Şimdi Ara

Lenovo Yoga 900 Kullananlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
5.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar RAM slotu tek mi? Arttırmak istesek arttıramıyor muyuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • samonite S kullanıcısına yanıt
    Hocam ram onboard, değişim yok, ne alırsanız o. 16gb rami olan modeli ben bulamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merm M kullanıcısına yanıt
    Bu ultrabook ların hepsinde aynı sanırım. Dell Xps 13 de de ram sabit sanırım.

• Sonunda turuncu yoga 900 u kazasız belasız istanbul bilişimden 4,100tl e aldım :)

Arkadaşlar ilk gözüme batan program yüklerken yazılım ekranı küçücük oluyor, yazılar küçülüyor okunmayacak kadar. Ayrıca yazılar bulanık gözüküyor. Özellikle kalın (bold) yazılara bakarken şaşı gibi oluyorum :) Bunun çözümü var mıdır?
  • Arkadaşlar yoga 3 pro da harmony adlı bir yazılım vardı. Laptopu el hareketleri ile yönetme, şarja takılı iken pil zarar görmesin diye %60 da şarjı sabitleme vs vs gibi özellikler vardı. yoga 900'de bu özelliği göremedim. Bilgisi olan var mıdır? Bir önceki modelinde böylesine güzel bir yazılım olup bu modelinde olmaması garip.
  • merhaba arkadaşlar,

bu ürünü alan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun diyorum,

bizlere de yaşamış olduğunuz deneyimleri paylaşabilirmisiniz?
    bende almayı düşünüyorum,yalnız alırsam yurtdışından alıcam,sizce bir sorun yaşarmıyım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ytube kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Hocam. Yukarıda arkadaşlar deneyimlerini paylaştılar.

Henüz 3 günlük kullanıcıyım görmüş olduğum en büyük sıkıntı bir önceki versiyonunda olan (yoga 3 pro) yüz taraması ile laptopun açılması, pil ömrü uzun olması açısından şarjı %60'da sabitleme gibi yazılımsal özelliklerin olmaması. Bu beni biraz üzdü.

Bir de program yüklerken ekranlar minicik çıkıyor ve oradaki koyu yazılar sanki bulanıkmış gibi gözü yoruyor. Buna da bir çare bulamadım henüz.

Yurt dışından getirtilme üründe yaşayacağınız tek problem garanti olur. Burada geçerli olmayacağı için ücret ödemek zorunda kalırsınız. Onun dışında başka problem olmaz gibi.
  • uçanninja kullanıcısına yanıt
    Bende dün incehesap'dan aldım sabırsız biri olduğum için ve aynı gün kargo yazdığı için oradan aldım. Ama dün kargoya vermediler ne yazık ki 1 gün daha bekleyeceğim(çok sinirlendim). Neyse 3958 TL'ye geldi bana ve Turuncu renk aldım tabi ki....

Hocam senin bahsettiğin durum ekran çözünürlüğü çok yüksek olup ekranı küçük ultrabook'ların hepsinde oluyor. Ben bilmiyorum ama bir sitede yorumlarda çok şikayet olduğunu gördüm ve biri basit bir dpi ayarı ile halloluyor yazmı ama çözümü yazmamış. Yani çözümü bilen biri varsa paylaşırsa seviniriz.
  • Yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun. Güle güle kullansınlar. Bazı uygulamaların ve yazıların bulanık olması, uygulamanın yüksek çözünürlükle uyumsuz olmasından kaynaklanıyor. Uygulamalar güncellendikçe ve yüksek çözünürlükteki ekranlara uygun hale getirildikçe bu sorun çözülecektir. DPI ayarları görüntü ayarlarında yapılıyor zaten.
  • mbs1905 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam o zaman el mahkum bekleyip göreceğiz :)

Bir de bir önceki modelinde olan yani yoga 3 pro'da olan: Yüz tanıma ile sistemi açma, bataryanın uzun gitmesi için şarjda iken %60'da bataryayı sabitleme özellikleri yok. Bu konu hakkında bilginiz var mıdır hocam?
  • Arkadaşlar Merhaba,

Cihazı 3 hafta önce aldım. Benim çok hoşuma gitti, gayet kullanışlı, zarif ve güçlü bir ultrabook.
    Aldıktan hemen sonra ekranı, alt ve üst tarafını çizilmelere karşı kapladım.
    Eski şıklığı biraz azaldı ama çizilme konusu özellikle böyle iddalı renklerde benim moralimi çok bozuyor.

Kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. Cihazın kapağını kapatıp açtığımda ekranda tuşların lekesi oluşuyor. Yani ekran ve tuşlar temas ediyor.
    Sizde böyle bir problem var mı?
  • ParacelciuS P kullanıcısına yanıt
    Hocam bende o yok. Ama laptopu ilk aldığımda ekran ile klavye arasına koruyucu bir örtü koymuşlar, delik delik olan hani. Onun izi ekrana çıkmış. Normalde gözükmüyor ama eğik bir bakış açısıyla ve uygun bir ışık ortamında bakınca laptopun ekranı o örtünün desenini almış ve bezle de çıkmıyor maalesef.
  • almaya niyetlendim ama fiyatı çok yükselmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nfc yok. Hat takma yok. Normal hdmi girisi yok. Kalem yok.

5binlik pc yapiyosun bu ozelliklerden mahrum kaliyorsun. Sony 2013 yilinda cikardi boyle ozelliklerle ultrabook.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagleoneye -- 24 Eylül 2016; 15:03:33 >
  • YOGA 910 dün tanıtıldı
    Türkiye ye ne zaman gelir ve ne kadara satılır bilgisi olan var mı?
  • Bu bilgisayarın sanırım 2 çeşidi var 8 GB ram / 256 GB kapasite, 16 RAM / 500 GB kapasite.

16'lık olanı en uygun nasıl alabilirim şu an? Üstte belirtilen fiyatlara göre baya yüksek görünüyor. Alım satım işine mi girsek napsak?
    Yeni almış olanlar varsa paylaşabilir mi?
  • Arkadaslar Merhaba

Neden bu iki laptop arasinda bu kadar fiyat farki var hala cözemedim, aranizda yardimci olabilecek var mi?

Yoga 900 80mk00f8tx 4.945 TL

http://www.hepsiburada.com/lenovo-yoga-900-intel-core-i7-6500u-2-5ghz-3-1ghz-8gb-250gb-ssd-13-3-full-hd-silver-tasinabilir-bilgisayar-80mk00f8tx-p-BD601911

Yoga 900 80UE005VTX 2.650TL
    http://www.hepsiburada.com/lenovo-yoga-900-intel-core-i7-6560u-2-2ghz-3-2ghz-8gb-256gb-ssd-13-3-tasianbilir-bilgisayar-80ue005vtx-p-HBV0000012N1Y

Yardimci olursaniz cok sevinirim eger ki assagidakine o fiyat degerse alicam kullanim günlük olacak en fazla baslangic photoshopu ve baslangic video düzenlemeleri yapilacak.

Saygilar

Energyh

• energyh E kullanıcısına yanıt
    Yanlış girmişler hocam , şuan aralarında 50₺ var HB klasiği , alıştık artık

• quote:

Orijinalden alıntı: staroftheskies

YOGA 910 dün tanıtıldı
    Türkiye ye ne zaman gelir ve ne kadara satılır bilgisi olan var mı?

900den pahali olacak. Tahmin fiyat 6000 falan

• quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

Bu bilgisayarın sanırım 2 çeşidi var 8 GB ram / 256 GB kapasite, 16 RAM / 500 GB kapasite.

16'lık olanı en uygun nasıl alabilirim şu an? Üstte belirtilen fiyatlara göre baya yüksek görünüyor. Alım satım işine mi girsek napsak?
    Yeni almış olanlar varsa paylaşabilir mi?

16 500lugu turkiyede yok. Boyle cihazlar icin ise gerek yok. Oyun oynayamayacagin icin. Hic bir artisi getirmiyor kullanima ssd haric

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.