Şimdi Ara

Lenovo Yoga 900 Kullananlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
5.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün Teknosa'dan baktım fiyatına. 5000TL etiket koymuşlar turuncu kart ile 4500TL olur diyorlar. Bu fırsat kaçmazmış. Halbuki gerçek fiyatı 4500TL : )

Ayrıca Bimeks ve Teknosa'da sadece gümüş rengi var. Vatan'da henüz bilgisayar yok ama gelirse sadece gümüş olanı gelecekmiş dediler.
  • Ankara da mediamarkt ta var, sanki fiyat daha düşüktü. Ben aldığım da dolar 2.89 du

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merm M kullanıcısına yanıt
    Hocam bir yanlışlık olmasın. O baktığınız yoga pro 3 olabilir. İnternet sitelerinde de hiçbir yerde yok çünkü yoga 900.
  • Hepsi Burada'da var. 4.300 TL şuan.
  • mbs1905 kullanıcısına yanıt
    Hocam şuana dek elektronik alet konusunda mediamarkt ve Vatan bilgisayardan aldım hep, bir sıkıntı da yaşatmadılar. Onları bekliyorum. Biraz da takıntı meselesi. Teknosada da var mesela ama onlardan da almak istemiyorum.
  • uçanninja kullanıcısına yanıt
    Hepsi yanyana mediamarkt Kentpark mağazasında var hem yoga900 hem de yoga3 pro, hatta xps 13 infinity edge ve hp spectre 360 var. Almadan önce en az 5-6 kez inceledim. Hatta teşhirdeki yoga 900'ün kapağında kayma var kapatınca tam oturmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    İlginç hocam istanbul'da bulamadım ben. Başka yerlere de bakayım. Ama şuana dek baktığım yerlerde sadece gri rengi var. Turuncu rengi bu mağazalara gelmiyor sanırım, nereden bulunur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: merm

Hepsi yanyana mediamarkt Kentpark mağazasında var hem yoga900 hem de yoga3 pro, hatta xps 13 infinity edge ve hp spectre 360 var. Almadan önce en az 5-6 kez inceledim. Hatta teşhirdeki yoga 900'ün kapağında kayma var kapatınca tam oturmuyor.

Hp Spectre bence gereksiz pahalı. Dell XPS'te pahalı ancak onun ekranı çerçevesiz ve malzeme kalitesinden dolayı anlarım.
    Hocam bugün mediamarkt'a gittim. Ankara şubenizde varmış getirtebilir misiniz dedim. Sistemden baktı var gözüküyor. Telefon etti teşhir ürünüymüş. İstanbul'da Avrupa yakasında zaten yok Anadolu yakasını sordu oradakiler de teşhir ürünüymüş. Mayıs ayında da ürün siparişi yokmuş, lenovo'nun elinde yokmuş yoga 900. Çok ilginç.
  • O ben aldığım yere sizin için sorayım bakalım bulabilecekler mi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Teşekkür ederim hocam. Zahmet olmasın. Artık Teknosa'dan alacağım gibi duruyor. Orada da sadece gümüş rengi var.

Turuncu rengi olan tek yer istanbulbilişim. Üstelik fiyatı da 4.100 seviyesinde. Ama ne kadar güvenilirdir bilemiyorum.
  • Gümüş renkte çok güzel hocam. Pişman olmazsın.
  • Turuncu rengini 2 gün önce hepsiburada'dan aldım. Bilgisayardan da memnunum. Ancak bir sorum olacak. Bilgisayarı açma kapama düğmesinin yanında, "battery status indcator" ledi var ve bilgisayarı tamamen kapatınca da (uykuda değil) yanık duruyor ve sinyal veriyor. Sizinkinde de öyle mi? Yoksa bu bir arıza mı?
  • Bizim tedarikçi ile görüştüm 5 adet turuncu varmış elinde 1210.USD+KDV diyor yalnız Kredi Kartına komisyon alabilir,

Biz şirket olarak aldığımızdan Kredi Kartıyla bir işimiz olmuyor.
  • tibet2009 T kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de olmuyor kapatınca tamamen kapanıyor, led'de herhangi bir hareket olmuyor. Şarjdeyken sürekli beyaz yanıyor.
  • Kapalıyken bende de led kapalı bir ışık yanmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler. Demek ki arızalı. İade edeyim o zaman.
  • quote:

Bizim tedarikçi ile görüştüm 5 adet turuncu varmış elinde 1210.USD+KDV diyor yalnız Kredi Kartına komisyon alabilir,

Hocam teşekkür ederim. Dün İstanbul Bilişim'e turuncu rengini sipariş verdim. Yarına elime geçmiş olacak cihaz. 4100TL'ye mal oldu bu şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçanninja

quote:

Bizim tedarikçi ile görüştüm 5 adet turuncu varmış elinde 1210.USD+KDV diyor yalnız Kredi Kartına komisyon alabilir,

Hocam teşekkür ederim. Dün İstanbul Bilişim'e turuncu rengini sipariş verdim. Yarına elime geçmiş olacak cihaz. 4100TL'ye mal oldu bu şekilde.

Hocam,
    Hayırlı olsun. Güzel tercih bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbs1905

quote:

Orijinalden alıntı: uçanninja

quote:

Hocam,
    Hayırlı olsun. Güzel tercih bence.

Teşekkür ederim hocam. Cihaz gelsin deneyimlerimi paylaşacağım. Böylelikle İstanbul Bilişim hakkında da hep birlikte fikir sahibi olmuş olacağız :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.