Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
16.178
Cevap
119
Favori
469.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istek6 İ kullanıcısına yanıt
    Google'ın kendi SMS uygulaması. Play Store'da Messenger diye aratınca çıkıyor. Daha şık bir uygulama bence
    Şu konudaki bütün mesajları okudum, senin de tüm mesajlarını okudum, neden bilmiyorum ama sana çok gıcık oldum. yazış stilin midir, ölümüne bu telefonu savunuşun mudur, ssleri full ekran göndermen midir nedir sebep anlayamadım ama seni hiç sevmiyorum abi kusura bakma.
  • earth. E kullanıcısına yanıt
    bir arkadaş almıştı 1 günde ulaşmıştı bende oradan alıcam alırsam
  • Bu da benim 3g acikken aldigim sure. Ekran suresi gayet tatminkar 2 gub sarj etmedim teli [simage]
    http://i.hizliresim.com/MLgZ6g.jpg[/simage]

• jipaniiz kullanıcısına yanıt
    Okadar sıkıntı varsa 0532 280 37 68 ara paşam ayrıca ekran surelerini paylaşıyorum telefonu tercih ediyorum elimden geldiği kadar yardımcı olmaya ççalışıyorum takildigim yerde bende danışıyorum sen sevmissin sevmemissin gıcık kapmissin kapmamissin açıkçası hiçte umrumda deil istemiyorsan okuma yazılarımi zorlami oku diyorum!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: jacktheblack

Bu da benim 3g acikken aldigim sure. Ekran suresi gayet tatminkar 2 gub sarj etmedim teli [simage]
    http://i.hizliresim.com/MLgZ6g.jpg[/simage]

Çok.güzelmis ama rekor bende sanırım :)

yeni yazıyorsun sadece bir kaç defa bakmakla gıcık oluyorsun ve bunu sanki zorundaymışın gibi dile getiriyorsun ben yorumlarda fanatiklik falanda görmedim değerlendirmeler yapıyoruz burada fiyata göre kullanıcıya göre
  • Eyvallah başkan

• youxell35 kullanıcısına yanıt
    Acele etme.istersen n11 kampanya olur bende ordqn aldım 24 saat olmadan elime geldi

• Herkes kendi fikirlerini belirtiyor, burası bir forum herkes istediğini yazar. Kimsenin babasının malı değil sonuçta. Görmek istemediğiniz kişileri bloklarsınız, mesajlarını da görmezsiniz. Bu kadar basit. İyice konu dışına çevirdiniz telefon başlığını. Benden size tavsiye, gerçek hayatta tanımadığınız kişiler hakkında atıp tutmayın.
  • Aynen, ben kullanımı daha rahat diye exdialer kullanıyorum. Tamam tema güzel de insan kırmızı yapar ya bu renk nedir böyle..

• Arkadaşlar ben bu telefonu ve p70 modelini media markt ta incelem fırsatı buldum. p70 i tasarım olarak beğenmiyordum bunu görünce çok beğendim. Elime aldım metal kasa falan harika duruyor. Başladım kurcalama ya ve ekran parlaklığı az geldi biraz açim dedim ve baktım ayarlar sonda. P70 le yan yana koydum bariz ekran parlaklığında fark var . Doğal olarak almaktan vazgeçtim. Fakat internette ekran parlaklığı ile ilgili bir bilgi bulamadım. Kullanan arkadaşlar maksimum parlaklıkta başka telefonlarla karşılaştırma imkanı buldularsa sonuçları paylaşabilirlermi ? Belkide mediamark taki telefonda sorun vardır diye düşünmeye başladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadiyu

Arkadaşlar ben bu telefonu ve p70 modelini media markt ta incelem fırsatı buldum. p70 i tasarım olarak beğenmiyordum bunu görünce çok beğendim. Elime aldım metal kasa falan harika duruyor. Başladım kurcalama ya ve ekran parlaklığı az geldi biraz açim dedim ve baktım ayarlar sonda. P70 le yan yana koydum bariz ekran parlaklığında fark var . Doğal olarak almaktan vazgeçtim. Fakat internette ekran parlaklığı ile ilgili bir bilgi bulamadım. Kullanan arkadaşlar maksimum parlaklıkta başka telefonlarla karşılaştırma imkanı buldularsa sonuçları paylaşabilirlermi ? Belkide mediamark taki telefonda sorun vardır diye düşünmeye başladım.

Ayarlardan super parlak ekran modu var.ve google playdaki uygulamalardan ekran parlakligini isiga gore ayarliyabiliyosun...banada ekran parlakligi dusuk gelmisti inceledigimde.super parlak moduda cok yuksek geldi.simdi o uygulamayla rahatca ayarliyorum.ikide bi ayarlara girmene gerek kalmiyo.

Arkadaşın biri üstte K920 daha iyi demiş sen sanki P1'i babanın fabrikası üretiyormuşcsına savunmuşsun sayfalarca, üstelik adamı kovmuşsun sayfadan "git K920 sayfasına" diye. Senin ne haddine be? Adam karşılaştırmış işte iki telefonu ve K920 daha iyi bana göre demiş sen kimsin ki kovuyorsun onu buradan? Kimlerle uğraşıyoruz arkadaş tiplere bak ya, bir telefon alalım yorumları okuyalım diyoruz sayfalarca fotoğraf yüklemiş foruma, şunla bunla kavga etmiş benim telefonum daha güzel diye, aynı fotoğrafı 8 kere yüklemiş 10.30 saat ekran süresi aldı diye. Madem yardımcı olmaya çalışıyorsun zaten gelen herkes ekran süresi atıyor, anladık kardeşim telefonun bataryası iyi de, başka sorunu var mı bir iyice inceleyin 3-5 açığını, artısını bulun yazın bakın şu sorun var veya şunu yapın daha güzel oluyor diye. La havle ve la kuvvete.

• biraz büyükçe ama güzel ürün. o değil de aliexpress'te telefon 275 dolara satılıyor içim acıdı görünce. doların 1.5 lira olduğu dönemde olsak şimdi 500 tl'ye alıyorduk telefonu peh.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi earth. -- 4 Ocak 2016; 4:34:17 >
    Kardeşim sen adminmisin, olayları bilmeden yorum.yapma tek.diyeceğim gormek istemiyorsan engelle

• Arkadaşlar gece açık bırakıyorum önceden %1 gidiyordu şimdi %5-6 şarjı yiyor sizce ne olabilir kullanırken bu kadar yemiyo anlayamadım

• jumaro1980 kullanıcısına yanıt
    Ben bi turlu randıman alamadım tam randıman aldım dedim baktım şarj çok yiyo kaldirdim

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.