Şimdi Ara

Lenovo Y570 çift ekran kartı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nvidia denetim masasından nvidianın kartını seçtim ama yinede intel gözüküyor ekran kartı olarak bunu nasıl değiştirebilirim?

Lenovo Y570 çift ekran kartı sorunu

• ekran kartı sürücüsünü güncellediniz mi? yapmadıysanız nvidia'nın sitesinden indirin bir de öyle yapın aynı işlemi
  • güncelleme yaptım bu alttaki mandaldan ışığı da yaktım hala böyle anlamadım en son güncelleştirdiğim link bu
    http://uk.download.nvidia.com/Windows/285.62/285.62-notebook-win7-winvista-64bit-international-whql.exe
  • aygıt yöneticisindede aynı kartmı gözüküyor normal şartlarda 2 si gözükmesi gerekir.ayarları doğru yaptığınızdan emimmisiniz 3d ayarlar kısmından harici kartı seçtiniz aynı yerde program ayarları kısmı var bir de orada kart seçeneği var onuda harici yapın bakalım ne olur.
  • Aygıt yöneticisinde nvidia 2. gözüküyor. Kart seçeneği kısmını göremedim.
  • çok ta önemli değil oyun oynadınızmı oyunlarda sorun veriyormu bu konuda vermiyorsa demekki görüyor.cpu-z programından da kaynaklı olabilir göstermiyor diye, görmese aygıt yöneticisinde gözükmez sadece intel olur.bilgisayar görüyor o yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 25 Ocak 2012; 0:58:02 >
  • sorun olmazsa tamam yardımın için teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.