Şimdi Ara

LENOVO VİBE Z2 PRO 'K920' -ANA KONU- (Yeni Yazışma, Geliyor..) (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.326
Cevap
33
Favori
91.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lenovo tr garantili ise güzel fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamirci çiraği kullanıcısına yanıt
    naptın hocam tr garantiliyi o fiyata baba oğluna vermez :)
  • Arkadaşlar avrupa versiyonu olan yani radyolu 3 adet Lenovo vibe z2 pro jelatini üzerinde stoklarladır.Fiyat nakit 1250 TL ,sanalpazar fiyatı 1320 TL dır.Kayıt işlemi alıcıya aittir.ime tamiri konusunda yardımcı olunur.
    Almak isteyenler p.m. atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim32 -- 4 Ağustos 2015; 17:39:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 adet satılmıştır. 2 adet stokta kalmıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim32

Arkadaşlar avrupa versiyonu olan yani radyolu 3 adet Lenovo vibe z2 pro stoklarladır.Fiyat nakit 1250 TL ,sanalpazar fiyatı 9 taksit 1320 TL dır.Almak isteyenler p.m. atabilir.

sanalpazar linki varmı ?
  • arkadaşlar lenova vibe z2 pro cihazımı pasaport kayıtlı note4 edge ile kafa kafaya takas yapayımmı görüşlerinizi almak istiyorum...
  • Uzun araştırmalarım sonrası z2 pro kullanıcıları arasına katıldım, 1600 tlye geldi, maxipuan iadesiyle :)
    Bugün kargoya verilecek, yarın elimde olur umarım, merakla bekliyorum. Lolipop'a güncellememi önerir misiniz, sorun yaşayanlar olmuş heralde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cakirsercan -- 4 Ağustos 2015; 16:51:06 >
  • Kitkatta kal daha kullanisli

• baba8555 B kullanıcısına yanıt
    Bence Lollipop daha kullanışlı. Antivirüs Programını hatırlatırım. Bir de zırt pırt gelen edge mesajlarını. Ayarlardan ne kadar kapatmaya çalışsan da bir türlü kesememiştik o mesajları. Ne zaman Lollipop'a terfi ettik ancak o zaman kurtulduk o mesajlardan ve Antivirüs programından. Bence Lollipop...
  • Antivirüs den titanium backup ile kurtulabilirsin yada robot explorer ile kafa yormaya gerek yok o kadar sizin sorun dediklerinizi biraz araştırarak aşabilirsiniz

• coksuz C kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var...vatandan alınma z2 Pro ile Samsung note 4 edge pasaport Kayıtlı kafa kafaya takas edeyim mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coksuz -- 4 Ağustos 2015; 19:08:19 >
  • Telefon 1 aydır tamir unuttum valla bizim telefonlarda spor uygulaması var mıydı spora başladım da ☺

• Samsung yurtdışı cihazlara 1 yıl garanti veriyor benim bildiğim 1 yılı geçmediyse alınabilir

• Sıfır jelatinli kutuda Avrupa versiyonu cihaz imei tamiri dahil 1200tl'ye satılıktır. PM ile ulaşabilirsiniz
  • Arkadaşlar avrupa versiyonu olan yani radyolu 3 adet Lenovo vibe z2 pro dan 2 adet satılmış ve stokda 1 adet kalmıştır.Fiyat 1200 TL dir.,sanalpazar fiyatı 1280 TL dır.Kayıt işlemi alıcıya aittir.ime tamiri konusunda yardımcı olunur.
    Almak isteyenler bana p.m. atabilir.

• telefonu kasıtlı olarak son 2 gün tamire aldılar. daha önce çok kişiye yapmışlar bunu araştırdığım kadarıyla apar topar doğru düzgün tamir etmeden geri veriyorlarmış. 4 aylık telefonun ses tuşu bozuldu üstüne basit bir ses tuşu için telefonu istanbula yolladılar üstüne 20 gün beklettiler, ben teslim almak istemiyorum telefonu değişim istiyıorum. aradım değişim yapamayız dediler ne önerirsiniz?
     LENOVO VİBE Z2 PRO 'K920' -ANA KONU- (Yeni Yazışma, Geliyor..)

• ZIKKIM Z kullanıcısına yanıt
    tamir edeildiyse su an yapılcak bişi yok hocam. elinde üç tane servis belgesi (aynı arızadan dolayı ise 3, farklı arızalar ise 4 belge) ve cihazın faturasıyla birlikte, tüketici hakları derneğine başvur. Değiştirilme değil, para iadesi iste dilekçende. (Senin daha çok işine gelir para iadesi diye düşünüyorum.) Onlar seni yönlendirir, ne yapman gerektiği konusunda. Para iadesi için karar çıkması biraz uzun sürebilir, tüketici hakem heyetinden ve paranın cebine girmesi biraz fazlaca takip gerektirebilir bu sekilde iade olabiliyor
  • murat_ozen0707 M kullanıcısına yanıt
    çok memnunum telefondan yana bir sıkıntım yok o yüzden sadece değişim yapsalar yeter
  • kargodan dolayı iki gün gecikmeli geldi telefonum. Telefonu çok beğendim, dayanıklı duruyor. özellikleri de iyi, kalite akıyor telefondan. doğru bi seçim yapmışım. hala almamış olanlara tavsiye ederim. lolipopa yükseltcem teli. tavsiyeleriniz için teşekkürler.
  • telefon ilk saatten gitti arkadaşlar, açılmıyor.

lolipopa güncelledim, ekran geldi açıldı sorun yoktu, bi gün güncelleme daha vardı, 42 MBlık onu indirdim, update now dedim telefon kapandı, lenovo ekranı geldi sonra da kapandı gitti, şuan hiç bi türlü açılmıyor.

şimdi ne yapmam lazım, garantiye mi vermem lazım, ürünü iade edebilir miyim?

telefonu gittigidiyordan bi satıcıdan aldım, ürünü de onaylamış bulundum.

iade hakkım var mıdır?

yoksa garantiye mi gitmesi lazım?
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.