Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.179
Cevap
119
Favori
469.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen yazınca denedim. Bende de öyle. Daha önceki konularda bu durumdan bahsedilmişti.
  • Evet cok ilginc. Sesi cok boğuyor tek hoparlör olması son seste. Belki vardır aktif etme yolu dicem ama sanırım iki çıkış değil. Soldaki mikrofon yüksek ihtimal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu şarj yüzde 8'deyken kapanma olayı yüzde 12 oldu şimdi de baya can sıkıyor. Servislik bir durum mudur sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökaydinho

Altta iki hoparlör çıkışı var ama sadece birinden ses geliyor. Sizlerde de böyle mi acaba?

evet, doğruymuş..

sağdaki ses veriyor.. soldaki ses yok.. mikrofon olabilirmi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezbiderli -- 5 Ocak 2016; 13:13:42 >
  • pharmaklas P kullanıcısına yanıt
    http://www.mobilcadde.com/aksesuarlar/lenovo-vibe-p1-aksesuarlari

yeterli sayıda kılıf + ekran koruyucu var..
  • ezbiderli kullanıcısına yanıt
    Maalesef fiyatları aşırı pahalı. Henüz cihaz yeni olduğu için sanırım. Bi müddet sonra düşer fiyatları muhakkak. Ben gerçi yurtdışından alıyorum hep. Geçen 2 kırılmaz ekran koruyucu ile 1 kılıf siparişi verdim. Toplam 16 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezbiderli

http://www.mobilcadde.com/aksesuarlar/lenovo-vibe-p1-aksesuarlari

yeterli sayıda kılıf + ekran koruyucu var..

Şeffaf silikon kılıf göremedim.Nerede bulabilirim?

• ATTN kullanıcısına yanıt
    Valla bende şeffaf kılıf istiyordum gittigidiyorda bulduk ama onda stokta yok dediler bi şeffaf kılıf bulamadım gitti nasıl iştir

• hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    Valla çok II almissjniz sipariş vermeyi bilsem bende verirdim ama beklemekte com zor

• Scipio12 S kullanıcısına yanıt
    Kesin servislik durum benimki %2 de kapaniyo ve o % 2 yle 45 dakika ekran suresi veriyo

• ezbiderli kullanıcısına yanıt
    Kardeşim iki hoporlor çalışmaz bu streo deil yanlışın var tek hoporlorden ses gelir

• Bu arada ben istek6 diğer hesabı banlandirdik yeni hesap şimdilik bu ilk önce 8 gün du sonra 29 güne çıkardılar bende anlamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat 190706

Bu arada ben istek6 diğer hesabı banlandirdik yeni hesap şimdilik bu ilk önce 8 gün du sonra 29 güne çıkardılar bende anlamadim

Evet 8 gündü sonra 1 ay oldu. Dedim kesin bu adminlere sövdü cezası arttı :D

yurtdışı siparişi için evet beklemek zor ama ben alıştım. 20 güne geliyor zaten. o sırada kendi ekran koruyucusu ve kapağı ile idare ederim zaten :)
  • istek6 İ kullanıcısına yanıt
    Ben gece yatarken soldaki tustan 3310 moduna aliyorum %1 gidiyor 7 saatte.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    Yokya sovmedim aradım bugün 3 tane küfür bitane hakaret mesajı m varmış başka yorumda birine sovmustum ondanmis bende anlamadim

• azawarai A kullanıcısına yanıt
    Onu cozdum arka planda çalışan uygulama.varmış onları kapatan bi uygulama buldum benimkide 8 saatte %1 yemeye basladi

• Telefonu alalı daha 3 hafta anca oldu. Servislik bir durum olması çok saçma.
  • Anlattigin durum normal deil kutudan acilan telefon bile servislik oluyor bizim basimkza geldi %12 deyken kapanması cok anormal

• Arkadaslar telefonunuzun aniden kapanmasi sarj yaparken telefonunuza gelen elektrigin voltajinin duzensiz olmasindandir..elektrik voltajini duzenleyin yada voltaj ayari yapan kaliteli bir priz alin...

• Scipio12 S kullanıcısına yanıt
    LENOVO VİBE P1-P1 PRO  ANAKONU

Batarya ayarlariyla karşılaştırın bakalım aynimi degerler

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.