Şimdi Ara

LENOVO Z560 ALDIM (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
26.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lenovo z560 aldım bin pişmanım. bildiğin çin malı. fan sesi olmasın dedik hp almadık ondan daha fena çıktı. fan kesme tuşuna basıyorsun çokta farketmiyor. mause yeri iyi değil ayarlanmıyor. 6 sene önce dell bile bundan iyi. ayrıca çalışırken titriyor. kesinlikle lenovo almayın ne alırsanız alın uyarmak istedim...ıbm falan alakası yok bildiğin çin işi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe80

lenovo z560 aldım bin pişmanım. bildiğin çin malı. fan sesi olmasın dedik hp almadık ondan daha fena çıktı. fan kesme tuşuna basıyorsun çokta farketmiyor. mause yeri iyi değil ayarlanmıyor. 6 sene önce dell bile bundan iyi. ayrıca çalışırken titriyor. kesinlikle lenovo almayın ne alırsanız alın uyarmak istedim...ıbm falan alakası yok bildiğin çin işi..

forumda daha öncedende pekçok konuda geçmiştir zaten elektronik aletler birazda şans işi dostum. burada pekçok kullanıcı z560 larından çok memnun olduklarını ifade ediyor ve tavsiyelerde bulunuyorlar. malesefki sana sıkıntılı bir cihaz denk gelmiş
  • z560 ın dlna özelliği varmıdır arkadaşlar.
  • güle güle kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: dayko76

z560 ın dlna özelliği varmıdır arkadaşlar.

hiç kullanmadım ama bildiğim kadarıyla yok
  • valla şimdide fandan cızırtılar bi çınlama gibi sesler geliyor. başka yerde de okudum bu şikayetlerden.gerçekten sizden gelmiyor mu.bana şans işi değilde lenovoyla ilgili gibi geldi. koltuğun üzerine koyduğunda da titreşim yapıyor hafif dokunduğunda. kalite çok düşük geldi bana. dell asus toşhibayla kıyaslanamaz. casper exper acerle vestelle belki kıyaslanabilir. aynı paraya asus vardı hata etmişim. maceraya gerek yokmuş. teknoloji şans işi de diğer markalarda şansın daha yüksek sanırım.... iyi tarafı ön taraf daha kısa yapılmış ve tuşlar iyi. kısaca inş. sizinkiler sorunsuzdur uzun yıllar kullanırsınız. ama yeni alacaklara maceraya gerek yok diyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe80

valla şimdide fandan cızırtılar bi çınlama gibi sesler geliyor. başka yerde de okudum bu şikayetlerden.gerçekten sizden gelmiyor mu.bana şans işi değilde lenovoyla ilgili gibi geldi. koltuğun üzerine koyduğunda da titreşim yapıyor hafif dokunduğunda. kalite çok düşük geldi bana. dell asus toşhibayla kıyaslanamaz. casper exper acerle vestelle belki kıyaslanabilir. aynı paraya asus vardı hata etmişim. maceraya gerek yokmuş. teknoloji şans işi de diğer markalarda şansın daha yüksek sanırım.... iyi tarafı ön taraf daha kısa yapılmış ve tuşlar iyi. kısaca inş. sizinkiler sorunsuzdur uzun yıllar kullanırsınız. ama yeni alacaklara maceraya gerek yok diyorum....

Valla dostum ne diyeyim karşılaştığın sorunlar için üzüldüm cidden. Bu benim ilk dizüstü bilgisayarım değil, kullandığım ilk lenovo da değil. HP, Acer ve Toshiba da kullandım öncesinde, bu zamana kadar tek bir cızırtı, çınlama yada titreşim olmadı. Cihazımdan çok memnunum, arkadaş çevremdende bende gördükten ve inceledikten sonra z560 alan 4 kişi oldu hepside kaç kez teşekkür ettiler bana iyiki önermişsin diye. Lenovoyla ilgili tek duyduğum sıkıntı ideapad serisine servis hizmeti veren firmanın vasat bir düzeyde olduğuna dair. Ne diyelim geçmiş olsun, umarım içine sinebilecek bir bilgisayar alır ve kullanırsın ;)

• kardeş valla bende 4 aydır kullanıyorum ama herhangi bir sıkıntı yaşamadım elektronik şans işi sana da öle bişe gelmiştir ama z560 benim şu ana kadar gördüğüm en sağlam ve kaliteli laptoplardan biri
  • arkdaslar sizce Asus N53SV-SX065V i5-2410 yoksa bu bahsettiğiniz lenovo z560 mı alayım ???
  • asus al kardeşim düşünme bile..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayazgecem

arkdaslar sizce Asus N53SV-SX065V i5-2410 yoksa bu bahsettiğiniz lenovo z560 mı alayım ???

