Şimdi Ara

Lenovo Y50 Destek (Sorular,Sorunlar ve Çözümleri) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
541
Cevap
21
Favori
38.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran karti yuzunden kasma yapmaz 860m ultra da sorunsuz oynayabiliyorum bf cod serileri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • parlaklık ayarında belirttiğiniz işlemleri yaptım fakat olmadı yeniden başlattım yönetici olarak çalıştırdım yine olmadı :) bi yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem4242

i5 olan modelini aldım
    1)bende numlock aktif olunca açık olduğunu belli edecek şeklde ışık yanıyor fakat aynı şey capslk tuşunda geçerli değil haliyle bazen şifre falan yazarken büyük küçük karışıyor sizde bu yanıyormu
    2)cod advanved varfare yükledm oyunu daha başlangıç videosunda aşırı derecede kastı zar zor açtı ayarları nerdeyse en düşüğe aldım hala kasmalar var ram yetersiz geldi galiba i5 modelinde ram yükseltme yapıpta oyunu oynayan oldumu yani am yükseltince akıcı şekilde oynanıyormu acaba.
    cevaplar için şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar

Hocam bende i7 modeli var capslk acilinca sag altta ekranda uyari veriyor.Onun bir ayari vardi galiba.

• Merhaba y50 modelinden mevcut bende. Lenovo Settingsten wi-fi hotspot açabiliyoruz ve telefondan bağlanıyor ancak internet kullanılmıyo nedenini bilen cevaplarsa çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bomb4stic

Merhaba y50 modelinden mevcut bende. Lenovo Settingsten wi-fi hotspot açabiliyoruz ve telefondan bağlanıyor ancak internet kullanılmıyo nedenini bilen cevaplarsa çok sevinirim

Kapat aç düzelir
  • Arkadaslar y50 icin recovery dvd si talep eden oldumu hic ??

• iyi günler. Asphalt 8 gibi mobil bir oyun varsayılan olarak dahili hd 4600 işlemci ile çalışıyor ancak çok kasılma mevcut. Diğer uygulamalarda da kasılmalar mevcut. Dahili grafik kartı en yüksek hızda çalışmasına rağmen mobil oyunlarda böyle bir çakılma yaşaması neden olabilir? Daha önceki Asus K56CB cihazımda HD 4000 vardı Asphalt 8 FHD panelde hiç sıkıntı çıkartmadan çalışıyordu. Tüm driver ve yazılımlar güncel!
  • arkadaşlar bir kaçgün önce i5 modelini aldım rahatsız eden iki durum var birincisi kol saati saniye geçişi gibi bir çırtlama var ikincisi fan biraz sesli gibi sizde bu sorunları yaşayan varmı acil yardım yoksa geri iade etcem
  • Yaşadığım entegre ekran kartı sorunları son bios güncellemesi ile tamamen ortadan kalktı. Sorun yaşıyorsanız muhakkak güncelleyin driver güncellemesi ile bir yere varılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pahvs

arkadaşlar bir kaçgün önce i5 modelini aldım rahatsız eden iki durum var birincisi kol saati saniye geçişi gibi bir çırtlama var ikincisi fan biraz sesli gibi sizde bu sorunları yaşayan varmı acil yardım yoksa geri iade etcem

Fan sesini sadece fan temizleme yaptigimda duyuyorum.Bana ses gelmiyor

• Güncel Bios Driveri Konuya eklenmiştir.
  • İntel rapidi yukledigim halde oyunda ara ara donmalar yapmaya basladi

• Güzel konu olmuş, elinize sağlık.
  • Beyler i5 li modeli vatan computerden almayı düşünüyorum ve ram takviyesi yapıcam yalnız laptobu aldıktan sonra biz mi götürücez garantiye yoksa vatan kendisi mi halledicek ram takma olayını ve açılmışken bir de ssd takmak istiyorum ssd için içinden birşey sökmek gerekiyor mu ve ssd takdıktan sonra servis windowsu ssd üzerine alır mı

• merhabalar arkadaşlar herkese iyi forumlar. Bilgisayar alma arifesindeyim. Şu iki model arasında kaldım

1) tabikihttp://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-y50-70-core-i5-4200h-28ghz-4gb-500gbsshd-156-2gb-w8-notebook.html
    2) http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?urn=464795&kat=6454&lang=tr-TR#.VHu9zzGsVUU

ekran kartları aynı olan iki ürün. tasarım ve marka olarak gönlüm lenovo dan yana fakat i5 4200h işlemci beni korkutuyor zira diğer seçenekteki bilgisayarın işlemcisi i7 4710HQ . Sizce (i5 kullanıcıları) i5 işlemci yeterli midir? Oyun oynamak için alıyorum bilgisayarı cod, ascreed unty, bf4 gibi agır oyunlar oynamak niyetindeyim. işlemciden yana bi sıkıntım olur mu ? Eğer lenovoyu alırsam ram takviyesi yapacagımın bilgisini vereyim.

Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihhankorkmaz -- 1 Aralık 2014; 3:39:41 >

• lenovo settings pogramı silindi ve hiç bir yerde bulamıyorum setup yok yardmıcı olabilirmisinz ??
  • fatihhankorkmaz F kullanıcısına yanıt
    Bhsettiğiniz notebooklar arasında benim tercihim Monster Abra A5 olurdu. Sebei ise basitçe, 7200RPMlik harddisk olması. Ben i7 kullanıcısıyım ancak 5400RPM,7200RPM arasındaki gözle görünür farkı eski i5 bilgisayarımda yaşadım.
    Ayrıca lenovo teknik servisi hakkında bir fikrim olmamasına karşı, moster servisinin izleniminin çok iyi olduğunu söylemem gerekir. Bir kaç arkadaşımın bilgisayarında çıkan sorunları itinayla çözdüler ek olarak garanti süresi sonrasında oluşan hataları da ücretsiz tamirini gerçekleştirdiklerini biliyorum. Hatta bir arkadaşımın garanti süresi bittikten sonra yanan ekran kartını değiştirdiler.

Bu arada yorumumu lenovonun genelde kullandığı 5400RPM+8GB SSHD kullandığını varsayarak yapıyorum. Tam olarak bilgisayar üzerindeki sidk hakkında bir bilgim yok.
  • bende bu aletin i5 lisi var keske almasaydım oyunlarda kastı ram i yetersiz tık tık ses cıkarması da cabası üstüne birde servise verirseniz eger ram taksınlar diye büyük ihtimal ellerinde yok yurtdısından ram bekleyeceksiniz ben hala bekliyorum bakalım bu ilk ve son alısımdır lenovo laptopu yada sansıma bu modelde bana denk geldi ama sunu soyleyebilirim sırf teknik servisi yüzünden bile lenovo almam ders oldu bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zotomanje -- 4 Aralık 2014; 14:07:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihhankorkmaz

merhabalar arkadaşlar herkese iyi forumlar. Bilgisayar alma arifesindeyim. Şu iki model arasında kaldım

1) tabikihttp://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-y50-70-core-i5-4200h-28ghz-4gb-500gbsshd-156-2gb-w8-notebook.html
    2) http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?urn=464795&kat=6454&lang=tr-TR#.VHu9zzGsVUU

ekran kartları aynı olan iki ürün. tasarım ve marka olarak gönlüm lenovo dan yana fakat i5 4200h işlemci beni korkutuyor zira diğer seçenekteki bilgisayarın işlemcisi i7 4710HQ . Sizce (i5 kullanıcıları) i5 işlemci yeterli midir? Oyun oynamak için alıyorum bilgisayarı cod, ascreed unty, bf4 gibi agır oyunlar oynamak niyetindeyim. işlemciden yana bi sıkıntım olur mu ? Eğer lenovoyu alırsam ram takviyesi yapacagımın bilgisini vereyim.

Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

monster alacağına şunu al zaten aradaki ifyat farkını 16GB ve ve işletim sistemi kapatır.

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=9808

• Oyunlarda üçlü tuş kombinasyonlarında sorun yaşıyorum. Klavyenin hissiz olduğu kanısına varmıştım ki bazı tuşların üçlü kombinasyonu kabul etmediğini fark ettim. Örn: yukarı ok + sol ok + spacebar aynı anda çalışmıyor; yukarı ok + sol ok + aşağı ok aynı anda çalışmıyor. Bu örnekleri artırabilirim klavye ayarları, sürücü güncellemesi ve yapışkan tuşları kapatma gibi her yolu denedim. Lenovo Y50-70 alıp bu sorun ile karşılaşan var mı? Ya da sorun sadece ben de mi var?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.