Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (735. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.178
Cevap
119
Favori
469.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 733734735736737
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yakert

Sadece rom da atabilirsin lolipop atabilirsin yukleme esnasinda birsey olursa garanti disina cikmiyor cunki yuklediginiz uygulama stock rom oldugu icin garanti disina cikmaz.

MMye alıştığım için sanmıyorum hocam lpyi yüklicemi tekrardan temiz kurulumla stock denicem bakalım.
  • P1 de volte varmi?kullanan bilgisi olan?Bende her aramada 3g ye dusuyor..varsa nasil aktif ederiz?
  • bu telefonu almadan once nette cok arastirmistim yorumlari bende bu telefonu almak isteyen olur diye paylaşmak istiyorum. eşimde vipe p1 pro gold var 2 aydır kullanıyoruz. 1300 TL almıştık.nazar değmesin cidden çok güzel telefon pil ömrü çok iyi donma vs kesinlikle yok fiyat performans açısından kesinlikle onerebilecegim bir telefon.3 gün rahat çıkarıyor telefon gold modeli özellikle çok karizmatik bir hava katıyor. kutudan hediye fiber şeffaf arka kapak koruyucuda çıkıyor. korkmadan alın derim pişman olmazsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volte yok. Forumunda çok istendi kasımda gelecek dendi ama ses seda yok.

Kaynak:https://forums.lenovo.com/t5/P-Series-Smartphones/VoLTE-in-Vibe-P1/td-p/3285838

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar ;

Öğlen vakti @musanpa saolsun çok yardımcı oldu özellikleri ve kalitesi için fikirlerini belirtti.

Telefonu Vatan Bilgisayar'dan aldım. Gerçekten çok iyi izlenimler bıraktı bende, Şarj, Alarm ekran kalitesi olarak çok iyi göründü gözüme ek özellikleri çok iyi geldi özel ekran ayarı alarmın tel kapalıyken bile kendiliğinden açılıp çalması , foto kalitesi konusunda olumsuz yorumlar yapılmış ama gayet güzel çekiyor.

Öğlenden beri 2 kere şarja koydum son 1 saat önce %100 şarj ile tekrar kurcalamaya başladım telefonu sürekli program indirdim eski telefonumda mevcut olanları vs... bir türlü düşmüyor şarj

Yarın ofisten takip edeceğim konuyu tekrar kılıf ve ekran koruyucu için tavsiyelere bakacağım.

bu arada hepsiburada ya güvenemedim o yüzden vatandan aldım maalesef fiyat şişik biraz 1499 TL .

• kardeşim bitane vibe p1 pro aldım ama mesaj gelince ekran ışığı yanmıyor bildirim ışığı var ama ekran ışığı gelmiyor sorn ne acaba ?
  • %17 sorununu yaşayan kaç kişi var yahu ?

NoT : Lenovo p1 ekran koruyucu ve kılıf , P1 Pro içinde aynı boyutlarda mı ? Yani p1 adı altında satılan kılıf ve ekran koruyucuları p1 pro da rahatlıkla kullanabilir miyiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AYLAVYU -- 18 Aralık 2016; 23:45:17 >
  • kaç saat ekran süresi gidiyor beyler.

Benim 9-10 saati buluyor vallah 5-6 ay oldu güzel telefon fp ürünü.
  • atiderler A kullanıcısına yanıt
    Sanirim ios tan gectiniz androidte .msj veya bildirim gelince ekran acilip bildirimi gostermez androidte . Onun icin marketten Glimpse Notifications indirip kurun bildirim geldiginde ekran acilip bildirimi gosterecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: AYLAVYU

%17 sorununu yaşayan kaç kişi var yahu ?

NoT : Lenovo p1 ekran koruyucu ve kılıf , P1 Pro içinde aynı boyutlarda mı ? Yani p1 adı altında satılan kılıf ve ekran koruyucuları p1 pro da rahatlıkla kullanabilir miyiz ?

P1 pro ile p1'in kasa birebir aymi hatta ve hatta donanim olarak bile fark yok desem yeridir... Esimde p1 bende p1 pro var ikisi de yurtdisi ikisine de ayni romu kurdum (p1a42) masallah hatasiz catir catir calisiyorlar.. ozet olarak p1 kilifi ve ekran koruyucusunu rahatlikla alabilirsin...

• wanted007 W kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bugün sipariş vereceğim zira kutu içeriğinden çıkan ekran koruyucu ince ve çok hava lekesi bırakıyor.
  • * Ayarlar - Özellik Ayarları - Ekranı açma kapama için 2 kez dokunun özelliği ;

