Şimdi Ara

Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.753
Cevap
44
Favori
201.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon Android 6.0 güncellemesi sanırım almıyor. 7 alacağı yönünde bazı yorumlar okudum. 6 kurma şansımız olmayacak mı? 5.1.1'de kalacağını düşünüyor musunuz?
  • K5 note tavsiye etmem islemci olarak mtk urunu kullaniyor ve mtk islemcileri pil tuketimleri yuzunden cok eleştirilir.
    5.5" ekranli bir cihaz icin tercih lg g4 veya samsung c7 olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar selam. k5 plus ve k5 arasında kalite olarak çok fark var mı onu da merak ediyorum açıkçası. bana yardımcı olanlar için şimdiden teşekkür ederim. özellikle batarya ve ekran kalitesi açısından versus attırırsak sonuç ne olur?
  • onur936 O kullanıcısına yanıt
    Bataryaları aynı iki telefonunda. Ekran çözünürlüğü konusunda k5 720*1280 k5 plus ise 1080*1920 yani bariz fark var.
    K5 Plus + yönleri toplamda
    Snapdragon 615 var.
    Az da olsa işlemci daha hızlı
    Piksel yoğunluğu yani,ekran canlılığı çok iyi sevide ve k5'den üstün
    Fiyatıda 70-80 daha pahalı ki fazlasıyla hakeder ki bu kadar iyi özellik var k5'e göre.

Buyur burdan da bakarsan;
    http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/47205-47215/lenovo-vibe-k5-plus_lenovo-k5/

Bu arada arkadaşlar bu telefon için root yöntemi var mıdır ? İnternette hep yabancı dil var. Rootlamayı hakeden biri varsa ve paylaşırsa süper olur :)

• Arkadaşlar yeniden aranızdayım.İnternette custom rom buldum android 7 Nougat içinhttp://androidabc.pw/2016/10/18/how-to-update-lenovo-k5-k5-plus-to-android-7-0-nougat-cm14-rom/ denemedim.
    Tavsiye edermisiniz böyle bi şeyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: marmara68

Arkadaşlar yeniden aranızdayım.İnternette custom rom buldum android 7 Nougat içinhttp://androidabc.pw/2016/10/18/how-to-update-lenovo-k5-k5-plus-to-android-7-0-nougat-cm14-rom/ denemedim.
    Tavsiye edermisiniz böyle bi şeyi

Gayet güzel bir ROM fakat Türkiye'de satılan K5'lerde bootloader kilidi açılmıyor. Dolayısıyla yükleyemezsiniz malesef.

• Merhaba,

Bu telefonu anneme almayı düşünüyorum. Kronik bir sorunu var mı, tavsiye eder misiniz?
  • Tendürek T kullanıcısına yanıt
    Kardeş ben anneme aldım çok memnunuz bu fiyata alınabilecek en iyi cihazdır düşünmeden alın derim.

• Telefon bugün ulaştı bana. Herşey güzel fakat greenify de uyutmak isteyine sürekli izin istiyor. Başına gelen ve çözen var mı?

• -forumber- kullanıcısına yanıt
    Fastboottan bootloader açmayı denediniz mi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgakutukcu

Fastboottan bootloader açmayı denediniz mi hocam

Tek yolu o zaten hocam, ama telefon izin vermiyor malesef.

• duncan_fb kullanıcısına yanıt
    Greenify gerek yok ki. Telefonun zaten kendi akıllı güç tasarrufu var. Seçtiğin uygulamalar arkaplanda çalışıyor. Diğerleri kapanıyor.
  • Merhaba arkadaşlar,

A6020A41 modelinde bilindiği üzere oem kilidi açılamıyor. Ancak bu konuyu çözüme ulaştırmış bulunmaktayım.

http://forum.one-teams.com/Konu-Lenovo-Vibe-K5-TWRP-v3-0-2-4-Bootloader-BYPASS

Yukarıdaki konuda bulunan talimatları uygularsanız cihazınıza TWRP yükleyebilirsiniz.
  • psirik kullanıcısına yanıt
    Sildim ben de. Böyle kullanmaya devam

• quote:

Orijinalden alıntı: DeftonesOT

Merhaba arkadaşlar,

A6020A41 modelinde bilindiği üzere oem kilidi açılamıyor. Ancak bu konuyu çözüme ulaştırmış bulunmaktayım.

http://forum.one-teams.com/Konu-Lenovo-Vibe-K5-TWRP-v3-0-2-4-Bootloader-BYPASS

Yukarıdaki konuda bulunan talimatları uygularsanız cihazınıza TWRP yükleyebilirsiniz.

Kardesim sen varya bitanesin harikasin yana yakila root yontemi ariyodum kac haftadir. Allah senden razi olsun aksama hemen deneyecegim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefonda garanti sorunu oluşmasın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stock romu da 1-2 gün içinde forumda paylaşacağım arkadaşlar. Garanti problemi olmuyor, stock rom olduğu için. Ayrıca cihaz için şuanda MIUI 8 çalışmam devam etmektedir, cihazda çalıştırmayı başardım stabil değil hatalarını düzeltip forumda paylaşacağım.
  • bekliyoruz hocam bi şey sormak istiyorum

• marmara68 kullanıcısına yanıt
    Buyur?
  • android 7 custom rom yüklenebilecek mi?

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.