Şimdi Ara

Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.752
Cevap
44
Favori
201.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    MIUI 8'den sonra CM14.1 çalışmam olacak.
  • teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • marmara68 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, daha çok çalışmam olacak bu cihaza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeftonesOT -- 13 Kasım 2016; 20:7:5 >
  • şaka deil lenovodan size teklif bile gelir valla

Benim alanım bu, teklif beklemiyorum.
  • Ama şuvar android 7 nin gelmesini beklemelimi?

Kernel sourcesi elimde olduğundan pek bekleme gereği olacağını da sanmıyorum. Göreceğiz ilerleyen zamanda
  • DeftonesOT kullanıcısına yanıt
    Hocam foruma uye oldum ama aktivasyon linki hata veriyor yollamiyor ve sizin dosya linkini goremiyorum linki buraya koysaniz olur mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ilk mesajda k5 plusa kronik sorunlu demişler ben de k5 plus almayı düşünüyorum k5 plus ana konusuna sordum yok dediler ama varsa ne gibi kronik sorunları olabilir? Birde bildirim çubuğunda şebeke simgesi solda görünüyor bunu sağa saatin yazdığı yere alabiliyor muyuz? Kulaklık çok dandikmiş birde kulaklık girişi üstte olduğu için müzik dinlerken sıkıntı oluyor mu? Altta olunca daha iyi oluyor kulaklık girişi.

• HünkarBeğendi kullanıcısına yanıt
    Üyelikler yönetici onaylıdır, hesap onaylandı.
  • Cok sagolasin hocam ugrasin icin tekrar tesekkurler.

Rica ederim.
  • valls full hd ekranı var o ds bataryada yani ekransüresinde etki eder ,bildirimi yerini neden beğenmediniz yer değişmiyor sanırım birde kulaklık girişi zaten üstte olmazmı

Ya sirf su gravitybox icin bile root cok cok degerli birsey. Oyle os lar cikariyolar ki herseyde elimizi kolumu bagliyorlar. Herkese teli rootlayip xposed modullerini kullanmalarini tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: marmara68

valls full hd ekranı var o ds bataryada yani ekransüresinde etki eder ,bildirimi yerini neden beğenmediniz yer değişmiyor sanırım birde kulaklık girişi zaten üstte olmazmı

Anaa konusunda 4.5-5 saat civarında süre alıyorlar makul bir süre. Şebeke simgesi benim bildiğim hepsi solda olur saatin olduğu yerde ilk defa sağda gördüm. Alışkın olmadığımdan herhalde. Birde telefonda menü var mı acaba hani şu basınca uygulama listesi açılan samsunglarda falan olan? Bunda yok galibaa olsa iyi olur öyle daha çok seviyorum. İos gibi oluyor böyle. Kulaklık girişi çoğu cihazda altta yer alıyor ve böyle daha iyi. Siz kulaklık takarken kulaklık altta olsa daha iyi dediğiniz oldu mu? Ne bileyim kulaklıkla müzik falan dinlerken üstte olunca iyi olmaz diye düşünüyorum.

Daha romlar var sırada, ne sürprizler var. Dur hele
  • Sanırım lenovo değişik tasarımlar yapmak istemiş

• Babama aldım n11'den 530'a geldi. Yarın teslim edilir sanırım. Bekliyoruz bakalım
  • Ben büyük aptallık yaptım n11 11.11 kampanyasını bildiğim halde sorun olur vs diye önceden 575 e aldım teli 11.11'de çok rahat 530 civarına mal ederdim off off

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kolay gelsin hocam.

Bu modlama için kaynak var mı? Sanıldığı kadar zor bir işmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.