aktif olmasına rağmen Lg telefonlarda ki gibi ekrana iki kez dokunduğumda ekran kapanmıyor ve ya aynı şekilde iki kere dokunduğumda açılmıyor.
  • AYLAVYU kullanıcısına yanıt
    benımkı acılıyor ama kapanma yapmıyor.
  • Arkadaşlar cihazı ayın 12 sinde servise gönderdim. Maşallah hala ellerini sürmemiş.arkadaşlar. Kaç günde yapacaklar diye düşünürken. Bir de cihazı tablet olarak girilmiş sisteme imeil numarasıda farklı bunun için itirazda bulundum. Dönecekler bana ama aksi bir durum olur mu diye baya endişeliyim. Yani servis sıkıntılı gibi geldi.
  • telefonu alalı neredeyse 2-2.5 hafta falan oldu,telefonun şarjını sonuna kadar kullanıp şarj etme taraftarıyım bu yüzden bitmesini bekliyorum ama ilk bittiğinde %5te kapandı zaten bu işkillendirdi ondan sonra git gide yüzdeler artmaya başladı geçenlerde %7-8 de bu aralarda %10'da kapanır oldu 2 hafta içinde bu %5 ilerledi bu ivmeyle gidecek mi bu böyle donanımsal bi problem mi yazılımsal mı anlamışta değilim şarj tasarruf moduna alsam bile 2:30 saat göstermesine rağmen gene de kapatıyor kendini nasıl bir yol izlemek lazım bilemedim

sonradan fark ettim ki şarja taktığımda ise %2den şarj etmeye başlıyor ve %100 olduktan sonra ilk aldığım zaman tasarruf modundayken 80 saat verirken şuan %100e 60 küsürat veriyor elbetteki bataryanın ömrü azalır da 2 hafta da 20 saat normal değil gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodyberry -- 20 Aralık 2016; 6:30:43 >
  • bloodyberry kullanıcısına yanıt
    Telefonu %100'e ulaşır ulaşmaz şarjdan alınca, baya hızlı şekilde düşüyor şarjı. Yani göstergede bi çakallığa gitmiş olabilirler diye düşünüyorum; "hızlı şarj oluyor" diye göstermek için. Aynı şekilde şarj %1'e gelmeden şarj bitmesi olayında da, "şu kadar saat ekran süresiyle hala yüzde şu kadar şarjı var" dedirtmek için bi çakallık olabilir.

Ben şimdi ya P1 Pro alıcam, ya da P2. P2 çıkmadan almak istemiyorum, hem fiyatını görmek, hem de kullananların yorumlarını görmek için. Sonradan pişman olmak var. Ama beklemek de istemiyorum. Beni anlıyosunuz di mi? hıııaağğhh

Çıkarın arkadaş artık şu telefonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodyberry

telefonu alalı neredeyse 2-2.5 hafta falan oldu,telefonun şarjını sonuna kadar kullanıp şarj etme taraftarıyım bu yüzden bitmesini bekliyorum ama ilk bittiğinde %5te kapandı zaten bu işkillendirdi ondan sonra git gide yüzdeler artmaya başladı geçenlerde %7-8 de bu aralarda %10'da kapanır oldu 2 hafta içinde bu %5 ilerledi bu ivmeyle gidecek mi bu böyle donanımsal bi problem mi yazılımsal mı anlamışta değilim şarj tasarruf moduna alsam bile 2:30 saat göstermesine rağmen gene de kapatıyor kendini nasıl bir yol izlemek lazım bilemedim

sonradan fark ettim ki şarja taktığımda ise %2den şarj etmeye başlıyor ve %100 olduktan sonra ilk aldığım zaman tasarruf modundayken 80 saat verirken şuan %100e 60 küsürat veriyor elbetteki bataryanın ömrü azalır da 2 hafta da 20 saat normal değil gibi

batarya kalibrasyonu yapabilirsiniz google play de mevcut.tam şarj edip programla kalibre ediyorsunuz telefon kendini kapatana kadar kullanıp kapalı bir şekilde tam dolana kadar şarj ediyorsunuz sonra şarj aletini çıkarıp telefonu açıyorsunuz açtıktan sonra 20 dk kadar daha şarjda tutuyorsunuz.bir başka önerimde telefon ½100 dolunca hemen çekmeyin 20 dk kadar daha şarjda tutun çünki telefon %80 e kadar hızlı şarj oluyor %80-%100 arası normal şarj oluyor ½100'den sonra 20-30 dk kadar daha çok küçük amperlerle şarj oluyor hatta 600-700 mah daha doluyor yani %100 olunca hemen çekince batarya 4500 mah civarı doluyor bu bilgilere engineer modda şarj testi kısmından edindim. başka bir önerimde yavaş şarjı tercih edin batarya sağlığı ve ömrü için.eğer hala kapanmalar devam ederse sıfırdan yazılım atılması gerekiyor servise gönderip yazılım attırabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakert -- 20 Aralık 2016; 9:46:24 >

• das motiv D kullanıcısına yanıt
    ayni durum apple ve macbook larda da var, mesela 100℅ doldu gözüküyor ama aslinda %94 . yuzde yuz dolduktan sonra birsure daha sarjda kaldimi ozaman ℅100 oluyor. Ve cihaz ℅99 a nerdeyse 20 dakikada iniyor. Boylece piskolojik olarakta insan uzun sure ℅100 gorup pile guven artıyor. Bunu ben macbook pro ve macbook air de coconutbattrey ile farkina vardim.

• enja kullanıcısına yanıt
    benim telefonum 8 aylık. şimdiye kadar bu sorun yoktu yeni başladı. önceden bu da %1'e kadar kapanmıyodu. uzun vadede bu durum kronik p1de. çoğunuz bunu yaşayacaksınız bence.

• düşünen bakteri D kullanıcısına yanıt
    öyle bişi olursa servise veririz hocam yapıcak bir şey yok yada sıfır batarya alır kendimiz takarız
  • 
Sayfa: önceki 733734735736737
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.