildiğim forum mantığıyla devam edeyim sende kendi bildiğin manlıkla devam et.
    Kolay gelsin.
  • Abi açık açık söyleyeyim bu kadar sıkıntılı bir servis hayatımda görmedim. Lenovoların menteşeleri acayip sıkıntılı. Servise gönderdim yaptık dediler ama yine aynı sıkıntı tekrarladı Allah'tan garanti varken diğer sıkıntılarını az çok hallettirdim. Ama bir daha lenovo almam gibi.

Ürün kaynaklı mı yoksa servis kaynaklı bir sorun mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B4CF5463F -- 11 Ağustos 2016; 23:57:22 >
  • Lenovonun teknik servisindemisiniz? Lenovoda çalisiyorum demişsiniz ama satışmı servismi belli değil.y70ile sıkıntım var ama teknik servise birebir sorunu anlatamadıgımız icin çözemediler

• Bende z500 var o leptop nasıl sizce lenovo ürettiği pcler arasından?

• Lenovo z510 var bende 0.77 cpu sorunu var bilirsin belki geçen bir firmware yüklemiştik çözülmüştü yine başladı abi ağlayacağım ne kadar lanet bir pc bu yaa
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.