Şimdi Ara

Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.752
Cevap
44
Favori
201.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kutunun üstünde telefonun özellikleri yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yunus6397 kullanıcısına yanıt
    ben bugün aldım ,kamera denildiği gibi olmamış, detaylı test yapmadım diğer özellikleri sonra yazarım
  • selimcu S kullanıcısına yanıt
    + olarak 2 model olduğu söylenmiş yukarda,benim k5 a41 416 olan modeli,başka yerde plus modeli de var o 616 1,5 ghz olan karıştırılıyor olmasın
  • Arkadaşlar n11 de satılanı A6020a41 serisi yazıyor. İyi olanı bu mu? Yoksa eskisi mi bu?

• yunus6397 kullanıcısına yanıt
    ben ordan aldım bugün geldi,satıcı çok hızlı timmy di galiba,ama işlemcisi 415 olanı bubende anlamadım hangisi 616 olan k5 plus 616 tamamda
  • Lenovo smart assistant programından stock rom yüklemek istiyordum herşeyi indirdim en son bölüme geldim ne yaptıysam işe yaramadı.. Lütfen yardımcı olur musunuz
     Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tribbiani15 -- 17 Şubat 2017; 23:3:29 >
  • Bu ekrana geldiğinizde telefon kapalı konumda iken ses artırma ve güç tuşuna aynı anda basin. Ve ekrana fastboot, test, recovery, download, vs. seçenekler gelecek busekilde telefonu bağlayın ve yüklemeyi deneyin eğer bu şekilde de olmazsa download kısmına basıp öyle bağlayın cihazınızı.

• Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. Söylediğin şeyleri deneyeceğim. Tekrardan teşekkür ederim....

• Usta dediğin şeyleri yaptım fakat yine olmadı... Başka fikri olan varmı bu konuda?

• bende k5 aldım ,kutu üzerinde sd 415 yazıyor ,hem cpuz hem aida sd 615 olarak görüyor işlemci frekansı 1.5 ghz nasıl telefon üretiyorlar arkadaş birde root yapan varmı arkadaşlar geliştirici seçeneklerindeki oem unlock ve usb hata ayıklama mod larını açmama rağmen twrp yükleyemiyorum bootloader unlock olarak gözüküyor
  • İşlemciniz sd415 değil bende aida64 sd415 olarak görüyor frekansı da 1.4 ghz.

• Bu cihaz 4G uyumlu degilmi (K5 Plus) ? Vodafone yanımda uygulamasinda boyle görünüyor ?

• Hocam ben de bu yöntemi denememiştim aslında.
    Ama yaklaşık 5 dakika gibi bir sürede kurabileceğiniz bir yöntem linki veriyorum:

http://forum.one-teams.com/Konu-Lenovo-Vibe-K5-Lollipop-A6020A41-Stock-Rom-S021-1606171600

Burada adım adım yazıyor nasıl yapıldığı yalnız konuyu hazırlayan belli ki kopyala-yapıştır yapmış bir kısımda hata var o da şu:

13.Adımda rawprogram0.xml yerine rawprogram_unsparse seçeceksiniz.

Ben bu şekilde yaptım hiç bir sorun yok garanti onayım hala var lenovo uygulamasında sorgulayınca. Yalnız ben oradaki programın birisi (QPST) ile stock rom yüklemeyi denediğimde program hata vermişti. Ben de qpts nin eski versiyonunu internette buldum ve o şekilde kolayca yükledim. Hocam yine olmazsa uzak bağlantı vs. ile yardımcı olmayı dener, dosyaları gönderebilirim.

• Bugün k6power almaya gittim.k5 plus alarak döndüm.ilk izlenim tel baya iyi.SD kart denemedim ama uygulamalar aktarılır diye düşünüyorum.arkadaş lolipop olsa aktarılır demiş.plus modeli lolipop işletim sistemli.

Şarj yavaş doluyor ama çok iyi gidiyor.bataryası damla damla etmiyor.verimli bence.

Ses mükemmel.çift sim kartlı.SD kart bölümü ayrı.ekran tatmin edici.

Lg kullanıyorum.biraz çekerek aldım açıkçası.dokunmatik tuşlar lg kadar hassas değil.hissederek basmak gerekiyor.ama algılaması çok hızlı.

Onun dışında klavyesine alışamadım lgden sonra.arayüz GM telefonları andırdı.o yüzden pek hoşuma gitmedi.lg daha sade ve işlevseldir sanki.

Rehber aktarımında sıkıntı yaşadım.sonra hallwttim.

Tam ısınamadım ama iyi anlaşıcaz gibi görünüyor.Alırsanız plus modelini alın derim.tam bir fiyat performans canavarı diyebilirim.ayrıca çok hafif görünüyor.

Telefondan aşırı beklentileri olmayan orta karar kullanıcılara şiddetle tavsiye ederim.elma ve samsunlu gibi marka satanlara soyulmaya hiç gerek yok.karşılaştırdığımız aynı özellikler klete hatta daha azına en az 300 TL farkla sahip olabiliyor şunu.gereği yok bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

Bu cihaz 4G uyumlu degilmi (K5 Plus) ? Vodafone yanımda uygulamasinda boyle görünüyor ?

4g uyumlu.ekranda görünüyor 4g çektiği.ilginç.

• Lenovo vibe k5 modelinin de iki varyantı bulunmaktadır a6020a41 olmak üzere snapdragon 415 ve snapdragon 616 chipsetini kullanan modelleri mevcuttur. Bizzat K5 Snap 616 varyantını kullanmış bulunmaktayım. Standart k5'in stock romları ve twrp'sini boşuna bu kullanıcılar denemesin. Kullanılan kerneller K5 Snap 616 varyantı için geçersiz. Ayrıca Piyasada bulunan k5 stock romlarını ise Snap 616'lı varyantın yüklemesi risklidir, hardbrick riski bulunmakta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeftonesOT -- 20 Şubat 2017; 3:49:34 >
  • Cihaza twrp flahlamak istiyordum da hangi adımda telefonu bilgisayara bağlayacağız anlamadım bi fikri olan var mı
    Bi de en sonlarda download yazan yere tıklanmıyordu. Yardımcı olursanız sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tribbiani15 -- 20 Şubat 2017; 11:45:36 >

• DeftonesOT kullanıcısına yanıt
    Hocam bu sd616 lı modeli, root yapabildinmi twrp flaslanmıyor geliştirici seçeneklerinden açmama rağmen flashlarken hata veriyor cihaz kilitli diye
  • bu sitenin ismi nedir hocam deneyelim
  • One team
    http://forum.one-teams.com/Konu-Lenovo-Vibe-K5-K5-Plus-TWRP-v3-0-2r3-Bootloader-BYPASS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tribbiani15 -- 20 Şubat 2017; 13:3:2 >
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.