Şimdi Ara

★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★ (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.613
Cevap
54
Favori
213.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon açılmıyor ve hiç tepki vermiyor hocam nasıl recovery moda alacağım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefona uygun miui rom var mı ? Varsa link atarsanız çok iyi olur.

• arkadaşlar benım telde ısınma problemi olmaya başladı,o da kasma yapıyor.1 senedir boyle bır problem yoktu yeni başladı ne yapmam lazım ne dersiniz?
  • superhead kullanıcısına yanıt
    hocam bir yerde okumuştum bu telefonun bir serisinde uyku modunda işlemcinin uyutulamaması gibi bir problem vardı muhtemelen sana o seriden bir telefon denk geldi
    ben geçen sene almadan öne baya araştırmıştım ama bir çözüm yoktu o zamandan beri bakmadım umarım bir çare bulan olmuştur
    ha eğer cihaz yurtiçinden alınma ise garantiye gönder hatta çift tıklama sorununu da yaz ekran değişimi de olur muhtemelen
  • quote:

Orijinalden alıntı: hogokce

hocam bir yerde okumuştum bu telefonun bir serisinde uyku modunda işlemcinin uyutulamaması gibi bir problem vardı muhtemelen sana o seriden bir telefon denk geldi
    ben geçen sene almadan öne baya araştırmıştım ama bir çözüm yoktu o zamandan beri bakmadım umarım bir çare bulan olmuştur
    ha eğer cihaz yurtiçinden alınma ise garantiye gönder hatta çift tıklama sorununu da yaz ekran değişimi de olur muhtemelen

Aynen hocam telefon uykuda bile sanki çalışıyormuş gibi şarj harcyor ve işlemciler uyumuyor diğer yönlerden çok memnunum ama yinede garant sonlarına doğru göndereyim bari. siz ne zaman aldınız? ben geçen sene 10 ağustos gibi hepsiburadadan satın almıştım turkcell romlu olarak geldi. sonradan 5.0 döndürdüm.
  • superhead kullanıcısına yanıt
    Bende 2015 temmuzda almıştım mart ayında bi servise gitti ama memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: sNaP_21

arkadaşlar benım telde ısınma problemi olmaya başladı,o da kasma yapıyor.1 senedir boyle bır problem yoktu yeni başladı ne yapmam lazım ne dersiniz?

Yardımcı olababilecek biri yok mu arkadaşlar?
  • Bugün itibariyle devamli kullandığım ziraat mobil cihazınızla uyumlu değil dedi güncellemesiz android 5.0 da kaldığı için sanırım düzeltme gibi bir imkan var mi

• krmzsmsklr K kullanıcısına yanıt
    Ayarlar--Uygulamalar-----Tüm uygulamalardan GOOGLE PLAY HİZMETLERİNİ bul tıkla ordan alanı yöneti aç sonra tüm verileri temizle de...sonrada google playden ziraat i güncelle çıkacak sorun kalmayacak
  • Arkadaşlar cihazı tavsiye eder misiniz ve kamerası nasıl
  • Arkadaşlar bu telefonu kayıtsız alsam Imei atma yöntemleri var mı?
  • Lenovo Vibe x 2
    1 yıllık telefon
    3 defa servise gitti
    Toplam 103 gün
    Ekran çift basıyor dedim 40 gün sonra format atıp gönderdiler, geri gönderdim ekranı değiştirdiler.
    Tel çekmiyor diye gönderdim format atıp yine göndermişler. 35 gün. Şimdi yine göndereceğim. Artık ne yaparlar bilmiyorum. Tel çekmiyor diye 2 ay Turkcell ile kavga ettim. Meğer tel cekmiyormus. Navigasyon GPS e bağlanmaz tel çekmez
    Almayın kardeşim Lenovo nin telefonunu evin kapısından sokmayın

• ORJİNAL LENOVO VİBE X2 JBL EXTENSİON HOPARLÖR ümü satıyorum ilgilenenler Pm atabilirler

Aldıgımdan beri 3 kez kullandım toplamda 5 saat çalışmadı ihtiyaç olmadığından dolayı satıyorum...

FİYAT: 50 TL dir

★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★
     ★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: mmmeus

Lenovo Vibe x 2
    1 yıllık telefon
    3 defa servise gitti
    Toplam 103 gün
    Ekran çift basıyor dedim 40 gün sonra format atıp gönderdiler, geri gönderdim ekranı değiştirdiler.
    Tel çekmiyor diye gönderdim format atıp yine göndermişler. 35 gün. Şimdi yine göndereceğim. Artık ne yaparlar bilmiyorum. Tel çekmiyor diye 2 ay Turkcell ile kavga ettim. Meğer tel cekmiyormus. Navigasyon GPS e bağlanmaz tel çekmez
    Almayın kardeşim Lenovo nin telefonunu evin kapısından sokmayın

+1

• Arkadaşlar hattım Turkcell, 4.5g için kayıt oldum ve uyumlu hattımı da aldım. Fakat gelen mesajda telefonumun 4.5g' ye uyumlu olmadığı yazıyor. Oysa ki telefon uyumlu bildiğiniz gibi. Ayarlardan da otomatik seçeneği seçili. Ne yapmak gerekiyor 4.5g hızında bağlanabilmek için?
  • Sizce bu telefon hala alınır mı? Yoksa başka bir telefon markası modeli önerir misiniz? İki gün içinde yeni telefon alacağım
    https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-lenovo-vibe-x2-cok-temiz-garantili-carsi-iletisimden-316196765/detay
  • Samet15_96 S kullanıcısına yanıt
    Fazla paran yoksa o fiyata hatta pazarlıkla daha ucuzada alabilirsin sanırım,500 tl gibi bir fiyata 15 ay garantisi olan telefonu alacaksın...fiyat performans açısından o paraya çok iyi bir cihaz tabi daha fazlada veririm diyorsan başka telefonlar da düşünebilirisn...
  • staggest S kullanıcısına yanıt
    Dostum tavsiyen için teşekkür ederim birkaç gün önce bir tanıdığın 2.el aldığı telefonun çalıntı çıkmasından dolayı başı derde girdi bu yüzden bende sıfır almaya karar verdim şuan aklımda henüz bir marka model yok.bugün gün içinde teknosa mağazalarında inceleme yapacağım
  • Beyler telefonun orjinal yani stock gelen kitkat sürümü hangisi? lolipopa çevirince şarj sürem bayağı düştü sonra kitkat s130 ve sonrasında s129 yükledim ama düzelmedi. hangisiydi ilk gelen sürümü ?
  • Aldığımda lollipop güncellemesi yapmıştım şimdi 1 haftadır gps bağlanmıyor diye kitkata geri döndüm gene gps çalışmıyor gerçi ama kitkat ne kadar da güzelmiş bu telefonda. Geçen günlere üzüldüm şimdi.
    Gps için bi çözüm var mı bildiğiniz?

• 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.