Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (737. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.179
Cevap
119
Favori
469.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 735736737738739
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vibe p1 pro nun altın renginden başka renk seçeneği yok mu ?
  • Arkadaşlar basit sorunsuzz formatt nasıl oluyodu özet geçersenizz hemen anlarım deneyimim var.. geçenlerde tuhaf bi format yaptım ve gmail hesabımı hatırlayamadığım için telefon asıl ekrana girmedi bunu yapmak içinn gecenin 3ünde debelendim yaptım ama bir daha asla..
  • Ben demiştim bizim telefona gelmez Android 7 diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Mavis-

arkadaşlar lenovo vibe p1 son güncellemeden(android 6) sonra ahizedeki ses kısık gelmeye başladı karşı tarafın sesi az duyuluyor lolipopta böyle birşey yoktu yazılımsal bir sorun olmalı başka birinin başına aynı şey geldimi veya çözümü bilen varmı ?

Bende de aynı problem var. Ahize sesi, sesli ortamda konusmaya imkan vermeyecek kadar düşük. Hiç bir yerde çözüm bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Mavis- kullanıcısına yanıt
    bende de ayni

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mehali78 M kullanıcısına yanıt
    senin telefonu 2 ay önce alman telefonun 2 ay önce piyasaya sürüldüğünümü gösteriyor? Komik olmayin ya. Telefon sana guncelleme mi vaat ediyordu? Bunu bekliyoduysan GM modellerine bakardin. Arastirmadan bilmeden alip sonra aglamayin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar yaklaşık 10 aydır vibe p1 kullanıyorum... Pil ömrü olarak hiçbir gün şikayet etmedim... Batarya nin Tek kötü yanı akşam eve geldiğimde şarj %50lerde olduğu için şarj etsemmi etmesemmi diye düşünüp duruyorum... :) Oyun olarak Hergün yarım saat-1 saat arası asphalt8airbourn oynuyorum herhangi bir sorun ısınma(aşırı olarak) yaşamıyorum...

Güneşli alanlarda ekranı görmek biraz zor olabiliyor bazı açılardan ama genel olarak sorunsuz...

Kasma açısından sorun genel olarak olmuyor ara sıra bi acil bisey olduğunda sinir ediyor o kadar :) benim sinirli olduğumu bile hissediyor yani :)

• yakert kullanıcısına yanıt
    cevabın için sağ ol teker teker deneyecektim aşamaları fakat şarj olsa bile bi yarım saat ekstradan şarjda tutmak çözdü gibi durumu ileride gerekirse yapıcam kalibrasyonu falan
  • Sorunsuz faturalı 4 aylık cihazimi satıyorum kozmetik olarak 10/9 tertemiz cihaz ebat olarak kucuk telefona ihtiyacım olduğu iş yerinde sıkıntı çekiyorum. Ozelden mesaj atanlara dönüş yapilacak
  • Merhaba arkadaşlar.

https://www.sikayetvar.com/lenovo-vibe-p1-tema-merkezli-zararli-yazalim

bu linkteki şikayeti şuan bende yaşıyorum, ne yapmak lazım.
  • DeadLove kullanıcısına yanıt
    hard resetle normale donuyor bende yasadim hard reset attim telefona hocam...

• bu nedir arkadas yaa 1700 e p2 satiyorlar Turkiye vurgun yerine dondu.Bunada guncelleme vermezler.
  • Arkadaşlar merhaba,

p1 pro ve p2 arasında kaldım. p1 1280 TL, p2 1680 TL aradaki farka değer mi ? p1 pro çıkalı 1 yıl oldu bunun bir etkisi var mı ? Teşekkürler
  • Arkadaşlar parmak izini nerden ayarlayacağız yav. Program mı yüklemek lazım

• gorlinux kullanıcısına yanıt
    hocam ben p2 alıp geçerdim daha güncel bir telefon. hem amoled ekran olduğu için daha iyi pil performansı gösterecektir.
  • turkcellden p1 pro modelini aldık ancak turkcellde cihaz özelliklerinden snapdragon 616 işlemcisi vardı telefon elime geçtiğinde 615 işlemci olduğunu gördüm sadece bu durum farklı sizdede öyle mi ? ayrıca hoparlör tutukluk yapıyor bazen çalışmıyor birsüre sonra sorunsuz çalışmaya başlıyor servise mi göndermek gerek daha yeni telefon model lenovo p1a41
  • Ayarlar - Güvenlik - Parmak izi ile ulaşılıyor olmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: Exfat

Ayarlar - Güvenlik - Parmak izi ile ulaşılıyor olmalı

Sagolasin kardeş. Ulaştım da ilkin orada parmak izi yoktu. Güvenli ortam oluşturdum sildim falan daha sonra buldum şükür

• tipi pek hoşuma gitmedi yoksa cihaz güzel
  • Ben telefon alırken ilk baktığım özellikliik bataryası oluyor, dünyanın en iyi özellikleri olsa bi telefonda batarya yarım gün yetiyorsa benim için 5 para etmez cihazdır, telefonun amacı sonuçta bütün gün ulaşılabilir olmak bu konuda taviz olmamalı,

bu düşünceyle bundan önce 6000 mahlık okukitel k6000 pro kullanıyordum çok menunundum, onun ekran arıza yapınca bunanu atın aldım bataryadan dolayı ama bu oukitelden çok daha iyiymiş. Bayıldım walla telefona ilk çıktığı zamanlar iphone 65 e 3500 tl vermiştim bu cihazı 750 tl ye aldım, kesinlikle iphone a değişmem, inanın samimi söylüyorum hayatımda yaptığım en akıllıca alışveriş.

her türlü özelliği her ihtiyacı karşılıyor hiç bi şeyden mahrum kalmıyorsunuz bu cihazla ve hemen hemen her şartta tam gün rahatlıkla yetiyor, yola mola çıkarsan tasarrafulu kullanarak 3 gün ü bile çıkartırsın

daha ne olsun ya teşekkürler lenovo

• 
Sayfa: önceki 735736737738739
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.