Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.178
Cevap
119
Favori
469.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Murat 190706

Abicim kırılmaz cam yapıştırması basit ama sen yinede telefoncuya yapistirt bence normalde bakarken ben bile evde yapistirirdim dedim kendi kendime :)

Şimdiye kadar aldığım hiçbir temperli camı başkasına yapıştırtmadım, çevremdekileri de başkasına yapıştırtmadım :) Sanırım Çin'den gelen camlar defolu. Bunu anlamaya çalışıyordum ;) Eyvallah Murat, sağolasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler yukarıda bı arkadaş bahsettmiş telefonda bazen biyere girmek isteyince ekran tamamen siyah oluyo.. sonra çıkılmak istendiğinde.. "...... cevap vermiyor, kapatılsın mı ?" şeklinde soru çıkıyor evet diyosunuz kapanıyo ama bu telefonu yeniden başlatana kadar arada olabiliyo. Bu sorunu herkes yaşıyor mu bunu sormak istiyorum ?

2. olay bende hala yukarıdan tek elle çekince menü inmiyo hala ya çift hamle yada çift parmak gerekiyo ve bu durum bence can sıkıcı...
  • Tek hamlede menüyü indirmek için üst bardan aşağı doğru fazla çekmeyin çok az çekin. Daha önce soruldu, daha önce defalarca cevap verildi hocam. Programdan atma, donma, siyah ekran gibi bir sorunla karşılaşmadım. Güncellemeleri yapıp telefonu sıfırlamayı deneyebilirsiniz.
  • Darkchild kullanıcısına yanıt
    Guncelmeyle düzeldi tek hamlede iniyo dediler bendede inmiyo

• Rawden kullanıcısına yanıt
    Bunları anlattık bunları kanti kintoyla anlattık ağırlıkla anlattık biberonla anlattık esofmanli şevket hoca gibi oldu :)

• MikaHakkinen kullanıcısına yanıt
    Rica edr

• :) Bu arada güncellemeyle ilgisi yok ilk aldığıdman beri tek hamlede iniyor bende. Yukarıdan aşağıya doğru uzunca çekmek yerine çok çok az çekerseniz ayarlar geliyor. Başka bir lenovo telefonum var onda da öyle.
  • earth. E kullanıcısına yanıt
    hocam teşekkürler, hakikaten çalışıyor, tavsiye edilir.
  • Tesekkur ne icin anlamadim

• Rawden kullanıcısına yanıt
    Bi arkadas söyledi de yeni guncellemeyle geldi diye o bakımdan sormustum bu arada benim gzume bi değişiklik gelmedi bu güncelleme de ?

• Sd kart kullanan var mi 64luk kart aldim bugun ama neyin nereye kaydolacagini nerden seciliyor bulamadim. depolama ayarinda on tanimli olarak sdyi sectim simdi her sey karta mi kaydolacak sadece?

• Darkchild kullanıcısına yanıt
    Bende de tek çekme ile inmiyor ama sanırım bende nova yüklü olduğu
    için

Ayrıca güncellemeden önce açık uygulamalar arasında geçiş yaparsam bazen siyah ekran geliyordu. Artık gelmiyor. 2g de mobil internet bazen açılmıyordu o da düzelmiş sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncay altuntoprak -- 9 Ocak 2016; 12:56:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • microusb to usb aparatıyla flash bellek bağladığımda bellek hasarlı yazıyor 2 farklı bellek denedim ikisinde de aynısı oldu. flashbellek bağlamayı deneyen oldu mu?
    Ben OTG ile sorunsuz olarak kullanıyorum.

• dosya sistemini fat32 yapınca oldu bende de. ntfs sistemini görmüyor sanırım. sende de öyle mi
  • arkadaşlar galeri içinden albüm oluşturamıyorum. Bunun olmaması iyi olmamış Google fotoğrafları da kullanmıyorum devre dışı bıraktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: swerty111

Arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum bin lira nakitim var, bazı arkadaşlar kampanyalardan falan o fiyata almış sanırsam benim o konularda hiçbir fikrim yok bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirebilirse sevinirim. Ben netten araştırdımda pek bulamadım.

Artı olarak 5800 kullanıcısıym 8 yıldır bizim emektarı kullandım. Artık batarya sorunu nedeniyle ömrünü nerdeyse tamamlamış durumda. Ben de bu telefonu almaya karar kıldım. Soru şu ki ben ömürlük kullanmak istiyorum ve telefonla pek uğraşmam sosyal medya ve arama dışında pek kullanam. Bu telefon bana 8 yıl gitmez tabi de en azından 4-5 yıl gidebilir mi sizce? Son olarak kamerası ve bazı yazılımsal donmalar mevcutmuş sanırım 5800dan bu telefona geçen birisi için çok bir negatif özelliği olmaz herhalde.

eğer gerçekten hiç zorlanmadan 8 yıl 5800 kullanabildiyseniz, bu veya muadil herhangi bir telefonu rahatlıkla 20 sene kullanabilirsiniz. alın derim.

• Arkadaşlar su lenovo ya mesaj atsakta titreşimi arttirsalar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Valla ben hiçbir işlem yapmadım. Direkt OTG ile usb bağladım ve kullandım hocam.

• N11 üzerinden indirim kuponu ve banka kampanyası ile 970 tl ye mal edip aranıza katıldım. Ama sim kartım eski büyük kart olduğu için sadece simsiz denedim. Gerçekten fotoğraf çekim kalitesini beğenmedim. Ayrıca eski s2 telefonumdan sonra oldukça büyük ve ağır geldi. Umarım kolay alışır ve rahat kullanırım
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.