Şimdi Ara

Lenovo Vibe Shot z90-7 (12.08.2016) Tam türkçe rom / türkiye moduna geçiş / unbrick / imei / root (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
11
Favori
19.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cihazımda orjinal recovery mevcut anlattığınız adımları dikkatle uyguluyorum; ya en başta veya %40 larda hata veriyor.
    qsb denemedim bu bölümden yükleyebileceğim güncel türkçe rom tavsiyeniz olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanks

cihazımda orjinal recovery mevcut anlattığınız adımları dikkatle uyguluyorum; ya en başta veya %40 larda hata veriyor.
    qsb denemedim bu bölümden yükleyebileceğim güncel türkçe rom tavsiyeniz olur mu?

Bunu dene birde...https://drive.google.com/uc?id=0B-0z38I_H4CfVDZWanFaZENTcms&export=download

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • qsb menüsünden mi yükleniyor
  • ''Unmount filesystem filed, skip sduptade'' hatası alıyorum bunda da problem nerede olabilir
  • Yurtdışından z2 pro getirtecektim ama bulamamışlar. Yerine bu telefonu tavsiye eder misiniz? Lenovo Z2 pro ile vibe shot z90-7'yi kiyaslarsak ne söyleyebiliriz? Bugün hemen karar vermem gerekiyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Facebook sayfası paylasmış Çok az kaldı... ‪#‎VIBEShot‬

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genesis1 -- 27 Ağustos 2015; 17:44:48 >
  • Yurtdışından Lenovo VibeShot z90-3 modelini satın aldık 30.09.2015 tarihinde pasaporta imeisini işlettik.Cihaz herşeyi çalışıyor,sim kartı da algılıyor fakat şebeke vermiyor BTK'ya sorduğumuzda bizle alakalı bir sorun yok telefon kayıtlı diyor.Bu telefona napabiliriz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackstoff

Yurtdışından Lenovo VibeShot z90-3 modelini satın aldık 30.09.2015 tarihinde pasaporta imeisini işlettik.Cihaz herşeyi çalışıyor,sim kartı da algılıyor fakat şebeke vermiyor BTK'ya sorduğumuzda bizle alakalı bir sorun yok telefon kayıtlı diyor.Bu telefona napabiliriz ?

Şebeke 2g yi destekler sizin tel şebeke modlarını değiştirmeyi denedinizmi üzerindeki rom nedir

• beatles33 B kullanıcısına yanıt
    Şebeke modları kilitli gibi değişmiyor hiç bir şekilde rom ise z90a40_s208_150714_ROW
  • Root konusunda bir gelişme var mı arkadaşlar? Bir de gereksiz bir ağırlık var arayüzde. Anlık aksamalar oluyor ve bunun olması icin hiç bir neden yok. Çok daha kötü sisteme sahip telefonda kasmayan htc blinkfeed launcher bu cihazda kasiyor. Sizde durumlar nedir?

• DRVERI TANITAMADIM Bırde “QPST Configuration.exe” açılmıyor onun yerne QFIL DYE BIR RORAM VAR YARDIMCI OLABLECEK VAR ÖI
  • Değerli ustalar vibe shot un radiosunu nasıl aktif edebiliriz...şimdiden tşklr

• muratai kullanıcısına yanıt
    Flickr'da paylaştım hocam buyrun:

https://flic.kr/s/aHsknh4pMM
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre.altan

Flickr'da paylaştım hocam buyrun:

https://flic.kr/s/aHsknh4pMM

Yok artık? Bu kadar iyi mi vibe shot?
    Beklentilerimin en az 2 katı iyi. Demek fiyatı ondan öyle yüksek.
  • muratai kullanıcısına yanıt
    Yani ben öyle çok fazla iyi telefon kullanmadım ama şöyle söyleyeyim, Meizu MX5'i de ben çok beğeniyorum kardeşimde var ve kamera olarak onunla yarışıyor hatta bazı durumlarda geçtiğini de söyleyebilirim. Bir de pro modunu iyi kullanan arkadaşlar eminim çok daha iyi sonuçlar elde edecektir, o fotolar arasında pro modunda çektiğim de var ama iso ayarlarıyla falan çok oynamadım. Zaten auto modda smart çekim gerçekten beklentilerimi fazlasıyla karşılıyor. Çok iyi direktifler veriyor, %75 uzaksın, 5 derece daha sola yatır gibi
  • Arkadaşlar vibe shotta radio uygulamasını nasıl aktif ediyoruz, birde avea mobil hattına bir türlü bağlanamadım, avea çağırı merkezi aracılığılada ayarları yaptım yine olumsuz.Wifi ile modeme bağlanıyor. Mobil işi sıkıntı ne olabilir..Yardımlarınız için şimdiden tşk.ler...

• quote:

Orijinalden alıntı: -1907fb-

Panik yapma. Çözeriz.
    Bana telefonunu yolla özelden

bende de aynı problem var. nasıl çözdünüz acaba?
  • yimust kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Dosya gezgini ile system\app klasörü altında fmradio apk var onu çalıştır.

Mobildata problemi bendede oldu. Cozumu yok ben fabrika ayarlarına dönerek cozdum.

• ysuleymany kullanıcısına yanıt
    çift tıklarayak ekranı açıp kapama var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: excalibur

Merhaba

Dosya gezgini ile system\app klasörü altında fmradio apk var onu çalıştır.

Mobildata problemi bendede oldu. Cozumu yok ben fabrika ayarlarına dönerek cozdum.

dostum eyvallah hallettim tşk.ederim...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.