Arkadaşım hangi bilgisayarı alırsan bence git gözünle gör, dokun, incele ve içine sinen modeli al, sonra burada efe80 arkadaşımız gibi yok şöyle yok böyle diye sızlanma durumuna düşmeni istemeyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madozz -- 3 Haziran 2011; 4:02:41 >
  • özürü borç biliyorum kıymetini bilemedik z560ın. asusu inceledim aynı ses ondada var. tuş takımı da lenovo kadar güzel değil. inceledikçe fark ediyor insan doğru olanı. keşke hiçbirini yazmasaydım. biraz haksızlık etmişim. çok şey beklemişim sanırım. şimdi gayet mutluyum...
  • Ya Ben Bişi Sorucam Ben Lenovo Z560 Almayı düşünüyorum G310 M ekran kartı ile piyasadaki tüm oyunları rahatça oynaya bilirmiyim bide ne kadar gider Pc Hemen Bozulurmu
  • Arkadaşlar Ben Bişi Sorucam yarın Vatan Bilgisayardan Lenovo Z560 alıcam fakat ekran kartı kafamı kurcalıyor. G310M ekran kartının artıları ve eksileri nelerdir söylermisiniz bide piyasadaki tüm oyunları rahatça takılmadan oynayabilirmiyim şimdiden cevaplarınız İçin Teşekkür Ederim.
  • gta4 -- assasin's creed serisi-- mafia2--cod serisi -- protatype -- crysis2 gibi oyunlari yüksek performansda kaldırıyo ben bitirdim hepsini bu tür oyunları rahat kaldırıyo ama o kadar yüksek bi ekran kartı değil zaten lenovo z560 ın tek (eksi) tarafı ekran kartı kötü değil ama daha iyi bi ekran kartı olsa daha iyi olurmus ama bnm işimi fazlasyla görüyo cok fazla oyun oynarm dersenz laptop almanz doğru değil zaten
  • Aynı ürünü ben de almayı düşünüyorum. Fiyat/performans açısından en iyilerden biri olduğu söyleniyor. Tek çekincem teknik servis olayı. Teknik servis konusunda bilgisi, tecrübesi olanlar önerirler mi acaba bu ürünü ?
  • arkadaşlar bende z560 sahibiyim laptopu alalı 1 ay 1 hafta oldu, aklıma takılan bir şey var.
    sadece internette dolaşıyorum sıcaklık değeri 50 derecelerde dolanıyor.
    dün mass effect'i denedim sıcaklık 75 dereceye kadar çıktı.Oyun oynarken sıcaklıktan rahatsız oluyorum.
    laptopu masanın üstünde kullanıyorum.
    bu benim ilk laptopum dolayısıyla tedirginim.
    sizce bu sıcaklık değerleri normal mi ?
  • apple lardan sonra en iyi kasa bu bilgisayarda var.sony nin Z serisi hariç tüm modelleri kasa kalitesi bakımından yerlerde sürünüyo.diğer markalara nazaran daha iyiler orası ayrı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oa454

arkadaşlar bende z560 sahibiyim laptopu alalı 1 ay 1 hafta oldu, aklıma takılan bir şey var.
    dün mass effect'i denedim sıcaklık 75 dereceye kadar çıktı.Oyun oynarken sıcaklıktan rahatsız oluyorum.

Bu sıcaklık değerleri bir hp için normal olabilirdi ama z560 ın bu kadar ısınmaması lazım ben geçen yazdan beri kullanıyorum hiç o kadar yüksek sıcaklıklar görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: madozz

quote:

Orijinalden alıntı: oa454

arkadaşlar bende z560 sahibiyim laptopu alalı 1 ay 1 hafta oldu, aklıma takılan bir şey var.

Bu sıcaklık değerleri bir hp için normal olabilirdi ama z560 ın bu kadar ısınmaması lazım ben geçen yazdan beri kullanıyorum hiç o kadar yüksek sıcaklıklar görmedim

daha sıfır cihazda bu ne sorundur ya.
    servise mi göndereceğim şimdi.yazık vallahi şans yok şans...
    çok üzüldüm şu an ilk bilgisayar deneyimim böyle olduğu için.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.